Bu makale viski neden yapılır hakkında netlik kazandıracak. viski neden yapılır hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız) makalesinde oneofakindbnb ile viski neden yapılır’yi analiz edelim.

Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız) içinde viski neden yapılır ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için viski neden yapılır dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler viski neden yapılır

1 Haftada Doğal Viski Yapımı. Piyasadaki viskilere meydan okuyan bir viskiyi evde yapıyoruz. Üstelik hiçbir katkı maddesi olmadan. .

Bazı görüntüler viski neden yapılır konusuyla ilgilidir

Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız)
Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız)

Görüntülediğiniz Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız) hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından oneofakindbnb.com her gün yayınlanan diğer konuları okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

viski neden yapılır ile ilgili birkaç öneri

#Viski #Yapımı #Basit #Doğal #Katkısız.

Whiskey,viski,doğal,katkısız,evde.

Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız).

viski neden yapılır.

viski neden yapılır hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. viski neden yapılır hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Pinar Srcgl diyor ki:

  Merhaba. Bulaşık makinesi için deterjan tarifi verecektiniz yıllardır uyguladığıniz bir tarif vardı sanırım bununla alakalı video yükleyebilirseniz çok memnun olurum 🙂

 2. Emre Emre diyor ki:

  Hocam evde hazır aroma ile viski yapmıştım. Ancak kafası normal viski ya da diğer hazır alkol çeşitleri gibi olmuyor. Arada çok fark oluyor. O neden acaba? Aldığım saf alkol ile mi ilgili?

 3. Surpriseee MOTHERF!CKER diyor ki:

  Zevkler ve renkler tartışılmaz ama Çaykur aromalı viskiyi JW'e tercih etmek gerçekten ilginç. 🤔

 4. Aydan Mutlu diyor ki:

  Ustam.maisesini hangi üründen kurdunuz.. Bende.yaptım efsane oldu.. Ama ben beş malzeme ile.maise.kurup damittim ve sonrasında kavrulmuş çubuklarını ilave ettim..

 5. BURAK DOGRUYOL diyor ki:

  Bu ev yapimi viskiler tutmuş olsaydı hiç bir viski üreticisi bu kadar zahmetli viskiler uretmezdi etile meşe çubuğu koy su koy renklendirici koy olsun sana viski 😂😂 yok ya bir kere viskiye can veren hayat veren meşenin içinden çıkan elementler is ve turbalarin kimyasalların zamanla viskiye tat ve aroma vermesi buda çok uzun zaman yillandirmayla oluyor 👍🙂

 6. yiğit şarap diyor ki:

  Abi herşeyi dediğin gibi yaptım tadına baktım gayet güzeldi , belediye çalışma yapıyor herhalde elektirikler gidip geliyor , arıza nedir çözemedim .

 7. Fatih diyor ki:

  Alkol damıtırken 2. Damıtımda karışımı suyla tekrar seyreltiyormusunuz. Yoksa 1. De atıyorum 85 derece çıktı direk 85 derece olarak kazana koyup ikinciye mi damıtıyorsunuz.

 8. S. acar diyor ki:

  Hocam merhaba elinize emeğinize sağlık şimdiye kadar izlediğim en ayrıntılı bir anlatım olmuş çok faydalı oldu teşekkür ediyorum size bir sualim olacaktı %96 etil den yapsak olurmu satın alma etilden yardımcı olursanız sevinirim

 9. Yavuz - Art Alan diyor ki:

  hocam merhaba, e mail atmıştım viski yapımıyla alakalı ama cevap vermediniz. Buradan yazayım; şimdi sizin kullandığınız %90'lık alkolü mısırdan mı elde ettiniz? Çünkü viski denilebilmesi için alkolün mısırdan arpa maltlarıyla harmanlanarak fermante edilmesi ve 3 yıl beklemesi gerekiyor. Zamanı saymazsak bile alkolün mısırdan fermante edilmesi şart. Hatta arpa maltlarının kurutulması sırasında turba denilen yosunsu bi yapı yakıt olarak kullanılıyor ve bu da iskoç viskisinin karakteristik tadını veriyor. viski demek alkol + meşe demek değil. Benim size sorum mısırdan alkol üretirken ne kadar mısıra ne kadar arpa kullanacağız ? ne kadar su ne kadar maya onun formülünü merak etmiştim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir