gölpark iftar menüsü bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. gölpark iftar menüsü hakkında bilgi ediniyorsanız, bu TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU makalesinde oneofakindbnb ile gölpark iftar menüsü’yi tartışalım.

TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU içindeki gölpark iftar menüsü hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için gölpark iftar menüsü dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler gölpark iftar menüsü

Kuşların göç yolu üzerindeki bu özel alanın çevresi yıllarca ihmal edilmişti. Artık çok dikkatli bir gezi, yürüyüş, dinlenme ve kuş gözlem noktası haline geldi. Yeşil maviyle buluşuyor; Hizmete açtığımız Tuzla Kamil Abdus Gölü Parkı’nı İstanbullular çok sevdi. 🌳140 bin m² yeşil alan 🚴1200 metre bisiklet yolu 🚶3000 metre yürüyüş yolu 🌅Seyir terasları 🐦Kuş gözlem noktaları ☕️BELTUR #ekremimamoğlu #greenalan #tuzla #tuzlakamilabduşgölüparkı Ekrem İmamoğlu İSTANBUL İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANI — ekrem imamoğlu , sosyal medya hesabınıza hoşgeldiniz Gidebilecek diğer videoları izlediniz mi?: ZOR’A SORUN: BANKA SOHBETLERİ: İSTANBUL GÜÇLÜ: İSTANBUL’UN MİRASI: ÇILGIN PROJELERİMİZ: ULAŞIM: İSTANBUL Merhaba sevgili hemşehrilerim; Ben Ekrem İmamoğlu. Ben Trabzonluyum. Evliyim ve üç çocuğum var. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Cumhuriyetin değerlerine çok bağlı, Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğine inanan, hayatıma ışık tutan, binlerce yıldan beri toplumumuzun tüm değerlerine sahip çıkan ve sahip çıkan bir insanım. milli duyguları en üst seviyede olan. 1991’den beri Beylikdüzü’nde yaşıyorum. 2014’te Beylikdüzü, 2019’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildim. Seçildiğim günden beri hiçbir ayrım gözetmeden toplumun her kesimiyle çok güzel projelere imza attık. Beylikdüzü’nü hep birlikte yaşanır hale getirdik. Orada hep birlikte başardık, İstanbul’da da başaracağız. Beni ve İstanbul antik kentini daha yakından tanımak için YouTube kanalımı ve sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz. Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ** Ekrem İmamoğlu Resmi Youtube Sayfası. Resmi Ekrem İmamoğlu YouTube Kanalı .

gölpark iftar menüsü içeriği ile ilgili bazı resimler

TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU
TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU

Görüntülediğiniz TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgiye bakabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

gölpark iftar menüsü ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#TUZLA #KAMİL #ABDUŞ #GÖLÜ #PARKI #ÇOK #GÜZEL #OLDU.

ekrem imamoğlu,ekrem İmamoğlu,ekrem imamoglu,ekrem imamoğlu kimdir,istanbul,istanbul büyükşehir belediyesi,ibb,mayor of istanbul,istanbul mayor,ekrem,imamoğlu,Imamoğlu,ekrem başkan,İstanbul buyuksehir belediyesi,belediye,belediye başkanı,tuzla,yeşil alan,tuzlada ne yapılır,tuzla kanil abduş gölü parkı,ekrem imamoğlu yeşil alan,ekrem imamoğlu tuzla,ekrem imamoğlu projeleri,istanbul yeşil alan,kuş gözlemciliği,kuş gözlem kulesi,tuzla kuş gözlem.

TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU.

gölpark iftar menüsü.

gölpark iftar menüsü hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. gölpark iftar menüsü hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

34 thoughts on “TUZLA KAMİL ABDUŞ GÖLÜ PARKI ÇOK GÜZEL OLDU | En doğru gölpark iftar menüsü hakkında tüm bilgiler

 1. Betül Kaya says:

  İstanbulda taş yığınlarından uzak bir cennet olmuş 👌👏 Yüreğinize emeğinize sağlık başkanım .Ayrıca kuş bilimci gence bayıldım .Donanımlı bilinçli ufku açık gençlerimizin olduğunu görmek gelecek için umut vaad ediyor bizlere ❤

 2. Xx Yy says:

  Arkadaşlar sakin olun, daha İmamoğlu piyasada yokken ,müteahhitlik yaparken, biz oralarda balık tutar gezerdik.imamoglunun i si bile piyasada yokken bu projeler vardı. 10 sene öncesinden bahsediyorum.cok değerli fakat atıl bir yerdi ,denizle bağlantısı olan bir göl gibi düşünün, bir tarafı kirli tersane .demem o ki imamogluyla burasının yapımının bir alakası yok .İmamoğlu hayatında görmüş olduğunu sanmıyorum. Hemen konmasın üstüne ayıptır yaziktir günahtır.tatilde mı yapmış buraları.

 3. Gülhatun Mısırlı says:

  Hazıra konmak bu olsa gerek.
  Rahmetli Kadir Topbaş Istanbul'a o kadar çok güzellik kattı ki Hakkını asla ödeyemeyiz Halici toprak doldurup kapatacaklardı şimdi ne hâle getirdi ve bir çok şey yaptı.
  Sizin kendinize ait yaptığınız bir şey göremedik henüz ne yazıkki çünkü çok sözler vermiştiniz seçimden önce ama bir şey göremedik 🤔🤷‍♀️

 4. TURGUT GÜVEN says:

  Başkanım, şu yollar, çevreler Avrupa gibi olsa. Yamalı yollar,çukurlar, dağınık kaldırımlar, yaya yoyulunda direkler olmasa. Bir de özellikle çevre temizliğini öğretici yayınlar, cezalar uygulansa. Bir umut!

 5. Dead Angel says:

  Kardeşim dogru söylüyor burası kuşların geçiş güzergahıydı ben 31 yaşındayım dogdugum dan beri Tuzla Yayla da oturuyorum çocukluk yıllarımda göç eden kuşları izlerdim ordan hatırlıyorum

 6. tuğba tan says:

  Ben buraya gittim çok gereksiz bir yer o beltur da tam bir kazıkçı biraz Tuzla’nın o sosyal tesislerini örnek almalısınız kalite fiyat hizmet olarak

 7. Gizemli Bestekar says:

  İmamoğlu mu bunu yaptığını iddaa ediyor .yada her iyi şeyi sahiplenmeye alıştığımız kötüye gelince red eden ve su abda bulunduğu tuzladaki marmaraya Neden red edip çalışmayı durdurdu onunda sormak isterim ..boşuna masraf diyorsa önce kutlama için getirdiği adına karışık dans mi ne dediği saçma bir dans için ödediği yüz milyarlati birazda hesaplasin..kendisinde sayılacak o kadar ekşi taraf var ki artık sadece sayarsam benim için zaman kaybı olur …ve .inanın bazen artık komik ötesi oluyor..tıpkı stand up yapan cem yılmaz misali….

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *