Bu makalenin içeriği, tophane iskender ile ilgili açıklama bilgilerini güncelleyecektir. tophane iskender arıyorsanız, bu Tozkoparan İskender 1. Bölüm yazımızda tophane iskender’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte inceleyelim.

Tozkoparan İskender 1. Bölüm içindeki en doğru tophane iskender ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için tophane iskender dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar tophane iskender ile ilgilidir

Tozkoparan İskender 1. Bölüm Özet: Zamanda yolculuk yapan Salih ve Fikri, geçmişte Tozkoparan İskender’in okçular köşküne girmesine kötülerin engel olduğunu anlar. Köyünde sıradan bir hayat yaşayan İskender’i arayıp bulan Salih ve Fikri, İskender’in içindeki cevheri fark etmesine ve okçular köşküne girmesine yardımcı olur. İskender okçu köşkünde antrenman yaparken, onu yakından takip eden biri vardı; Cihangir. Gerçek adı Giovanni olan Venedik casusu Cihangir, okçular locasının en iyi okçusu olmayı hedeflemektedir. Böylece Osmanlı Padişahının koruyucusu olacak ve padişaha zarar verebilir. Ancak beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan İskender Tozkoparan ünvanını alarak Cihangir’in önüne geçerek okçular tekkesinin en iyi okçusu oldu. Tozkoparan İskender, padişahı korumak ve Yeniçeri Ocağı’na girmek için yola çıkar. Ama Giovanni yüzünü gizler ve adamlarıyla Salih, Fikri ve İskender’e saldırır. Saldırı sırasında zaman makinesine bir ok takıldığında, aniden çalışan makine, Salih, Fikri ve İskender’in yanı sıra Giovanni’yi de bugüne ışınlar. Bugün Temrenli ilçesinde işler zorlaşıyor. Arda, Asya, Sinan ve Elif’ten oluşan okçuluk takımı Mavi Ay, TAYGU Koleji’ne burslu olarak kaydoldu. Tayfun, Duygu, Ece ve Ayberk’ten oluşan bir diğer okçuluk takımı Kasırga, yeni okuluna uyum sağlamak için elinden geleni yapan Mavi Ay’ı karşılar. Ancak, Hurricane, Blue Moon’un okula gelişinden pek memnun değildi. İlk günden itibaren Blue Moon ve Hurricane ekipleri arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar. Kasırga ve Mavi Ay iyileşecek mi? Günümüze ışınlanan Tozkoparan İskender’i neler bekliyor? Kötü olduğu kadar sakar ve komik bir karaktere sahip olan Giovanni, bugün İskender’i bulup ona zarar verecek midir? Salih ve Fikri, İskender’i koruyabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Tozkoparan İskender ilk iki bölümü ile 2 Ocak Cumartesi akşamı 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak. Tozkoparan İskender’in üçüncü bölümünün ardından devam filmleri Pazar günleri 17.30’da TRT1 ekranlarında ekrana gelecek. ================================================= == === Tozkoparan Sosyal Medya Hesapları Instagram: Facebook: Twitter: .

tophane iskender konusuyla ilgili fotoğraflar

Tozkoparan İskender 1. Bölüm
Tozkoparan İskender 1. Bölüm

Öğrendiğiniz Tozkoparan İskender 1. Bölüm içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

tophane iskender ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Tozkoparan #İskender #Bölüm.

tozkoparan iskender,tozkoparan iskender 1. bölüm,tozkoparan iskender 1. bölüm izle,trt,tozkoparan yeni bölüm,trt tozkoparan,tozkoparan ok atmak,Son bölüm Tozkoparan,Son bölüm tozkoparan izle,Tozkoparan trt1,Tozkoparan son bölüm,tozkopran tüm bölümler,tozkoparan kamera arkası,tozkoparan iskender yeni tanıtım,iskender yeni tanıtım,ülkü hilal,cagan efe,esat polat güler,fırat albayram,gökhan atalay,burak alkaş,sera tokdemir,tozkoparan yeni sezon.

Tozkoparan İskender 1. Bölüm.

tophane iskender.

tophane iskender hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb tophane iskender hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. boşkonusuyom diyor ki:

    aftí i seirá eínai to kamári mas aftó eínai to kalýtero dráma stin Elláda! Fantastikós!🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

  2. Senan Aliyev diyor ki:

    Ben bu filmi çok seviyorum amma finale gitti sonra çoklari yeni sezonda olmayacak en çok da iskenderle Salih oca yaaas 😥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir