Bu makalenin içeriği bursada iskender yenilecek yerler hakkında net bilgiler sağlayacaktır. bursada iskender yenilecek yerler ile ilgileniyorsanız, bu Sosyete Gibi Yeme Dedi

50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa içinde bursada iskender yenilecek yerler ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayış için bursada iskender yenilecek yerler dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar bursada iskender yenilecek yerler

50 liraya Bursa’da ne yenir? Tüm bu soruların cevabı bu videoda, ayrıca Meaty&Cheesy kanal yöneticisi Mustafa Acarçiçek, sosyete gibi yemeyin dedi. Bursa’da ne yedim, ne yedim iskender pide köftesi, cantık süt helvası hepsi birbirinden lezzetli ve uygundu.

bursada iskender yenilecek yerler içeriği ile ilgili bazı resimler

Sosyete Gibi Yeme Dedi | 50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa
Sosyete Gibi Yeme Dedi | 50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa

Okuduğunuz Sosyete Gibi Yeme Dedi , Ardından, Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bursada iskender yenilecek yerler ile ilgili bazı öneriler

#Sosyete #Gibi #Yeme #Dedi #Liraya #Yedim33 #Bursa.

bursa,meaty cheesy,cantık,iskender,tahinli,tahanlı,süt helvası,yemek tarifleri,melike döner,melike döner rekor,kayhan köftecisi,kayhan,köfte evi,yemek videoları,yemek videoları asmr,asmr,trend topic,bir yemek iste,gurmemory,turkey,ulu camii,mely nutty.

Sosyete Gibi Yeme Dedi | 50 Liraya Ne Yedim-33 Bursa.

bursada iskender yenilecek yerler.

bursada iskender yenilecek yerler bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. One Of A Kind Bed & Breakfast bursada iskender yenilecek yerler hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Y K. diyor ki:

  Cok guzel yerlere gitmissiniz gercektende . Abdal in karsidinda da var tahinli oraninki bence daha guzel denemelisiniz bence. Bir de kucuk yapici elestiri mekanlarin nerde oldugunu da biraz anlatabilirseniz gitmek isteyenlere yardimci olur diye dusunuyorum😊

 2. Tayfun Pekdemir diyor ki:

  Takipten çıkmam ama elestiririm.sinop mantısı ve antalya piyazı mantı ve piyaz dışında birsey.yeni bir ad bulmali.cevizli hamur yada tahinli fasulye gibi

 3. HaKaN diyor ki:

  Mustafa abi harbi delikanli adam hakkini veriyor yemeklerim yanındaki gurmelerinde hakkını vermesini istiyor sinameki gibi yemelerine sinir oluyo …👍

 4. Zafer Altun diyor ki:

  İskender’e saygı duymak zor değil. Melike döner neymiş de övüyorsunuz. Saçmalıyorsunuz bazen, yok İskender’i baştan yazmıyor gibi komik laflar söylüyorsunuz. İzleyenlerde bir şey zannedecek söylediklerinizi, biraz saygı lütfen. Sanki gurmesiniz. Melike dönerin döneri İskender’in yanından geçemez. Eker Park’daki Kayhan köfte sanki çok ucuz, neredeyse İskender kadar fiyatı var, onları neden söylemiyorsunuz..? Bursa’nın en pahalı köftecisidir. Durduk yere koca İskender’e laf söylüyorsunuz.

 5. ismail çelik diyor ki:

  Hoşgeldiniz memleketimize birde çok fazla insanların ne dediğine takılmayın Ayhan bey bir sürü ruh hastasıyla dolu sanal alem vara yoğa konuşabiliyorlar

 6. Utku Subay diyor ki:

  Bursaya tekrar gelirseniz setbaşında mahfelin ara sokağında ki dönerci mahmut ustadan bol isotlu yarım ekmek tavuk döner yemeden dönmeyin asla pişman olmassınız. Benim için Bursada ki en lezzetli döner.

 7. Ahmet Demirccioğlu diyor ki:

  Olumlu eleştiriye kulak ver
  Her olumsuz eleştiriyi muhatap alma Ayhan kardeşim biz seni beğenerek takip ediyoruz

 8. Rüzgar diyor ki:

  NERDEN BAKSAN TUTARSIZLIK NERDEN BAKSAN AHMAKÇA, BURSAYA GELİP BÖREKÇİYE GİTMEK, HERKESİN BİLDİĞİ YOK ABDALMIŞ, YOK İNCİ PİDEYMİŞ VS.. GERÇEKTEN BURSAYA NE İÇİN GELDİĞİNİZİ KENDİNİZE BİR SORUN. BU ARADA ÇOK NADİR YORUM YAPARIM LAKİN BU YAPTIĞINIZ İNSANLARI KANDIRMAK DEĞİL Mİ?

 9. Ersin Rahatgün diyor ki:

  o aşırı pahalı ukala iskenderciler yerine melike dönere gitmeniz güzel. yanınızdaki kilolu arkadaşın pahalılığa olan hassasiyeti tam benlik, destekliyorum, sevgiler.

 10. Hüseyin ŞAHİN diyor ki:

  Güzel bir video olmuş…yemek yemeyi çok seven biri olarak size hak verdim…
  İnşallah hedefinize ulaşırsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir