Bu makale içeriğinde istanbul yerebatan sarnıcı tartışacak. istanbul yerebatan sarnıcı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Yerebatan sarnıcı restorasyonu tamamlandı makalesinde istanbul yerebatan sarnıcı konusunu netleştirelim.

En eksiksiz Yerebatan sarnıcı restorasyonu tamamlandı içinde istanbul yerebatan sarnıcı ile ilgili bilgilere genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için istanbul yerebatan sarnıcı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili bazı bilgiler istanbul yerebatan sarnıcı

#yerebatan #yerebatansarnıcı #istanbul #turkiye #turkey Sarnıcı 3 yıl önce tekrar ziyaret ettik. O zaman restorasyon nedeniyle tam olarak gezemedik. 2 yıldan az bir sürede restorasyonun bitmeyeceğini söyledim ve tahminlerim doğru çıktı. Restorasyonu 3 yıl sonra tamamlandı ve bu sarnıcı yeni haliyle görme fırsatım oldu. Ne yazık ki, eksileri artılarından daha ağır basıyor. Öncelikle balık yok. Balıklar çok güzel bir atmosfer katıyordu. Aydınlatma çok kötü. Sanki bir çocuk elektrik lambasını kafasına göre açıp kapatıyor. Gerisini videoda söyleyelim ve iyi eğlenceler dileriz. Bize destek olmak için kanalımıza katılabilirsiniz. 3 yıl öncesinden Yerebatan Sarnıcı videosu: Şerefiye sarnıcı: Nakkaş halılarının altındaki sarnıç: .

Bazı görüntüler istanbul yerebatan sarnıcı ‘in içeriği ile ilgilidir

Yerebatan sarnıcı restorasyonu tamamlandı
Yerebatan sarnıcı restorasyonu tamamlandı

Okuduğunuz Yerebatan sarnıcı restorasyonu tamamlandı hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından oneofakindbnb.com her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

istanbul yerebatan sarnıcı ile ilgili bazı öneriler

#Yerebatan #sarnıcı #restorasyonu #tamamlandı.

onur benli,gezi,istanbul,yerebatan sarnıcı,yerebatan sarnıcı yenillendi,restorasyon sonrası yerebatan sarnıcı,yerebatan sarayı,yerebatan sarnıcı restorasyon,yerebatan sarnıcı ziyarete açıldı,sarnıç,yerebatan sarayı ziyarete açıldı,onur benli yerebatan sarayı,tarih,kültür,arkeoloji,bizans,bizans tarihi,bizans sarnıcı,yeşil,renkli,aydınlatma,ışıklandırma,yerebatan sarnıcı ziyarete açıldı mı.

Yerebatan sarnıcı restorasyonu tamamlandı.

istanbul yerebatan sarnıcı.

istanbul yerebatan sarnıcı içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com istanbul yerebatan sarnıcı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Rey Skywalker diyor ki:

  Hic begenmedim eakidende karanlikti loj bir isik vardi cok daha iyiydi.Epilepsi rahatsizligi olan yada benim gibi isik degisimlerine hassas olan insanlar icin artik ne yazikki gorulemiycek bir yer olmus yazik😖bir iside adam gibi ustune dusunerek yapamiyoruz ne zaman degisecek su ulkedeki mentaliteler.Kapiyada not koymazlar insanlari uyarmak icin sonra asagiya in hasta ol cik beynim yaniyo bazen gercekten

 2. φοίνιξ diyor ki:

  Benim de hoşuma gitmedi, birisi pavyon gibi demiş, haklı 🥲
  İlk defa giden biri için güzel bir deneyim olacağını düşünmüyorum..

 3. Pel diyor ki:

  Bizans işçilikten kaçmıyor yarabbim neler diyorsunuz Onur bey, Jüstinyen beyefendinin kolon başlıkları süslü püslü şahsına münhasır. Hatta bugün Venedik'te bulunan istanbul'dan kaçırılan kolonları mermerlerinden ve işçiliğinden tanıyabiliyoruz. Lütfen Bizans mimarisini eleştirirken unutmayalım ki 'spolia' yani devşirme materyal kullanmanın pratik bir yanı var. Bunu her kültür yapar, Bizans Yunan tapınaklarının taşlarını devşirme kullanıyor, Osmanlı da Bizans'ı. Nur-u Osmaniye camiide mesela Bizans kolonları var, kalkıp 'Osmanlı üşengeç' mi diyelim yani 😀 Hayır, bildiğin geri dönüşüm. 🙂

 4. Pel diyor ki:

  Selamlar Onur, ben bu akşam Yerebatan Sarnıcında bir dans gösterisi izledim. Ziyaret saatleri dışında, halka ücretsiz ancak çok limitli bilet var hemen bitiyor. Velhasıl eve gelince bu videoya denk geldim ve çok şaşırdım zira bizim ışıklandırmalar baya güzeldi. Kırmızı hoş olmamış gerçekten, sürekli değişmesi de enteresanmış. Bu çok kolaylıkla çözebilecekleri bir sorun, Ankara pavyonu gibi ışık değiştirmesinler bence de. Yeşil ne ya :/ İçerde sahne olması ve performans/söyleşi gibi etkinliklerin olması halka kazandırılması adına süper olmuş. Suyun az olmazını ben beğendim ve tercih ederim, böylece optik illüzyonla hem sarnıcın ne kadar yüksek olduğunu fark edebiliyoruz hem de suyun yansıması da yeterli gibi geliyor bana. Modern sanat ederlerini ben beğendim, ancak geçici sergi olduğu için beğendim. Alakasız olması nedeniyle beğendim, gerçeklik ötesi gibi geldi bana. Öte yandan başka başka sergiler de olsun, sergisiz de olsun, yani yaşayan bir yer olsun isterim şahsen. Yani herkese hitap edebilmesi adına döndürülebilir gibi geliyor. Bu etkinliklerle ilgili bilgi de vermiş olayım, Radar diye ücretsiz bir uygulama var. Onu indirip etkinlikten 24 saat önce bir adet bilet alınabiliyor ücretsiz. Çok keyifli etkinlikler var bakmanızı öneririm. Bu arada animasyonların azalması bir kenara VRlar geliyor Onur, teknoloji bangır bangır geliyor 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir