Bu makale, sterlin hangi ülke parası hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. sterlin hangi ülke parası ile ilgileniyorsanız, bu Sterlin Kazananlar Anlatıyor: 20 TL’yi Geçince Ne Hissettiler? makalesinde sterlin hangi ülke parası’yi keşfedelim.

sterlin hangi ülke parası ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Sterlin Kazananlar Anlatıyor: 20 TL’yi Geçince Ne Hissettiler? özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için sterlin hangi ülke parası dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir sterlin hangi ülke parası

Türk lirasının değerindeki düşüş İngiltere’de çalışan Türk göçmenleri de etkiledi. Özellikle Türkiye’deki akrabalarına para gönderenler, aynı paranın daha fazla TL değerinde olmasından memnun ama aynı zamanda Türkiye’de yaşayanlar için endişeleniyor.

Bazı resimler sterlin hangi ülke parası konusuyla ilgilidir

Sterlin Kazananlar Anlatıyor: 20 TL’yi Geçince Ne Hissettiler?
Sterlin Kazananlar Anlatıyor: 20 TL’yi Geçince Ne Hissettiler?

Görüntülediğiniz Sterlin Kazananlar Anlatıyor: 20 TL’yi Geçince Ne Hissettiler? içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

sterlin hangi ülke parası ile ilgili birkaç öneri

#Sterlin #Kazananlar #Anlatıyor #TLyi #Geçince #Hissettiler.

[vid_tags].

Sterlin Kazananlar Anlatıyor: 20 TL’yi Geçince Ne Hissettiler?.

sterlin hangi ülke parası.

sterlin hangi ülke parası içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. One Of A Kind Bed & Breakfast sterlin hangi ülke parası hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Mustafa Uslu diyor ki:

  Dünyada en zor koşullarda yaşayan Türkler Türkiyede yaşıyor.Yunanistanda yaşayan Türkler bile bizden iyi durumda.

 2. HeraldOfDisaster diyor ki:

  İşte millet iş beğenmiyor vatanınızın gıymatını bilin diye coşan alamancılar ile İngilterenin gurbetçisinin farkı

 3. Senay Akgul diyor ki:

  Londuradaki türkler sizi bilmesek kandıracaksınız bizi geçinmek para biriktirmek için kırk takla atıyorsunuz karı koca ayrıldım diyip yardıma baş vurup hem ev hem para alıyosunuz sonra evin birini kiraya verip öbür evde beraber yaşıyorsunuz bir kişi diyelim 3 bin 4 bin kazansa ayda zaten direk 2 binden fazla kira faturayı toplasan bin paund rahat tutar en az mutfak alış verişi 800 bi aile için yani kısaca demem oki okadar abartmayın parası pulda olsa kendi vatanınızı bukadar kolay harcamayın Birgün belki o vatan size lazım olur 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 4. maya karatas diyor ki:

  Avrupa batmış 🤪🤪🤪alamancı münafıklar yalan söyleme hikayesi 🤢izliyoruz sokak röportajlarında 🤨ülkeme yazık oldu

 5. Muhammed Cebeci diyor ki:

  açlıktan ölmüyoruz o kadarda değil yabancı ülkelerde yaşıysan Türkler bizi açlıktan ölüyoruz zannediyorlar herhalde ekonomi kötü ama düzelmeyecek bir şey değil yapılan muamele yanlış bence

 6. Poseidon diyor ki:

  Türkiyede 20 tlye iki gözleme yersin. Herkezin parası kendi ülkesine göredir .1 strrline dubaide karşılığı ne acaba dilenciye versen almaz😁😁

 7. Erich Magneto diyor ki:

  Bursa gibi güzel bir memleketi ORTADOĞU ile nasıl kıyaslarsın sen ya.. Ulan bu kadar mı vatanınıza yabancı oldunuz.. Ne ortadoğuyu bilirsin, ne de BURSA yı.. Allah akıl fikir versin.

 8. Deniz Güneş diyor ki:

  Futbolu bilenler bilir.tarihte oynan Galatasaray-Leeds united maçı vardı.ulkemize gelen İngiliz holiganlar paramiza otobüste kıçını silmislerdi.biz o zaman çok tepki duymuştuk. suan paramız İngiliz için tuvalet kağıdi oldu belki

 9. yunus demir diyor ki:

  Öbür teyze tam üzülmüyorum hak bu millete diyecekti araya girdi spiker😂😂😂sonra düzeltti halkım sonuçta dedi

 10. Pro Damla diyor ki:

  Ne güzel yaşları ilerlemiş bayanların çalışması .bizim ülkede kadının emekli yaşı ellisekiz ama kırkını geçmiş kadınları insan yerine koyup işveren de yok ,aksi gibi ,doğru dürüst emekli maaşı da yok denecek kadar az ,çok düşük.bizim ülkemizde ne gence ne yaşlıya bildim bileli değer veren yoktu,şimdiden sonra da hiç olmayacak gibi umutsusuz.Şu koskoca güzelim ülkemizde gelen ,kürtler in sorunu var dedi ,giden kürt sorunu var çözüm bulalım dedi ,oysa Türkler de ,Türk’üm diyenlerde maddi manevi yoksulluk içinde yaşadı kendi vatanımızda bir de üstüne faşist ırkçılıkla suçlanmamız aşağılanmamızda cabası,keşke kürt Türk ayrımcılığına enerji harcayanlar çözüm arayanlar şu koskoca vatanımızda ekmeğini aşını işini düşünmeye çaba ve enerji akıl yürütselerdi ,bu gün ülkemiz üzerimize lanet yağmış gibi düşen duruma ,hiç gelmeyecekti .koskoca ömürlerimiz ziyan oldu gitti.

 11. Vefa Blc diyor ki:

  TL gitsin Eur ve ya GBP Türkiyede. Maaşiniz 3000 Eur Gbp olsun ama puğacada 3 tl kalmayacak. eeeee yine pahami patladi Size? Evler 400.000 Türk lirasi kalmayacak kardeşler 400.000 euro olacak= 7000000 ve + TL ye. Siz euro kazanib tl harçamak istiyorsunuz. Sradan bir qarson, puğaca satan, ofisi olan vb Amerikali ya İngilis alamaz kendi ülkesinde kolaylikla ev araba. Türkiyedede ayni? Bu ne demek oluyor onlarin parasida onlara deyersiz. Türkiyenin parasini yaşantisini sevmeyenler Neden hala Yatirimlarinizi Türkiyeye aktariyorsunuz. Amma Biz nedense onlarin işçi köle sinina katiımaya bayılıyoruz.

 12. Vefa Blc diyor ki:

  Pekala neden tatile türkiyeye gidiyorsunuz? Onlatin parasi kendi ülkelerinde de çok deyerlidirse o zaman orada otellerde ve tatillerde Türkiyedeki kadar tatil yapiniz. Çelişki yaşiyorsunuz şu an. İngilislerin puğaça satani, bulaşik yikayani vb İngilterede yapsin bakalim luks yerlerde tatilini. Alsinlar İngilterede bina ev neden alamiyorlar. Demek neymiş her ülkenin parasinin kendi ülkesimde deyeri yok

 13. J A diyor ki:

  Dünya lideri çakma padişah tayyibin memleketindeki en büyük banknot olan 200TL €10.3 daha ötesi var mı ? Halk artık fak fakir. Uyan artık ey halkım tayyip sizin ve çocuklarınızın geleceğini çalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir