Bu makalenin içeriği açıkça sonset özlüce hakkında konuşacak. sonset özlüce ile ilgileniyorsanız, bu SONSET makalesinde oneofakindbnb.com ile sonset özlüce konusunu tartışalım.

SONSET içindeki sonset özlüce ile ilgili içeriği en doğru şekilde özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için sonset özlüce dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili paylaşım sonset özlüce

SONSET YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMRE AY’IN BENİM BAYİM OLURMUSUNUZ? FUAR BEYAZ TV İŞTEVİZYON PROGRAMI RÖPORTAJI “Bayim Olur musunuz? Adil; Türk markalarının uluslararası arenadaki varlığına aracılık etmektedir. Türkiye’nin en önemli toplantılarından biri olan organizasyonda; Yeni yatırımlarıyla Sonset’te yerini aldı. 2012 yılı Aralık ayında Bursa – Özlüce Bulvarı’nda sektördeki faaliyetlerine başlayan kuruluş; Özellikle İstanbul, İzmir ve Antalya gibi şehirlerde yeni noktalarda hizmet vermeye hazırlanıyor. Bursa ile bütünleşmiş bir marka vizyonu ile hareket eden kuruluş, Yeşilçam konseptinde hizmet vermektedir. Yeşilçam fotoğraflarıyla süslenmiş, film tadında yemek yiyebileceğiniz, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz, Yeşilçam’a emek vermiş bir sanatçıyı her an görebileceğiniz bir mekan… Sonset, Frencayz ile hizmet ağını yeni lokasyonlarda genişletmeyi hedefliyor. , Yatırımcılarına farklı avantajlar sunmaktadır. Birçok ünlünün uğrak yeri; Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalık olarak Dünya ve Türk mutfağı ile harmanlanmış bir menü sunmaktadır. Ayrıca misafirleri için müzik ve eğlenceli sürprizlerle dolu farklı etkinlikler de hazırlamaktadır. Sektörde hizmetlerine çalışan olarak başlayan Emre AY, bugün kendi işini kurarak edindiği bilgi birikimini yansıttığı markanın her detayını özenle oluşturmuştur.

Bazı görüntüler sonset özlüce konusuyla ilgilidir

SONSET
SONSET

Okuduğunuz SONSET hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

sonset özlüce ile ilgili öneriler

#SONSET.

SONSET,SONSET BURSA,SONSET ÖZLÜCE,EMAY ORGANİZASYON,YEŞİLÇAM,EMRE AY,BAYİM OLUR MUSUN? FUARI 2016,SONSET BEYAZ TV İŞTEVİZYON,BEYAZ TV EMRE AY,EMRE AY BURSA,SONSET YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMRE AY,Bayilik ve Franchising,Franchising,SONSET SÜTLÜCE,BURSA YEŞİLÇAM,BURSA RESTAURANT.

SONSET.

sonset özlüce.

sonset özlüce bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com sonset özlüce hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir