Bu makale, trabzon canakkale turu ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. trabzon canakkale turu ile ilgileniyorsanız, bu Show Me Turkey – Trabzon

Yeni güncellenen Show Me Turkey – Trabzon

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için trabzon canakkale turu dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar trabzon canakkale turu

Instagram: Merhaba Arkadaşlar elimden geldiğince dünyaya Türkiye’yi tanıtmaya çalıştığım Show Me Turkey serisinin ikinci videosu Trabzon’u nihayet sizlerle paylaşabilirim. Bildiğiniz gibi Show Me Turkey serisini elimden geldiğince devam ettirmeye çalışıyorum. Biliyorsunuz ki amacım Türkiye’yi dünyaya hak ettiği gibi göstermek ve tüm güzelliklerimizi ve değerlerimizi uluslararası platformlarda tanınır kılmaktır. Kendimizi ne kadar iyi ifade edersek o kadar iyi anlaşılacağımızı düşünüyorum. Show Me Turkey aslında bir fikir, video değil. Bu yüzden ülkeyi dünyaya tanıtmak isteyenler için bu sayfayı açtım. Umarım bu fikir de gelişir ve güzel bir topluluk olur. . Ülkemizi dünyaya tanıtma fikrini benimseyip çalışmalarıma destek olan Vestel’e ve Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne teşekkür ederim. . Ayrıca bu çekimler Murat Dağaslan ve Burak Altıparmak olmadan gerçekleşemezdi. Kardeşlerim benim. Hikayeleri takip edenler bu yolda ne kadar drone harcadığımızı bilirler… 😀 . Görüşleriniz ve desteğiniz benim için her zaman önemlidir. Bu yüzden görüş, öneri ve desteklerinizi aşağıdaki yorumlarda belirtirseniz çok mutlu olurum. . Ayrıca videoyu izlemesi gerektiğini düşündüğünüz, ilham alıp beğenebilecek kişilere gönderirseniz çok sevinirim 🙂 Fotoğraf ve Video Ekipman Listem: Laptop & Bilgisayar Listem: ——- ————- Kanalıma destek olmak için bu linkten kanalıma katılabilirsiniz: ————— Sosyal Instagram: Twitter: Web: www. halilbekar.com E-posta: info@halilbekar.com ———– —————— Ön Ayarlar: .

trabzon canakkale turu Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Show Me Turkey - Trabzon | Türkiye Tanıtım Serisi
Show Me Turkey – Trabzon | Türkiye Tanıtım Serisi

Türkiye Tanıtım Serisi hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

trabzon canakkale turu ile ilgili öneriler

#Show #Turkey #Trabzon #Türkiye #Tanıtım #Serisi.

travel to turkey,trabzon,show me turkey,bana türkiyeyi göster,halil bekar,türkiyede gezilecek ilk 10 yer,türkiye’de gezilecek yerler,travel vlog,travel video,go turkey,beautiful destinations,türkiye tanıtım filmi,turkey places,visit turkey,turkey tourism,top 10 turkey,beautiful holiday destinations,karadeniz vlog,trabzon vlog,trabzonspor,travel in turkey 2019,travel,fpv,turkey,turkey vlog,trabzon tanıtım videosu,vestel,طرابزون تركيا.

Show Me Turkey – Trabzon | Türkiye Tanıtım Serisi.

trabzon canakkale turu.

trabzon canakkale turu hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. Oneofakindbnb trabzon canakkale turu hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Halil Bekar diyor ki:

  Arkadaşlar gelen güzel mesajlar ve destekler için çok teşekkür ederim. Eksik olmayın. Videoyu beğendiyseniz kanalıma üye olur musunuz? Her videoyu hazırlamadan önce yaşadıklarım ve yaptığım işleri desteklemek isterseniz de https://www.instagram.com/bekartravels/ sayfasından bana her zaman ulaşabilirsiniz.

 2. isacotur diyor ki:

  Bu video için acaba ne kadar para harcandı, bunun yerini youtuber ve bloggerlere verilse çok daha etkili tanıtım olurdu, resmen bir ajansın cebini doldurma filmi olmuş

 3. SARAHSFAV diyor ki:

  Your videos are amazing. Absolutely breath taking. Great job. I learned about Trabzon because of the series “Mar negro”. So I started to look into the city and came accross your videos. Breath taking. I am hooked on your videos now. Thank you very much. I hope I can visit one day

 4. Alişan Akyüz diyor ki:

  Olagan ustu birsey olmuş emeyı gecen herkese teşekkürler 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

 5. aliya Khan diyor ki:

  We are planning to visit trabzon from Dubai.
  Best month to visit trabzon?
  When u make any video showing us any particular place Please tell us the total duration to reach to that destination for e. g. Time takes to reach this destination from city. This help tourist to plan accordingly.
  And if you can guide us what are the best ways to reach these high mountain destinations. Any tour guide available to take us there. Proper road ways available to go by car?

 6. Kevser Kalyoncu diyor ki:

  Ben ilk izlediğimde sinema , radyo televizyon, fotoğraf gibi alanlardan en az birini okuduğunuzu düşündüm. Bir grafikçi, fotoğrafçı, koreograf ve tasarımcı olarak ben çalışmalarınıza teknik yönden hayran kaldım. Ha tabi içerik olarak eksikler bulunabilir ama zaten bu milletimizin özelliğidir, olmayanı bulup hemen işaretlemek. Ama ellerine bir fırça verseniz ve buyur sen düzelt deseniz bunu da yapabilirler mi… sanmıyorum… Tekrar tebrik ederim..

 7. Doğukan Acar diyor ki:

  Dostum merhaba yakın zamanda bende bir gezi kanalı açtım ve Dünya turuna hazırlanıyorum. Çekimlerine ve editine bayıldım ellerine sağlık 💚

 8. mosha1948 diyor ki:

  La Turchia è un paese molto bello e io sono un italiano che vive in Turchia. 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇮🇹🇮🇹🇹🇷🌹🌹🍬🍬

 9. DK diyor ki:

  I'm here to watch it again and again for tens of times. every time I come across your piece of arts in the suggestions I cant resist not to watch it even though I had. So impressive and touching.

 10. Yunus Aksoy diyor ki:

  Video gerçekden insanın ruhuna hitap ediyor, gördüğüm en profesyonel tanıdım videosu olmuş harçanan emek için ellerine sağlık….

 11. cepsizgezgin diyor ki:

  kanalınızı yeni keşfettim.çekimleriniz harika. kesinlikle milyonluk aboneye sahip olmalı bu sayfa. tebrik ederim.

 12. • miyav • diyor ki:

  İlk paylaştığında ne yankı olmuştu bütün Trabzonlular bunu paylaşıyordu bende içine canım şehrim ya ♥️

 13. Bahadır Gülgör diyor ki:

  turkey i türkiye olarak düzeltirsen çok güzel olur. büyük hayranınım videolarını izlerken kendimden geçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir