bursa iskender nerede yenir bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. bursa iskender nerede yenir ile ilgileniyorsanız, bu Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa makalesinde oneofakindbnb ile bursa iskender nerede yenir hakkında bilgi edinelim.

Yeni güncellenen Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa içindeki bursa iskender nerede yenir ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bursa iskender nerede yenir dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir bursa iskender nerede yenir

Bu videoyu YouTube Video Editor ile oluşturdum (Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa .

Bazı fotoğraflar bursa iskender nerede yenir hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa

Görüntülediğiniz Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Sonra One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursa iskender nerede yenir ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Tarihi #Bursa #İskender #Kebapçısı #Bursa.

YouTube Düzenleyici,Bursa (City/Town/Village),iskender,ıskender,iskender kebap,bursa iskender,İskender Kebapçısı,Food (TV Genre),İskender Kebap (Food).

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa.

bursa iskender nerede yenir.

bursa iskender nerede yenir hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bursa iskender nerede yenirOne Of A Kind Bed & Breakfast hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Uzak Duygular diyor ki:

  Geçenlerde ağabeyimle beraber iskender yedik. İskenderin kendisi güzeldi ama başka şeyler hiç güzel değildi. Mesela yanına bir su veya ekmek sunulmadı. Ekmek getirmelerini rica ettik, getirdikleri miktar hafif tabirle gülünç. Sonra masanızın yanına dikilir, çabuk yiyin ve gidin tavrı. 180 TL heba oldu. Ayıp olmassa, bir daha gidersem ekmek ve su ile giderim. Ya bazı şeylerden haberleri yok veya çok cimriler.

 2. Ozzy Guns diyor ki:

  Bu ne yaw adam elleriyle dolduruyor zaten rezalet burda başlıyor bana öyle yemek verselerdi direk kafalarına atardım böyle rezaletmi olur bari bi eldiven takın pisliğin daniskasi

 3. mithat Kulcu diyor ki:

  4 tane masa koymuşlar sira ta nereye gidiyor. Yemek yemek iicn başkalarının kalkmasını bekliyorsun. Onlarda yavas yiyorsa hapi yuttun. Fiyat ise 80 tl . Tam bir soygun. Burda yedikten sonra başka bir yer buldum. Valla hem yer sıkıntısı yoktu hem ucuzdur hem de burdan lezsetliydi

 4. Umut Katipoğlu diyor ki:

  Dev bir Şiş Köfteyi dilimleyip kebap diye satıyorlar, bir de millet sıraya giriyor. Kıymaya ne doldurduğu belli değil, bembeyaz duruyor…

 5. Hakkı Bulutyan diyor ki:

  orda saatlerce sıra bekleyip, 3 katı fiyata yiyince noluyorsa artık. tam bir anadolulu çomar kafası. akp seçmeni kafası. instagramda yediğini paylaşan görgüsüz kafası. Bursa'nın her yeri bundan daha iyi kebapçı dolu. gördükçe utanmakla karışık biraz bıyıkaltından sırıtma duygusu geliyor.

 6. Killerket AwakeN diyor ki:

  25 senelik bursali olarak soyluyorum bursaya geldiginizde burda yemeyin, oradaki insanlara sorun deyin ki biz garajdaki ufak dukkan iskenderciyi ariyoruz ismu uludag kebapcisidir herkes gosterir zaten buraya yakin.gidin orada yiyin gercek bursa iskenderi o.

 7. Serkan Aytekin diyor ki:

  İnternette tüm sitelerde Bursada en güzel dönerin bu mekanda olduğu yazıyordu.Porsiyonları çok küçük ve lezzet olarak avmde yediklerimden fazla bir farkı yoktu.Porsiyonu büyük göstermek için tatlı tabağına koymuşlar, ayrıca çok pahalı.Enayi yerine konulmak isteyen buyursun gitsin.

 8. Selim dinç diyor ki:

  Bursada dogdum bursada buyudum daha 1 kere bu dükkana gitmedin metrelerce sıra beklıyor millet bide asırı pahalı onun yerine yeşil beyaz pideli köfteye giderim en azından sıra yok ferah mekan

 9. can uysal diyor ki:

  Bizim milletimiz kendini kazıklayanı, aşağılayanı, illet, zillet diyeni yıllardır iktidar yapıyor. Bu küçücük kebapçının yaptığını çok görmemek lazım.

 10. Metin Reisoğlu diyor ki:

  kaç kişinin eli tabağın içine giriyor,,böyle yemek olmaz bu ne pislik,,eldiven kullanın birde meşhurmuş ,,bunların meşhuru buysa normalini varın siz düşünün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir