Bu makale uzay geçit hakkında net bilgiler sağlayacaktır. uzay geçit ile ilgileniyorsanız, bu Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim makalesinde oneofakindbnb.com ile uzay geçit’yi keşfedelim.

Yeni güncellenen Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim içindeki uzay geçit ile ilgili bilgilerin özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için uzay geçit dışında bilgi ekleyebilirsiniz oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

uzay geçit ile ilgili bazı içerikler

Kanalıma abone olmak için linke tıklayabilirsiniz. Bazı kaynaklar: Müzik: Ender Güney CO.AG Müzik Kevin MacLeod: Karanlık Sihirbazların Son Savaşı Kardeş kanallarım: Mirage Serap Yılmaz Mesart: “Mucize diye bir şey yoktur, evren hakkında çok az şey biliyoruz…” Kaan Ünsal Alphan YouTube Kanalına Hoş Geldiniz. Özel içeriklerimizden haberdar olmak için linke tıklayarak abone olabilirsiniz. Kaan Ünsal Alphan’ı Facebook’ta takip etmek için: Linke tıklayabilirsiniz. Kaan Ünsal Alphan’ı Instagram’da takip etmek için: Linke tıklayabilirsiniz. Kaan Ünsal Alpha’yı Twitter’da takip etmek için: Linke tıklayabilirsiniz. Bunları da beğenebilirsin; Tüm belgesellerimizi izlemek için linke tıklayabilirsiniz. Şiir ve hikayeleri izlemek için linke tıklayabilirsiniz. Podcastleri izlemek için linke tıklayabilirsiniz. Kaan Ünsal Alphan videolarını izlemek için linke tıklayabilirsiniz. Sesli Anlatım videolarını izlemek için linke tıklayabilirsiniz. Gerçeğin Peşinde Kaan Ünsal Alphan Kanalı; Varoluşun tüm bilinmeyenlerini, gün yüzüne çıkmaya çalışan gerçekleri, saklı kalmış olguları, gizemli olayları, belgeleri, bilgileri ve tanıkları ortaya çıkarmaya çalıştığımız belgesellerimizle tarihe damga vuruyoruz. #KaanÜnsalAlphan #Yıldızlar #Yıldız Geçidi .

uzay geçit hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim
Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim

Görüntülediğiniz Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb Güncelleme Güncelleyen Diğer Konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

uzay geçit ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Yıldız #Geçitleri #Mit #Bilim.

Kaan Ünsal Alphan,belgesel izle,hikaye,hayat hikayesi,gizemli hikayeler,Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim,yıldız geçiti belgesel,yıldız geçiti nedir,yıldız geçitleri gerçek mi,yıldız geçitleri nerede,stargate,stargate belgesel,stargate gerçek mi,stargate geçiş kapıları,stargate geçiş kapısı,kaan ünsal alphan stargate,kaan ünsal alphan stargate belgeseli,kaan ünsal alphan yıldız geçiti,kaan ünsal alphan yıldız geçiti belgeseli.

Yıldız Geçitleri: Mit ve Bilim.

uzay geçit.

uzay geçit içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com uzay geçit hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Tolga Örseloğlu diyor ki:

  Başka boyutlara açılan geçitler dünyanın en güneyinde ve en kuzeyinde bulunur. Ayrıca kabir alemine açılan iki geçit daha vardır. Kabir alemine açılan geçitler pontus olarak adlandırılırlar. Pontus adı verilen geçitlerden biri karadenizde diğeri orta amerikada bulunur. Dünyanın en güneyindeki geçit sirius yıldız sistemine ulaşır. Sirius yıldız sisteminden dünyaya doğru yolculuk etmek mümkünken, tersi yönde yolculuk etmek mümkün değildir. Bunun sebebi, sirius yıldız sisteminde bulunan canlılık ve uygarlık halinin kamil formda olmasıdır. Dünyanın en kuzeyindeki geçit ise hayaller alemine açılır. Hayaller aleminde yaratılması mümkün olan ve yaratılması mümkün olmayan hayali varlıklar vardır. Buz ülkesi ve noel baba efsaneleri hayaller alemiyle ilgilidir.

 2. Yasin Tota diyor ki:

  VE GA YILDIZI: VElilikle GAndıranlara karşı İLAHİ BİLDİRİ ve MANALARI İNSANIN YILDIZIDIR AYDINLIĞI GÜNEŞİDİR BİİZNİLLAH…

 3. Burcu Sevgili diyor ki:

  Kaan Ünsal'dan yeni hafta videosu beklerken,yıldız geçitlerini hatırlayamadığım kez tekrar izliyorum 😁😊😊😊

 4. TrMHmT diyor ki:

  Ana akım tarihçi ve arkeologlar için her tarihi yapı tapınak, uzaylı taparlar için her yapı uzaylı yapısı, UFO iniş alanı…

 5. Rabiha Kara diyor ki:

  Şu daire bulutlar değilde daireden çıkan ışık topu gibi hizmetlerden bende gördüm 3 tane idiler yukardan aşağıya iniyor sular ilkin uçurtma sandım ama değildi.

 6. Saadet Ahmedova diyor ki:

  Kim bilir kaç ay çalışıp önümüze 1 saatlik belgesel sundunuz, emeğiniz çok DEĞERLİ ve BAŞARILI KAAN BEY 💗

 7. Yilmaz Bayrakdar diyor ki:

  Bu geçitleri kimler yaptı kimlere ait dünya nerenin geciti neden gunyuzune cikartilmiyor, neden basit yaşıyoruz, bu zamana kadar kimse neden deneyinleyememis bu geçitleri insan gücüyle açabilir miyiz, geçitten geçtiğimiz yerde insan Şi yaşam formatı olabilir mi, ruhsal olarak zaten yapabildiğimiz seyahati neden bir geçit kullanarak yaparız, fiziksel yaşam formatında daha çok şey öğrenmemiz gerekirken bu geçitleri ezbere kullanabilir miyiz,

 8. Hayriye Ersağ diyor ki:

  4 ay öncesi videoda kendimi bulan ben 🙂
  Fringe dizisi geldi aklıma videoyu tekrar izleyince..
  KAAN ÜNSAL ALPHAN
  ❤️❤️❤️❤️❤️

 9. Akif acar diyor ki:

  Belgesel çoook güzel Ancient Aliens Antik Uzaylılar gibi yabancı belgesel kanallarındaki gibi Dıscoweriy sanice v.s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir