Makalenin içeriği bursa eğlenceli mekanlar etrafında dönecektir.

Trilye'de gezilecek yerler listesi

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursa eğlenceli mekanlar dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler bursa eğlenceli mekanlar

Bursa gezimizin 4. gününden merhaba arkadaşlar.. Bugün yine tarih kokan bir kasabadayız TRİLYE-MUDANYA.. Bursa’ya ne zaman gitsem uğramak istediğim yerlerden biri.. Bazen sadece Mudanya’ya gidiyorum ve bazen ikisini aynı anda ziyaret ediyorum. Bu sefer senin için seyahat ettim. Gelelim gezdiğim yerlere ama öncelikle şunu söylemeliyim ki Trilye sokaklarında böyle tabelalar yok, sorarak bazı yerler bulduk. Sadece şimdi “Trilye Kültür Merkezi” olarak bilinen St. Vasili Kilisesi’nin ana yola bakan kısmında haritası var ve gezilecek yerleri gösteriyor. Bulmakta zorluk çekmezsiniz çünkü ben gezerken size yolları gösterdim 🙂 Gezi listemiz şu şekildeydi; 1. Aziz Vasili Kilisesi (Trilye Kültür Merkezi) 2. Taş Mektep 3. Tabut Ev 4. Kemerli Kilise 5. Fatih Camii 6. Avlu Hamamı Trilye sokaklarını bol bol gezdik, esnafların görkemli dükkânlarına girdik, Zeytin Çiçekleri aldık ve safran kolonyaları. Kahvaltımızı yapmak için bir masa açtığımız için Trilye’nin köylerinden geçtiğimiz Ketendere plajına gittik. Ancak size tavsiyem orada kahvaltı yapmak isterseniz Çamlık’ı da tercih edebilirsiniz. Denize bakan güzel bir yerdir. Trilye’yi gezdikten sonra Mudanya’ya gittik, saat çok gecikince tabii ki Eski Girit Mahallesi’nde denize paralel Girit caddesini gezdik. Ardından Mudanya girişine yakın bir plajda kahvelerimizi yudumlayarak günümüzü bitirdik. Bursa gezisi planlıyorsanız, buna Trilye’yi de eklemeyi unutmayın. Bursa’daki diğer gezi noktaları için Bursa Vlog oynatma listeme bakabilirsiniz. Müzik; Abone olmayı ve zil butonunu açmayı unutmayın. Bol gezmeli günler 🙂 Sosyal Medya Merhaba ben Tuğba, eşim İskender ve çocuklarımız Beril (5 yaşında) ve Deniz (3 yaşında). Çocuklar doğmadan önce çok seyahat ederdik, çocuklardan sonra daha çok seyahat etmeye başladığımızı fark ettik. Kızım şimdiden 30 şehir, sayısız antik şehir, müze, şelale ve göl görmüş. İki çocuklu gezilerimizin zorluklarını/kolaylıklarını ve gezi önerilerimizi artık Youtube’da paylaşıyoruz. Bizimle bu keyifli yolculuklarda bize katılırsanız çok mutlu oluruz. Maceranızda iyi eğlenceler 🙂 İletişim: tugba.aycan84@gmail.com .

bursa eğlenceli mekanlar konusuyla ilgili bazı görüntüler

TRİLYE ve MUDANYA VLOG || Trilye'de gezilecek yerler listesi || Bursa'da gezilecek yerler #4

, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin her gün yayınladığı diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursa eğlenceli mekanlar ile ilgili birkaç anahtar kelime

#TRİLYE #MUDANYA #VLOG #Trilye39de #gezilecek #yerler #listesi #Bursa39da #gezilecek #yerler.

Macera,Eğlence,Gezi,Gezgin,Yol günlükleri,Gezilecek yerler,Türk gezgin,blog gezi,vlog güncesi,gezinti tipler,gezi programları,gezi vlog,gezi videoları,gezi anneleri,gezi blog,gezi günlükleri,Tuğba aycan,Mudanya,Trilyede gezilecek yerler,Trilye,Tabut ev,taş mektep,Aziz vasili Kilisesi,Kemerli Kilise,Fatih camii,Avlulu hamam,Fatih Cami ve Avlulu hamam,Bursada gezilecek yerler,Mudanyada gezilecek yerler,Gezilecek yerler listesi,Gezi listeleri.

TRİLYE ve MUDANYA VLOG || Trilye'de gezilecek yerler listesi || Bursa'da gezilecek yerler #4.

bursa eğlenceli mekanlar.

bursa eğlenceli mekanlar hakkında One Of A Kind Bed & Breakfast sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın bursa eğlenceli mekanlar içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Mert Kerim Org Notaları diyor ki:

    Trilye ve Mudanya'ya bizde ailemle birlikte gidip gezmiştik çok beğendim sizinle birlikte yeniden ve görmediğim yerleri gezip görmüş oldum emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir