Bu makale, muz hangi mevsimin meyvesidir hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. muz hangi mevsimin meyvesidir ile ilgileniyorsanız, bu Seracılık – Muz ve Çilek Üretimi – Mevsiminde Tarım – İrfan Donat makalesinde oneofakindbnb muz hangi mevsimin meyvesidir’yi açıklığa kavuşturalım.

Seracılık – Muz ve Çilek Üretimi – Mevsiminde Tarım – İrfan Donat içindeki muz hangi mevsimin meyvesidir ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için muz hangi mevsimin meyvesidir dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler muz hangi mevsimin meyvesidir

Bloomberg HT Tarım Editörü İrfan Donat, her hafta Anadolu’nun farklı bir bölgesinde tarım ve gıda sektörünün nabzını tutuyor. Tarım Mevsimi programının 21. bölümünde Antalya’daki seraları ziyaret eden Donat, doku kültürü laboratuvarında başlayan muz üretiminin ve stevia bitkisi ile ilgili merak edilenlerin hikayesini ekrana getirdi. Donat, hem üreticileri hem de hasat edilen çilekleri dinleyerek tarımda öne çıkan konuları sektör paydaşlarıyla görüştü. .

muz hangi mevsimin meyvesidir konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Seracılık - Muz ve Çilek Üretimi - Mevsiminde Tarım - İrfan Donat
Seracılık – Muz ve Çilek Üretimi – Mevsiminde Tarım – İrfan Donat

Görüntülediğiniz Seracılık – Muz ve Çilek Üretimi – Mevsiminde Tarım – İrfan Donat hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast her gün gönderilen diğer içeriği hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

muz hangi mevsimin meyvesidir ile ilgili bazı öneriler

#Seracılık #Muz #Çilek #Üretimi #Mevsiminde #Tarım #İrfan #Donat.

mevsiminde tarım,antalya,muz ve çilek üretimi,seracılık,tarım,irfan donat,bloomberg ht,tarım editörü irfan donat,tarım uzmanı irfan donat,tarım yazarı irfan donat.

Seracılık – Muz ve Çilek Üretimi – Mevsiminde Tarım – İrfan Donat.

muz hangi mevsimin meyvesidir.

muz hangi mevsimin meyvesidir içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast muz hangi mevsimin meyvesidir hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Tolga güneş diyor ki:

    Bu esnaf ve çiftçinin ağlaması ne zaman bitecek, şükürsüzler… Adam 20 yıldır çilek işi yapıyor,35 dönüm serası var hala ağlıyor. Bu adam 10 sene önce de ağlıyordu büyük ihtimalle. 35 dönümü nasıl yaptın demezler mi sana ikiyüzlü yalancı. İçinde olmazsak inanacaz. Yıllık net bugünün parası ile donumde 15 bin net kazancı vardır masraflar çıkınca

  2. TANER GLBHRTNR diyor ki:

    Çilek ci abi ne agladin be . Bide çocuğuna tarımı onermiyor. Gitsin başkasını yanında köle o lsun istiyor anlaşılan… Allah akıl fikir versin. Sende bırak başka şey uret abi. Yada direk sat aracısız. Kaç yıldır bu işleri yapıyor bu insanlar yan iş kolu kursalar hiç boyle olmazlar . Ama nerdeeee. Devletten artık hiçbirşey beklemeyin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir