Bu makalenin içeriğinde hotel washington resort side antalya ele alınmaktadır. hotel washington resort side antalya hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Washington Resort Hotel & Spa, Kizilagac, Turkey makalesinde hotel washington resort side antalya’yi analiz edelim.

Washington Resort Hotel & Spa, Kizilagac, Turkey içindeki hotel washington resort side antalya ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için hotel washington resort side antalya dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler hotel washington resort side antalya

Washington Resort Hotel & Spa, Kızılağaç, Türkiye Bir sonraki Tatilinizi buradan ayırtın. En iyi fiyatlar garantilidir —————————————— — ————————————————– ———— —————————- Körfez kıyısında, plaja sadece 100 m mesafede yer almaktadır. Antalya sahilinde yer alan Washington Resort Hotel & Spa, balkonlu odalar sunmaktadır. Kapalı ve açık yüzme havuzları, spor salonu ve spa’sı bulunmaktadır. Washington Resort Hotel & Spa’nın modern odalarının her biri klima, mini bar ve TV ile donatılmıştır. Washington Resort Hotel & Spa, Kızılağaç’a 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Manavgat ilçesi arabayla sadece 20 dakika uzaklıktadır. Konuklar saunada veya hamamda vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirler. Tesis bünyesinde tenis kortları da mevcuttur. Otelin oyun odasında bilardo, dart ve masa tenisi olanakları bulunmaktadır. Otel ayrıca İtalyan ve dünya mutfakları da dahil olmak üzere çeşitli yemek seçenekleri sunmaktadır. Otel bünyesinde 3 bar bulunmaktadır ve Patiseria lounge Türk kahvesi spesiyaliteleri sunmaktadır. .

hotel washington resort side antalya içeriği ile ilgili bazı resimler

Washington Resort Hotel & Spa, Kizilagac, Turkey
Washington Resort Hotel & Spa, Kizilagac, Turkey

Okuduğunuz Washington Resort Hotel & Spa, Kizilagac, Turkey hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb Güncelleme Güncellemesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

hotel washington resort side antalya ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Washington #Resort #Hotel #amp #Spa #Kizilagac #Turkey.

Washington Resort Hotel & Spa,Kizilagac,Turkey.

Washington Resort Hotel & Spa, Kizilagac, Turkey.

hotel washington resort side antalya.

hotel washington resort side antalya bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın hotel washington resort side antalya içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. 4 SEASONS TRANSFER diyor ki:

    The distance between Antalya Airport and Washington Resort Hotel Spa is 79 kilometers. You can choose us for a comfortable and safe VIP transfer. 4 SEASONS TRANSFER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir