Bu makalenin içeriği sweet and sour sos tarifi tartışacak. sweet and sour sos tarifi ile ilgileniyorsanız, bu Sweet & Sour Mix makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile sweet and sour sos tarifi’yi keşfedelim.

En eksiksiz Sweet & Sour Mix içindeki sweet and sour sos tarifi ile ilgili videolara genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için sweet and sour sos tarifi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler sweet and sour sos tarifi

Şimdi kokteyllerimizin temelini oluşturan Sweet & Sour Mix’in nasıl yapıldığını anlatacağız. Afiyet olsun. Tatlı Ekşi Karışımı 1 lt. Limon Suyu 250 ml. Greyfurt Suyu 250 ml. Portakal Suyu 10 Yumurta Beyazı 180 gr. Beyaz şeker .

sweet and sour sos tarifi konusuyla ilgili bazı resimler

Sweet & Sour Mix
Sweet & Sour Mix

Okuduğunuz Sweet & Sour Mix hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale bulabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

sweet and sour sos tarifi ile ilgili bazı öneriler

#Sweet #amp #Sour #Mix.

sweet,sour,mix,sweet sour,sweet sour mix,cocktail,mixology,bartender,bar,homebar.

Sweet & Sour Mix.

sweet and sour sos tarifi.

sweet and sour sos tarifi bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘nin sweet and sour sos tarifi içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Wrongdoer diyor ki:

  iki tane de domates koysaydın kanka. 10 adet yumurta akı nedir güzel kardeşim? :D:D:D:D:D milleti öldürecen heralde.

 2. Burak uğur Kabak diyor ki:

  30ml şeker 30 ml limon suyu 1 yumurta akı ile hazırlıyorum tek veya iki kullanımlık. Dengede problem yasarmiyim?

 3. emre emre diyor ki:

  Çok yanlış bir tarif olmuş,öncelikle yumurta sayısı çok fazla(3-4 adet yeterli) greyfurt konulmaz( zaten asidik olan sosu daha asidik yapar) en büyük yanlışsa blend edilmesi,karıştırıp şekeri eritmek gerekir.

 4. Koray Volkan diyor ki:

  Taşmayı hesaplayamayan biri bunun tarifini vermesi gerçekten garip orta okulda sadeleştirme de mi öğrenemdiniz

 5. Volkan Duran diyor ki:

  sığır beyi yumurta beyazı köpürür nasıl ölçü verdin, iyi ki çabuk durdurdu bide yavaşta açtı hızlı açsa ortalık karışırdı Kemal sunalın tarhana yapan aletine dönerdi ortalık 😀

 6. Çeşme diyor ki:

  Aynı tarifi “citrus blend” diye paylaştılar zaten, tatlı ekşi bir karışım hazırlamış ama s&s dememiz zor biraz, zaten s&s göreceli bir tarif, mesela ben 1 ölçü hazır limon suyu, 1 ölçü hazır portakal suyu, yarım ölçü toz şeker, 2 yumurta akı ile hazırlıyorum

 7. Yaren Güve diyor ki:

  kaç litrelik hazırladınız belirli kokteyllerde kullanılıyor zaten gerçek ölçüleri verin portakalla limon işi çözüyor ekstra greyfurt suyuna gerek yok oryantasyonu gerçek verin

 8. ülkü çomak diyor ki:

  10 yumurta nedir allasen birde neden greyfurt suyu herkes kendine göre hazirlicaksa bende mandalina suyu koyim ozaman standart reçeteler den devam etsenize insanlar evde bunu denicekler 5 sn çırpma ile zaten o toz şeker erimez dibine çöker tarifine göre blender hacmi bile yetersiz kalıyor nasıl standart bu anlamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir