Makalenin bilgileri dünyanın en ucuz parası ile ilgili olacaktır. dünyanın en ucuz parası ile ilgileniyorsanız, bu YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi! makalesinde oneofakindbnb.com ile dünyanın en ucuz parası’yi keşfedelim.

YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi! içinde dünyanın en ucuz parası ile ilgili en alakalı içeriği sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için dünyanın en ucuz parası dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar dünyanın en ucuz parası

Seyahat etmek mi yoksa tasarruf etmek mi? Bu zor bir karar. Ama neden ikisi arasında seçim yapmak zorundayız? Neden aynı anda hem seyahat edip hem de tasarruf edemeyiz? Ayda az bir miktar para harcarken krallar gibi yaşamak ister misiniz? O zaman biletlere bakma zamanı. İşte dünyanın yaşamak için en rahat ve en ucuz ülkeleri. ► Videoyu beğendiyseniz abone ol butonuna basabilirsiniz, desteğiniz için teşekkürler… Hemen tıklayın ve kaçırmayın =) ► Bunlar OLMAYACAK Özlemek! Bilmek istediğiniz her şey hakkında videolar yapan bir kanaldır. Gizemli, ilginç, şaşırtıcı, hayatı güzelleştiren, dünyanın en iyileri gibi birçok kategoriden videolar bulup Youtube’a yüklüyor 🙂 Telif hakkı, reklam, öneri gibi her konuda bize e-posta gönderebilirsiniz. E-posta adresimiz: bularkacmaz@mail.com Takip edebileceğiniz hesaplarımız: ► Twitter adresimiz: ► Blogspot linki: ► Google plus üyeliği: .

dünyanın en ucuz parası hakkında bilgi ile ilgili resimler

YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi!
YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi!

Görüntülediğiniz YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi! hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

dünyanın en ucuz parası ile ilgili birkaç öneri

#YAŞAMAK #için #Dünyanın #Rahat #Ucuz #Ülkesi.

YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi!.

YAŞAMAK için Dünyanın En Rahat ve En Ucuz 15 Ülkesi!.

dünyanın en ucuz parası.

dünyanın en ucuz parası hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast dünyanın en ucuz parası hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Miguel Santiago diyor ki:

  Harika video.Ama önemli bir şeyden bahsetmeme izin verin, birçok genç ve yaşlının yapılmaması gerektiğini düşündüğüm hatalar yaptığını görüyorum. Genç-yaşlı herkesin finansal getirisini üç rakamdan altı rakama çıkaran bir yatırım planı olması gerektiğine inanıyorum. Yatırım, ne istediğinize bağlı olarak emeklilik planınız veya gelecek planınız olabilir, ama asıl önemli olan sizsiniz. karlı bir yatırım var.

 2. ali gül diyor ki:

  TL maaş alan bir Türk e dolar dolar dersen bu saçma bir vidyo .. ne kralı senin anlattığın şeylere göre köle bile olamam

 3. Ata Turkoglu diyor ki:

  Arkadaşlar Ukrayna Ticaret yapanlar olsun orada öğrenciler olsun orada daha sonra yaşamayı düşünenler olsun gerçek ve acı bir şey söyleyeceğim kimse yanlış anlamasın Ama bu bir gerçek Putin sonuna kadar gideceğini söylüyor yani Ukrayna ile ilgili orada ticaret yapan orada yaşayan insanlar dönmüş de olabilir fakat bir daha orada plan yapmamalarını ben tavsiye ediyorum Çünkü gerçekten oradan artık bir şey olmayacak ha şöyle olur mesela oraya Rusya tamamen ele geçirir daha sonra Plan yapmak isteyenler orası Rusya'nın himayesine geçince orada plan yapabilir diye düşünüyorum

 4. Şükrü Köse diyor ki:

  Gezdiğim ülkelerde en fazla parayı peruda harcamak zorunda kaldım. Karadelik gibidir 😀ayda 200 dolara kalıncak yer muhtemelen callao gibi tehlikeli yerlerdir. 2 dolarada muhtemelen leş gibi bişeyi çin mahallesinde falan yiyebilirsin.
  1) evler pahalı
  2) hayat pahalı
  3)gece hayatı pahalı (mekana giriş 10 dolara denk gelmişti)
  *pahalıdan kastım çok ucuz diye video da geçtiği için. Yoksa normal bir fiyat fakat ucuz değil. Bir ay için 2 bin euro normal bir tatil yaptırır.

 5. cemkod diyor ki:

  günlük 30 dolar yere ucuz diyorsun aylığı 900 dolar eder…tl ise 13 bin civarı eder…bu kadar para ile ucuz oluyorsa türkiyeyi anlat daha iyi…neredeyse 4 te 1 fiyatına insanlar geçiniyor burda..bumu ucuz??? 30 doları çok küçük rakam gibi konuşuyorsunuz neredeyse 500 tl yapar günlük…türkiyede yapmıycağın şey yok o paraya…yaşamak değilde gezmek için deseydin anlardım…filipinlerde 600 dolar aylık diyorsun da bu bile 9 bin tl yapar…bolivya 400-500 dolar az mı yaaaa sanki 400-500 lira gibi anlatılmış…romanya ya ise inanılmaz güldüm 400-500 dolara romanyada köyde yaşarsın:-)))) yazık çok yanıltıcı

 6. The World diyor ki:

  Ben Romaniyaliyim ama Romanyayi senin tarif ettiğin gibi onaylamiyorum.Yasam olarak bana göre dünyanin en güzel yeri çiunki özgürsün,insanlari cok cana yakin,doğası mükemel ama asla Ucuz bir ülke değil! Politk yandan torpili bol olan,ve işci olarak cok az maaşa calişan,ama ay sonunu asla getiremesin,ciünki kiralar cok yüksek,iyecekler cok yüksek fiyat.Benim kendim ülkem olmasina rahmen ben bile şu an malesef ki başka bir ülkede yaşiyorum.Ama paran varsa Romanya gercekten her bakimdan yer yüzünde bir cennet.Çiünki insanlar yasanasini,eğilenmesini,sosiyeleşmesini biliyorlar!

 7. Ahmet can diyor ki:

  4250 ytl kaç dolar geldigini hesaplamak istiyorum 314 dolar :)) 2019 da daha iyidi artık rüyamız da gideriz ülke battı venezuela dan beter olacagız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir