Makale, içeriğinde yere batan sarnıcı hakkında açıkça konuşacak. İSTANBUL'UN MİRASI makalesinde yere batan sarnıcı konusunu netleştirelim.

İSTANBUL'UN MİRASI içindeki yere batan sarnıcı ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için yere batan sarnıcı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir yere batan sarnıcı

İstanbul’a 1500 yıl hizmet vermiş, şehrimizin en değerli tarihi yapılarından biri olan Yerebatan Sarnıcı’nı yıkılma riskinden kurtardık. Özenli koruma ve restorasyon çalışmaları tamamlandı. Yerebatan Sarnıcı’nda tarihin en büyük restorasyon çalışmalarından birini gerçekleştirdik. İstanbul’un muhteşem tarihi yapılarından biri olan Yerebatan Sarnıcı’nı bu hafta sonu açıyoruz. #yerebatansarnıcı #istanbulunmira #tarihiyapılar #ekremimamoğlu Hazırlayan ve Sunan: Yiğit Tahtalıoğlu Yönetmen: Orçun Baş Yapımcı: İlker Yüksel Görüntü Yönetmeni: Bahtiyar Kalender, Hakan Gökmen Kamera: Benhur Ketenci Aydınlatma Şefi: Emrah Bayır Fotoğraf – Drone: Eray Erkılıç: Renkli Kurgu, Karıştırma İhsan Abasıyanık Animasyon: Byzantium1200 Müzik: Müzikotek Ekrem İmamoğlu İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI — ekrem imamoğlu sosyal medya hesapları: Kanalda beğenebileceğiniz başka videolar izlediniz mi?: ZOR SORUN: BANKA SOHBETLERİ: İSTANBUL PRO-CIOUS OF İSTANBUL: BİZİM İSTANBUL CIMINJINAŞ: İSTANBULILLERİ MİRASI: : İSTANBULLI Merhaba hemşehrilerim; Ben Ekrem İmamoğlu. Ben Trabzonluyum. Evliyim ve üç çocuğum var. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Cumhuriyet değerlerine çok düşkün, hayatıma ışık tutan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğine inanan, toplumumuzun tüm değerlerini binlerce yıldan beri koruyan, milli duyguları en üst düzeyde olan bir insanım. . 1991 yılından beri Beylikdüzü’nde yaşıyorum. 2014’te Beylikdüzü Belediye Başkanı, 2019’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildim. Seçildiğim günden bu yana hiçbir ayrım yapmadan toplumumuzun her kesimiyle çok güzel projelere imza attık. Hep birlikte Beylikdüzü’nü daha yaşanır hale getirdik. Orada birlikte başardık, İstanbul’da da başaracağız. Beni ve İstanbul antik kentini daha yakından tanımak için YouTube kanalımı ve sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ** Ekrem İmamoğlu Resmi Youtube Sayfası. Resmi Ekrem İmamoğlu YouTube Kanalı .

yere batan sarnıcı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

YEREBATAN SARNICI | İSTANBUL'UN MİRASI
YEREBATAN SARNICI | İSTANBUL'UN MİRASI

Okuduğunuz YEREBATAN SARNICI , Ardından, Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

yere batan sarnıcı ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#YEREBATAN #SARNICI #İSTANBUL39UN #MİRASI.

ekrem imamoğlu,ekrem İmamoğlu,ekrem imamoglu,ekrem imamoğlu kimdir,istanbul,istanbul büyükşehir belediyesi,mayor of istanbul,ekrem,imamoğlu,Imamoğlu,ekrem başkan,İstanbul buyuksehir belediyesi,belediye başkanı,kazı evi,arkeolojik kazılar,istanbul tarihi,tarihi kalıntılar,belgesel,bizans kalıntıları,ibb miras,medusa,medusa hikayesi,yerebatan sarnıcı,yerebatan sarnıcı hikayesi,yerebatan sarnıcı belgeseli,yerebatan sarayı,yerebatan sarnıcı restorasyon.

YEREBATAN SARNICI | İSTANBUL'UN MİRASI.

yere batan sarnıcı.

yere batan sarnıcı hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘ın yere batan sarnıcı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Hande Didem Çınar diyor ki:

  Ekrem bey, bu çalışmanız çok değerli Emeği olan herkese gönülden teşekkür ediyorum. 👏🏻👏🏻Umarım şim sırada “ İstanbul Şehir Müzesi “ vardır. 🙏🏻

 2. Murat AYDIN diyor ki:

  Dr. Mimar olarak Yerebatan Sarnıcı'nın Koruma ve Restorasyon Projesi için sizi ve ekibinizi gönülden kutlarım. Ayrıca, Zeynep Ahunbay Hocama çok selamlarımı iletiyorum.

 3. Ynd Ynd diyor ki:

  Teşekkürler İBB Teşekkürler Ekrem başkan, mirasımıza hakettiği değeri verdiğiniz için… İzlerken tüylerim diken diken oldu..

 4. Beyazel diyor ki:

  Sarnıcın üstünde hala şura otelin inşaatına otoparkına izin veriyorsunuz , sarnıc bugün olmassa yarın cökecek..nasıl bir belediye bşk sın sultan ahmete basbayağ tecavüz ettin …

 5. Ali Karacaarslan diyor ki:

  yabancı kanallarda yapılacak işi 3d ile yapılmış bilgisayar animasyonları işe patlatılmış resimler halinde katman katman ne imiş üzerine ne konmuş konacak ne halde gelmiş gelecek gibi grafik animasyolu mükemmel tanıtımlarınız yer alırsa öncesi ve sonrası çok kalıcı olacak, yatırırmlar alt yapı da olunca agızdan laf cıkar gibi ucup gidiyor yabacı belgselleri bakıp imreniyoruz belediyemiznde bunu yapma imakanı vardır herhalde

 6. Seher Tosun Esen diyor ki:

  İstanbul’a değer katan en küçük taşın dahi tarihi önemi korunarak yaşatılmalıdır.
  Emeği geçen herkese teşekkürler. Yüz yıllar öncesinde bu muhteşem yapıyı inşaa ettiren Jüstinyen ve taş üstüne taş koyan binlerce isimsiz kişinin ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun.
  Diliyorum günümüz cehaletinin verdiği tahribat nedeniyle bizleri bağışlarlar. 🙏🙏🙏

 7. Devrim Zeynep Ateser diyor ki:

  vasatlığın hakim değer haline geldiği memlekette nihayet çok güzel, çok kaliteli bir iş çıkarmışsınız. Hem restorasyonun hem belgesel tadında kotarılmış bu işin her aşamasında çalışan herkesin ellerine sağlık 🙂

 8. ergun kucukaslan diyor ki:

  aynı bızım emevıler ın sanatsal muhendıslik bakış açısıyla yapılmış muhteşem bır mıras başka bır kultürün elinde olsa şu yarabatan sarnıcının 10 da 1 sırf bu eser yapıt için yapmadıkları reklam film bıblo oyuncak vs vs kalmaz ve dunyada bu eseri gormeyen zıyaret etmeyen dunya vatandaşı kalmazdı inşallah maaşallah 2023 den sonra bır tc vatandaşı olarak bızde gorebılırız

 9. Yasin Dönmez diyor ki:

  Ekremmmm, ekrem nezaman tatile gidiyoruz hahahha gel balik dukkaninda ayran icek ekreeeem, neyapiyon oralarda hahahah gel looo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir