beyond hotel iletişim bu makalede ele alınacaktır. back of beyond hotel

back of beyond hotel

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için beyond hotel iletişim dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar beyond hotel iletişim ile ilgilidir

Infinity Times Hızlandırılmış videolar tamamen en yeni iPhone’larda çekilir. Yoğunları yakalamak için Sri Lanka’da dolaşıyoruzInfinity Times Hızlandırılmış videolar tamamen en yeni iPhone’larda çekilmiştir. En yoğun ve en güzel ama sıra dışı yerleri yakalamak için Sri Lanka’yı dolaşıyoruz. Bu videoları kaydetmek ve yine iPhone tarafından yapılan düzenlemeleri yapmak için yalnızca iPhone’ları kullanıyoruz. ©️NOT: Kullanılan tüm içeriğin telif hakkı Infinity Times Channel’a aittir. İçeriğin Uygun Yetkilendirilmeden Ticari Görüntülenmesine veya Düzenlenmesine İzin Verilmez. Küçük Bir Ötesi Notu 2007’de Pidurangala’daki ilk Back of Beyond eko-konutumuzu misafirlerimize açtık. Bugün, Back of Beyond mülklerimiz kademeli olarak beşe çıktı. Ayrıca kişisel tatil evi olarak inşa edilen üç bungalovu daha işletmemiz gerekiyor. Bu sekiz pansiyon ve bungalovda sizinle aynı fikirde olan dostları ve konukları ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sigiriya kayası, Pidurangala ve Dehigaha ela’daki Back of Beyond inziva yerimiz için muhtemelen en iyi dönüm noktasıdır. Beyond of Pidurangala, Sigiriya’dan sadece 5 dakika uzaklıktaki Pidurangala kayasının dibindeki ormanda saklanır. Öte yandan Dehigaha Ela’nın Arkası, kırmızı toprak köy yollarından oluşan bir labirentte akarsular, ağaçlar ve tepelerle çevrili eşsiz bir açık otlaktır. Anuradhapura’ya kadar, Tissawewa’nın kıyısında, antik şehre bakan sakin Water’s Edge Bungalov bulunur. Kolombo’dan arabayla sadece birkaç saat uzaklıktaki güzel kolonyal bungalov – Yüz dönümlük hindistan cevizi arazisinde bulunan Diklande Estate. Yakın zamanda yenilenmiş tatil evinde bir yüzme havuzunun yanı sıra ‘gökyüzüne açık’ markalı banyolar bulunmaktadır. Tangalle ve Hambantota arasında, güney sahilinin derinliklerinde, Haliç’te küçük bir köy var – Kahandamodara. Beyond’un arkasında, Kahadamodara, Urubokka Oya nehrinin kıyısında, denize doğru yol alırken. Yala Milli Parkı’nın girişinden sadece 15 dakika uzaklıkta, sahil boyunca ilerlerken, bizim küçük Beyond Safari Lodge kulübelerimiz ve Our Sand Dunes Kamp Alanımız bulunmaktadır. BACK OF BEYOND iletişim bilgileri 👉 077 395 1527 (Sri Lanka’dan) +94 77 395 1527 (yurtdışından) Bu videodaki müzik Şarkı: AERØHEAD – Fragments Vlog tarafından sağlanan müzik Telif Hakkı Yoktur Müzik. Creative Commons – Attribution-ShareAlike 3.0 Aktarılmamış Video Bağlantısı: Bizi Facebook’ta takip edin: #Infinitytimes#backofbeyond#travelsrilanka#4ktimelapse#iphonevideos#LumaFusion .

Bazı resimler beyond hotel iletişim konusuyla ilgilidir

Travel sri lanka | back of beyond hotel | full hotel guide video
Travel sri lanka | back of beyond hotel | full hotel guide video

full hotel guide video hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

beyond hotel iletişim ile ilgili anahtar kelimeler

#Travel #sri #lanka #hotel #full #hotel #guide #video.

ratta,back of beyond,srilanka tourism,covid 19,covid srilanka,corona srilanka,tourism srilanka,jungle hideaway pidurangala,srilanka vlog,travel with wife,gopro hero8,pcr srilanka,pcr,quarantine,srilanka quarantine,sri lanka cricket,sri lanka cricket live,sri lanka news,pidurangala,sigiriya,hotel review,infinity times,travel sri lanka,best jungle camping,back of beyond hotel,habrana hotel,best camping places in sri lanka,the tree house sri lanka.

Travel sri lanka | back of beyond hotel | full hotel guide video.

beyond hotel iletişim.

beyond hotel iletişim içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. beyond hotel iletişimoneofakindbnb.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir