Bu makalenin konusu müzeyyen yeni rakı fiyatı hakkında olacak. müzeyyen yeni rakı fiyatı ile ilgileniyorsanız, bu Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal makalesinde oneofakindbnb.com ile müzeyyen yeni rakı fiyatı konusunu tartışalım.

Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal içinde en uygun müzeyyen yeni rakı fiyatı ile ilgili içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için müzeyyen yeni rakı fiyatı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirme arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

müzeyyen yeni rakı fiyatı ile ilgili içerik

Bu sofraya her oturduğunuzda, kadehinizi her kaldırdığınızda bu büyük kültür yaşayacak. Yeni Rakı’nın alkol yasağı öncesi son reklamı Daima Yeni Kal. Daima taze kal kardeşim.

müzeyyen yeni rakı fiyatı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi - Hep Yeni Kal
Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal

Görüntülediğiniz Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Sonra Oneofakindbnb günde günde güncellenen daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

müzeyyen yeni rakı fiyatı ile ilgili anahtar kelimeler

#Yeni #Rakı39nın #yasaklardan #önceki #son #reklam #filmi #Hep #Yeni #Kal.

[vid_tags].

Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal.

müzeyyen yeni rakı fiyatı.

müzeyyen yeni rakı fiyatı hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. oneofakindbnb.com müzeyyen yeni rakı fiyatı hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ER ER diyor ki:

  Alkol tüm kötülüklerin anasıdır. Ayrıca müslüman olanlar için Yüce yaratıcı Allah tarafında içilmesi haram kılınan bir sıvıdır. Nokta.

 2. mustafa kırık diyor ki:

  İçip içip evin yolunu bulamayanlara , evini yabancıya soranlara , üstüne başına kusanlara , tuvalette sızanlara , sarhoş olup kavga çıkaranlara, git nerde zıkkımlandıysan orda zıbar dedirtenlere, leş gibi rakı kokuyorsun dedirtenlere , içki içmekten siroz olanlara ki bu sizin için en iyi ölüm şekli ( atanızda bu meret yüzünden mefat etti ) sizin için bir onurdur !! Neyse devam edelim !! Ya bırak şu alkolik pez …gi dedirtenlere, baba altına işiyorsun dedirten mallara , sarhoştum hatırlamıyorum diyen müfrezelere!! Milet aç aç deyip rakı şişesinde boğulmalara !! Kadınların da şarhoşu hiç çekilmez anlatılmaz yaşayanlar iyi bilir !! Bu rezil reklamı yapan denyolara , ve altına sanki rakı içmek yasaklandı gibi sanan yorumculara !! Malmısınız diye sorasım geldi ! Her tezeği afiyetle yiyiyorsunuz bu neyin kafası !!! ? Rakının reklamımı olur !! Gavurlukta batılı efendilerinize taş çıkartırsınız !! İmamoğlusu bile ara sıra camiye gidip Müslüman rolü oynuyor! Örnek alın biraz !

 3. Mert Can ama Türkçü olandan diyor ki:

  Şu mutluluktan eser kalmadı. 17 yaşında birisi olarak şu günleri ben de yaşamak isterdim. Şu an hayattan aşırı tiksiniyorum. 😔

 4. Yusuf Akıncı diyor ki:

  Bu görüntüleri pislik yoketti güzel ne varsa içindeki nefreti karanlığı Türkiye'ye yaydı.bereketki daha kötüsünü planlanmıştı olmadı.

 5. Şeyhmus Adıgüzel diyor ki:

  İlkin bire,

  birinci yeniye

  beyaz peynire,

  hüzünlendiren neyzene,

  sarma saran teyzene,

  yakup’a, refik’e, arap şükrü’ye,

  can eriğe, beyaz leblebiye,

  dönülmez akşamlara,

  ışıldayan mehtaplara,

  uçuşan martılara,

  veysellere, aşıklara,

  asaflara,

  sahaflara,

  velilere orhanlara,

  uzakta kalanlara,

  yakında bulunanlara,

  olmazı olduranlara, gözleri dolduranlara,

  ulu çınarlara,

  dev nazımlara,

  ince kıyım salataya, ince uzun galata’ya,

  iki ‘t’ li attila’ya,

  tek ‘y’ li süreya’ya,

  özleyip gelenlere,

  sabırla bekleyenlere,

  çok sevenlere,

  çok sevilenlere,

  kaçan gemilere,

  batan güneşlere,

  boğaz’a,

  kavuna,

  kebaba,

  kordon boyuna

  anlara, anılara,

  anlayana, anlatana,

  konuşmadan anlaşana,

  geride kalan yıllara,

  yüzyıllara,

  beş yüz yıla,

  beş yüz yıldır hep yeni kalanlara, hep yeni kal kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir