Makalenin bilgileri uludağ yolu çay bahçeleri hakkında konuşacak. uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgileniyorsanız, bu Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey makalesinde oneofakindbnb.com ile uludağ yolu çay bahçeleri konusunu tartışalım.

Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey içindeki uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için uludağ yolu çay bahçeleri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir uludağ yolu çay bahçeleri

Bu videoyu YouTube Video Editor (Uludağ’ın Doruklarına Teleferikle Keyifli Bir Yolculuk – Bursa / Türkiye) ile oluşturdum.

Bazı görüntüler uludağ yolu çay bahçeleri ‘in içeriği ile ilgilidir

Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey

İzlediğiniz Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

uludağ yolu çay bahçeleri ile ilgili bazı öneriler

#Teleferik #ile #Uludağ39ın #Doruklarına #Zevkli #Bir #Yolculuk #Bursa #Turkey.

YouTube Düzenleyici,Uludağ University (College/University),Bursa (City/Town/Village),Turkey (Country),Music (TV Genre),College (TV Genre),bursa,uludağ,teleferik,uludağa teleferik yolculuğu,uludağ teleferik,uludağa çıkış,bursa uludağ,teleferik yolculuğu,bursa oteller,oteller bölgesi,oteller bölgesi teleferik,telesiyej.

Teleferik ile Uludağ'ın Doruklarına Zevkli Bir Yolculuk – Bursa / Turkey.

uludağ yolu çay bahçeleri.

uludağ yolu çay bahçeleri hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb uludağ yolu çay bahçeleri hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Asi♡ diyor ki:

  Ben ciktim asiri korktjm hatta cikarken agladim ustte heryer arapti lunapark gibi bir yerde yapmislar amaa asagi inerken bir gorebliyle indik o bizi rahatlatti

 2. Rezzan Dedeoglu diyor ki:

  Bende bindim teleferiğe ulu dağda çok yüksek dağ eteklerinde pamuk tarlası gibi heryer bembeyazdı kışın gitmiştik

 3. minelle diyor ki:

  Bu hafta bindik. Orta kısımda iniliyor seyir terası olmaması üzdü, bir üst dağa çıkmak için ayrı bilet aliniyor. Ama haftaici olduğundan mı bilemiyorum bir sonraki durak kapalıydı. Gidiş yoktu. Kişi başı 60 tl idi. Diğer durağa gitmek için de bi okadar bilet ücreti. Allahtan kapalıydı. Restourantlar, oyun alanları, alanı gezmeniz için bisikletler vs.. hersey var. Ancak fiyatlar çok fahiş. Bunun dışında Teleferige Biner binmez basınca hazır olun, 1600 rakıma kadar çıkıyor. bazılarınız hissetmeyebilir ama korkulacak bisi degil. İniş çıkış toplamda 40 dk sürüyor

 4. devrim deniz diyor ki:

  yazın güzelmiş biz kışın çıktık giderken sorun yokda dönerken etraf karanlık sisli kabinin içindeki ışıkta yanmıosa zifiri karanlık oluyor soğuk basınçtan baş agrısı yapıyor o yuzden dönecekler aksam 5 ten önce binsinler teleferiğe..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir