Bu makalenin konusu tahdig hakkında olacak. tahdig ile ilgileniyorsanız, bu Tahdig – The Cooking Show (Farideh + Her Dad) makalesinde tahdig hakkında bilgi edinelim.

Tahdig – The Cooking Show (Farideh + Her Dad) içindeki tahdig ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için tahdig dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

tahdig ile ilgili içerik

Farideh’i sevdiğinizi biliyorsunuz, şimdi babasıyla tanışın: Farideh ve babası Manouch, tencerenin dibinden çıtır altın kabuk olan tahdig ile Farsça buharda pişmiş pirinç yapıyorlar. Farideh pirinci ıslatıp yarı pişene kadar kaynatarak hazırlarken, Manouch da tahdig ipuçları ve püf noktaları ile devreye giriyor. Birlikte, kısmen pişmiş pirinci zeytinyağı, tereyağı, safran ve zerdeçal ile kaplı bir tavaya eklerler. Sonuç, çıtır çıtır, lezzetli bir kabuğa sahip mükemmel kabarık pirinçtir. Manouch onayladı. Tarife buradan göz atın: Munchies’e buradan abone olun: Tüm Munchies videoları sitemizde tam bir hafta erken yayınlanır: Aç mı? MUNCHIES Tarifler bülteni için buradan kaydolun. Daha fazlası için göz atın! Munchies’i buradan takip edin: Facebook: Twitter: Tumblr: Instagram: Pinterest: Foursquare: VICE ağından daha fazla video: .

tahdig hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Tahdig - The Cooking Show (Farideh + Her Dad)
Tahdig – The Cooking Show (Farideh + Her Dad)

İzlediğiniz Tahdig – The Cooking Show (Farideh + Her Dad) hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

tahdig ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Tahdig #Cooking #Show #Farideh #Dad.

MUNCHIES,food,Recipe,cooking,Persian Cuisine,Iranian Food,Persian Cooking,munchies test kitchen,farideh sadeghin,farideh,the cooking show,persian food,how to cook rice,rice recipes,tahdig,iranian cooking,crispy rice,vice,documentary,culture,interview,drinks,How To,eating,vicevideos,Chef,restaurant,travel,vice videos,INTERVIEWS,exclusive,funny,world,documentaries,Munchiestv,munchies tv.

Tahdig – The Cooking Show (Farideh + Her Dad).

tahdig.

tahdig içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin tahdig içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. David Mellor diyor ki:

  An Iranian friend of mine made me Tahdig in Bournemouth, UK 40 years ago. It was beautiful and I have only recently found out what Tahdig was. Thank you😍

 2. كول وشكور مع أبومالك Abumallek Makes and Bakes diyor ki:

  Thank you for this presentation.
  I want to take the chance to thank you and your dad.
  Thank you for showing respect to our parents, who raised us and made us who we are today..
  Thank you for showing the appreciation of the blessings that we enjoy, including rice that we sometimes take for granted, while so many other people may sleep hungry because they have no food.
  Thanks

 3. Sandra Monroy diyor ki:

  I came to know about this recipe for Queer Eye Second season (Netflix) I had never seen this recipe. In Colombia 🇨🇴 the rice that is at the bottom of the pot and turns a bit crispy we call it “Pega” . I am going to learn by this recipe what Tahdig is about. And YES in my country in most homes we eat rice daily with lunch.

 4. Cacticollector diyor ki:

  You. Crack me up , you are so Persian ~ American. Lots of fun too. New subscriber here. Thanks for sharing your video with us.

 5. Don Miller III diyor ki:

  Whoa whoa whoa this better be a bunch of foreshadowing because that was a bunch of Farideh's childhood food rattled off like what and I'm here like how do I make this international stuff for my kids?!

 6. Barlee diyor ki:

  Every Persian Dad ever! I can’t🥰. I don’t have one but I married one, with two children who love their food and BOTH parents. Love is full of good food! Persian food culture opens up love, family and extensive, extended love for people who are Iranian, and those who love them. Video of kindness and light. Too cute.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir