Bu makalenin içeriği dikili kamp alanları ücretsiz hakkında konuşacak. dikili kamp alanları ücretsiz ile ilgileniyorsanız, bu Ücretsiz Kamp Alanı Hayıtlı Koyu Bademli Köyü Dikili İzmir – Karavan Çadır Kamp Alanı makalesinde oneofakindbnb.com ile birlikte dikili kamp alanları ücretsiz hakkında bilgi edinelim.

Ücretsiz Kamp Alanı Hayıtlı Koyu Bademli Köyü Dikili İzmir – Karavan Çadır Kamp Alanı içindeki dikili kamp alanları ücretsiz ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için dikili kamp alanları ücretsiz dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler dikili kamp alanları ücretsiz

Herkese Merhaba, Bu İzmir ili sınırları içinde yer alan Dikili ilçesine bağlı Bademli köyüne 5 km uzaklıkta ücretsiz kamp alanı olan Hayıtlı Koyu Tanıtım videosudur. Çadırlarınızı veya karavanlarınızı zeytin ağaçlarının altına yerleştirebileceğiniz ve harika bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz Hayıtlı Koyu. denizin suyu berraktır. sahil kumu .iskeleden denize atlayabilirsiniz. Bölgede SU ELEKTRİKLİ TUVALET YOKTUR. Yeme içme ihtiyacınızı 5 km uzaklıktaki Badem köyünden karşılayabilirsiniz. koyun girişine kadar yol asfalttır. Girişten sonra 300-400 metre toprak yol. Karavanlar ve binek araçlar için uygundur. Mask Shinorkel Seabed vb ekipmanları unutmayınız. KEYİFLİ KAMPLAR, KAMP ATEŞİNİZİN HİÇBİR ZAMAN SÖNMESİNE İZİN VERMEZ.

dikili kamp alanları ücretsiz ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Ücretsiz Kamp Alanı Hayıtlı Koyu Bademli Köyü Dikili İzmir - Karavan Çadır Kamp Alanı
Ücretsiz Kamp Alanı Hayıtlı Koyu Bademli Köyü Dikili İzmir – Karavan Çadır Kamp Alanı

Okuduğunuz Ücretsiz Kamp Alanı Hayıtlı Koyu Bademli Köyü Dikili İzmir – Karavan Çadır Kamp Alanı hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast günlük güncelleme yapan diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

dikili kamp alanları ücretsiz ile ilgili birkaç öneri

#Ücretsiz #Kamp #Alanı #Hayıtlı #Koyu #Bademli #Köyü #Dikili #İzmir #Karavan #Çadır #Kamp #Alanı.

[vid_tags].

Ücretsiz Kamp Alanı Hayıtlı Koyu Bademli Köyü Dikili İzmir – Karavan Çadır Kamp Alanı.

dikili kamp alanları ücretsiz.

dikili kamp alanları ücretsiz bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. One Of A Kind Bed & Breakfast dikili kamp alanları ücretsiz hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Arnavut Kızı Miralay Torunu diyor ki:

    Ahh canim hayitli. Biz burayı kesfettigimizde hickimsecikler yoktu. Sonra duyan geldi duyan geldi. Suyu harika. Tuz oranı fazla olduğu için suyun kaldırma kuvveti oldukça fazla. Hiç kipirdamadan dahi yüzeye çıkartıyor su insanı. Suyu biraz soğuk. Ama pırıl pırıl ve değer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir