Bu makale, içeriğinde açıkça yabancı bira markaları bahseder. ModaveSosyete makalesinde yabancı bira markaları ile [oneofakindbnb]’yi tartışalım.

Yabancı Markalar Nasıl Okunur?

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için yabancı bira markaları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir yabancı bira markaları

ModaveSosteye bu hafta neler anlatıyor… Defalarca gündeme gelen markaların doğru telaffuzu. Pelin Kaya, Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Markaların kökenine göre mümkün olduğu kadar Türk lehçesi ve lehçesi ile uyumlu olarak nasıl telaffuz edileceğini anlatır. Daha sonsuz isimler olduğunu da biliyor, isimlerin zorluğu bazen onu şaşırtıyor :). Keyifli seyirler.. Yorumlarınızı bekliyoruz. Bu videolar KEYSPR tarafından hazırlanmıştır. Logosuz ve izinsiz hiçbir yerde kullanılamaz. Youtube Yönetimi, Çekim, Kurgu, Kurgu: KEYSPR® Makyaj: Deniz Mustu Kameraman: Oktay Babat Kurgu & Post Prodüksiyon: Soner Uzun Joy Flowers for Flowers’a teşekkürler. Halkla İlişkiler, Pazarlama, Reklam ve Tüm sorularınız için: info@keyspr.com Bu video Sony A7SII Kamera ile çekilmiştir. Sony G 55mm. F1 8 Lens kullanılmış. 27” Apple iMac, macOS High Sierra ile birlikte kullanılır. Adobe After Effect, Adobe Premier Pro, Adobe Illustrator kullanılarak düzenlendi. KEYSPR ® kanalımızda yayınlanan tüm video, içerik ve fikirlerin mülkiyeti KEYS İLETİŞİM DANIŞMANLIK PAZARLAMA ÜRETİM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. İzinsiz başkası tarafından paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. İzinsiz bir kullanım görürseniz lütfen bizi bilgilendirmeyi, biliyorsanız uyarmayı ve bilinçlendirmeyi unutmayınız. Detaylı bilgi için: info@keyspr.com .

yabancı bira markaları içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Yabancı Markalar Nasıl Okunur? | Bölüm 1 | ModaveSosyete
Yabancı Markalar Nasıl Okunur? | Bölüm 1 | ModaveSosyete

Bölüm 1 , Ardından, Oneofakindbnb her gün yayınladığı diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

yabancı bira markaları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Yabancı #Markalar #Nasıl #Okunur #Bölüm #ModaveSosyete.

pelin+kaya,moda+sosyete,moda+ünlü,moda+stil,youtube+fenomen,celine,louis vuitton,calzedonia,audemars piguet,christian louboutin,saint laurent,chanel,christian dior,alexander mcqueen,alexander wang,alexander vaultier,herve leger,yves rocher,le petit marsellais,la petite maison,le pain quotidien,hermes,givenchy,balmain,jean paul gaultier,vetements,jacquesmus,roger vivier,les benjamins,dolce+gabbana,moschino,lancome,how to pronounce,nasıl telaffuz edilir.

Yabancı Markalar Nasıl Okunur? | Bölüm 1 | ModaveSosyete.

yabancı bira markaları.

yabancı bira markaları hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. yabancı bira markalarıOneofakindbnb hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Çiko Çiko diyor ki:

  Ay bayıldım size anlatımınıza hayran kaldım en çok merak ettiğim konuydu bir de parfüm isimleri süper olur daha çok marka var ama benim merak ettiğim ağzınıza sağlık 😍

 2. Soner Acar diyor ki:

  Sırf sonradan zengin olanlar için içerik üretmişler. Olurda rezil rüsva olmasınlar diye. Malum türedi epey 😂😂

 3. Ege Ertuğrul diyor ki:

  Binlerce euro verip yanlış telaffuz ediyorsunuz diye alay ediyorsunuz insanlarla ama maalesef siz de birçoğunu yanlış söylediniz. Birkaç tanesinin doğrusu: Daanaa Kerın, Relf Lorın, Alekzendır Mekquin vs.

 4. hse diyor ki:

  Yayından çok etkilendim. Çok şey de öğrendim, ancak yabancı dilde olduğu kadar Türkçe konusunda da diksiyon ve sesletim özeni beklerdim. 'İşliciim' değil ', işleyeceğim diye yazılır İşlicem' diye okunur/söylenir.. Sizden bunca şey öğrenince, naçizane bu da benden olsun diye yazdım. Çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir