Bu makalenin içeriği sivrice koyu nerede ile ilgili olacaktır. sivrice koyu nerede hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Sivrice Koyu makalesinde oneofakindbnb ile sivrice koyu nerede hakkında bilgi edinelim.

Sivrice Koyu içinde sivrice koyu nerede ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için sivrice koyu nerede dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

sivrice koyu nerede ile ilgili bazı bilgiler

Sivrice, Çanakkale Ayvacık ilçesi, Babakale yolu üzerinde 9 km sonra Bektaş Köyü’nden geçerek denize doğru 3 km sonra Sivrice Koyu’na ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlara konaklama için pansiyonlar ve moteller bulunmaktadır. Denizi çok temiz ve tam turkuaz rengine sahiptir. Yeni keşfedilen bu koy kalabalık bir yer değil. Köylülerin açtığı balık restoranlarında ahşap masalara oturup balık yiyebilirsiniz. Son derece sakin bir koy olan Sivrice, sade ve sessizdir. Sahilde bir restoranda yemek yediğinizde denizde gördüğünüz manzara Midilli adasına en yakın yer olduğu için tek adımda oradaymış hissi veriyor. Sivrice koyu dar ve taşlıdır. Kumsal arayanlar için 500 m ilerideki İskele Koyu’nda denize girilebilir. Sivrice Koyu’nun ucunda yer alan restore edilmiş deniz feneri, dünyanın farklı yerlerindeki deniz fenerleri hakkında birçok dilde kitaplardan oluşan bir kütüphaneye ev sahipliği yapıyor. Assos Antik Kenti’ne yakınlığı ile bilinen Behramkale Köyü, Osmanlılar tarafından kurulmuş tarihi bir köydür. Taş evleri, Arnavut kaldırımlı yolları, Hüdavendigar Camii, Hüdavendigar Köprüsü, Kazdağları’ndaki yamaçta konumu ile doğa ve tarihi birleştiren Behramkale, ayrıca eşsiz bir liman, deniz ve deniz manzarasına sahiptir. .

Bazı görüntüler sivrice koyu nerede hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Sivrice Koyu
Sivrice Koyu

Görüntülediğiniz Sivrice Koyu hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

sivrice koyu nerede ile ilgili bazı öneriler

#Sivrice #Koyu.

Sivrice Koyu,Sivrice,Assos,Babakale,Ayvacık,Çanakkale,Türker Yeşil,Gezgin Muhabir,Gezgin Muhabir Türker Yeşil.

Sivrice Koyu.

sivrice koyu nerede.

sivrice koyu nerede hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com sivrice koyu nerede hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir