Makalenin bilgileri torbalı nerede ile ilgili olacaktır. torbalı nerede arıyorsanız, bu SOK FİYATLAR TORBALI HAYVAN PAZARINDA makalesinde oneofakindbnb.com ile torbalı nerede hakkında bilgi edinelim.

SOK FİYATLAR TORBALI HAYVAN PAZARINDA en iyi torbalı nerede ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için torbalı nerede dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım torbalı nerede

Bu tarz videolar için abone olmayı unutmayın.

torbalı nerede konusuyla ilgili görüntüler

SOK FİYATLAR TORBALI HAYVAN PAZARINDA
SOK FİYATLAR TORBALI HAYVAN PAZARINDA

Görüntülediğiniz SOK FİYATLAR TORBALI HAYVAN PAZARINDA hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün Oneofakindbnb güncelleme yapan daha fazla bilgiyi aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

torbalı nerede ile ilgili bazı öneriler

#SOK #FİYATLAR #TORBALI #HAYVAN #PAZARINDA.

#YouCut.

SOK FİYATLAR TORBALI HAYVAN PAZARINDA.

torbalı nerede.

torbalı nerede içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın torbalı nerede içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Haluk Alpkaya diyor ki:

    Herkese iyi akşamlar. Tarım bakanlığı açıklama yaptı. Üreticiyi ve tüketiciyi koruyan kararları hayata geçireceklermiş.Tarım ve hayvancılıkta yeni bir yüzyıla girmişiz. Herkes arkasını kollasın ona göre. Yazacaklarıma kızanlar olacak onun için yazmıyorum. Koçlara yüksek fiyat isteyerek piyasa düzelmez. Alnı kaküllü hayvana Bafra koyunu yazmışlar. Bozuk bir Karayaka melezi. Sanırım yörede kesper deniliyor. Tokat Amasya cıvarında yoğun olan koyun. Pazarlıkların bazısıda piyasayı yükseltmek için yapılıyor gibi geldi. Emeklerine sağlık herkese iyi akşamlar. Süt fiyatını herkes biliyor diye yazmadım. USK nın önüne ayni kalacak diye dikta edildi. İki üye muhalefet şerhi koydu bir üye çekimser oy kullandı. Sonuç süt eskisi gibi 7,5 TL olarak kaldı. Prim eskisi gibi 20 kuruş. Belki ileride primi kayıtlı üreticiler için yükseltebilirler. Artık kayıtsız kimse hayvancılık ve tarım yapamayacak. Aldı sattı kalkacak herkes tedbirini alsın.

  2. EMRE OKTAY diyor ki:

    Yorumlarımı videoyu izlerken yazıyorum gördüklerimi yazmak istedim maşallah mal satılıyor ama nedense kimse mennun değil bir kaç kişi hariç tabi giderler yüksek kimseyi kırmak istemem ama satılan mal satiliyo

  3. EMRE OKTAY diyor ki:

    Maşallah elinize emeğinize sağlık güzel çekimler yapıyorsunuz fakat biraz daha erken gidip daha çok hayvanlarda gorebiliriz birde satılırken pazarlıklarıda çekerseniz daha iyi olur iyi aksamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir