Bu makale, içeriğinde tekirdağ mey rakı fiyatı hakkında açıkça konuşacaktır. tekirdağ mey rakı fiyatı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe makalesinde tekirdağ mey rakı fiyatı konusunu tartışalım.

Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe içindeki tekirdağ mey rakı fiyatı ile ilgili içeriğin özeti en doğru şekilde

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için tekirdağ mey rakı fiyatı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım tekirdağ mey rakı fiyatı

86 yıllık hizmetin ardından kapısı kilitlendi ve şehre yayılan anason kokusu son buldu. 2004 yılında özelleştirilmesinin ardından 2017 yılında Manisa’ya taşınan Tekirdağ’ın ünlü rakı fabrikası, ardında şehrin ortasında bir harabe, binlerce dönüm bağ ve terk edilmiş köyler bıraktı. Eski fabrika işçileri ve çiftçiler, özelleştirme sonrası yaşadıklarını DW Türkçe’ye anlattı. YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! .

tekirdağ mey rakı fiyatı konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe - DW Türkçe
Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe

Öğrendiğiniz Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

tekirdağ mey rakı fiyatı ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Tekirdağ #Rakı #Fabrikası #Kentin #ortasındaki #harabe #Türkçe.

DW Türkçe,haber,Tekirdağ Rakı Fabrikası,Tekirdağ rakısı,üzüm,bağ,bap bozumu,şarap,anason,Tekel,Manisa,Tekirdağ Belediya Başkanı,buğday,ayçiçeği,Rakı,özelleştirme,vergi,alkol,içki.

Tekirdağ Rakı Fabrikası: Kentin ortasındaki harabe – DW Türkçe.

tekirdağ mey rakı fiyatı.

Oneofakindbnb ‘ın sağladığı tekirdağ mey rakı fiyatı bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. tekirdağ mey rakı fiyatıoneofakindbnb.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Bülent Ermiş diyor ki:

  Şehir göbeginde harabe dediniz.Artik o harabede yok.size ekmek yedirdi devlet.ama özellestirip sattilar.oda guzelcene kapativerdi

 2. Armor King diyor ki:

  Trakya'da yere tükürsen Tükürük ağacı, Sıçsan Bok ağacı bile çıkar. O kadar fazla bereket farki topraklarında, ancak Atatürk'çü Milliyetçi duruşu AKP nin işine gelmedi ve Faturayı Çiftçiye kesti.

 3. B diyor ki:

  Güzel Tekirdağ'dağım ,güzel Trakyam sen bunları hiç haketmedin.Bu güzel ülkeye ne ermeni ne yunan zarar verdi bu siyasal islamcılar kadar allah hepinizin belasını versin. 90'lı yıllarda Tekirdağ'ın ilçelerinden Tekirdağ devlet hastanesine geldiğimizde buram buram anason kokardı .. Ne zaman önünden geçsem fabrikanın içimi hüzün kaplar …

 4. xxtentac diyor ki:

  Anasını ağlatılar ülkenin doymadılar tarımı sanayiyi herşeyi halen bunlara oy veren varsa vatanını sevmiyordur

 5. Seamen Jr. diyor ki:

  Anason kokan şehrin cocuklarıydık.. simdi o rakıları export alıyorum 2 mahalle arkamda olmasina rağmen bu fabrika

 6. Yurtiçi TV diyor ki:

  Özelleştirilen her yer çöküşe geçti.. kilis te de durum aynı.. meşhur kilis şarabımız vardı yok oldu.. içki fabrikasi ne zaman ki özelleşti halk üzüm bağlarını söktü biber ekmeye başladı şimdi hemen hemen bütün köylü biber ekiyor

 7. Mustafa Özel diyor ki:

  Şuan çoğu şarap yapımına veriyor üzümü gene pek değişen bir şey yok. Fakat çok rutubet olduğu için ne kalitede oluyor bilinmez. Bizim bağımız vardı Erzincan da dedemin şıra diye kenara koyduğu sular kendi kendine şarap olmuş. En az 30 yıllık.

 8. emrullah kameraman diyor ki:

  Şu anda nerde üretiliyor rakı kimse yazmamış yakında rakıların üzerinde manisa rakısı yazacak bilin bunu

 9. Azra Aybars diyor ki:

  🦋🌎🌊🌊🦅🇹🇷🎧🇹🇷🦅🌊🌊🌍🦋

  ☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️Emeklerinize sağlık Teşekkürler 🙏

 10. Asya Sevim diyor ki:

  Ben orda Tekirdağ da yaşıyorum ve o Fabrika Kalıntılarının yıkılıcağını ve AVM yapılacağı söylenmişti ama 3 yıl oldu ortada birşey yok.Hatta Okul gezisinde Kadir Albayrağın yanına gitmiştik ordada ona şunu dedim; Eski Rakı Fabrikasının kalıntılarını yıkıp oraya AVM yapacağınız doğru mu dedim. Kadir Albayrak; Evet Ama ne zaman yapılacağı belli değil cevabını vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir