Bu makale sentinus beach hakkında net bilgiler sağlayacaktır. Corendon makalesinde sentinus beach’yi keşfedelim.

Corendon özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için sentinus beach dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar sentinus beach ile ilgilidir

Sentinus Beach en ideal bağlama, Long Beach’te doğrudan Egeïsche Zee üzerinden bir araya geldi. Talloze tesisleri, zoals een Spa Center, vele kinderactiviteiten, zwembad en een leuk animasyon programları üzerinde Het hotel beschikt. Sentinus Plajı, en iyi oteldir. Daha fazla bilgi edinin:

sentinus beach Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Sentinus Beach, Kusadasi | Corendon

Görüntülediğiniz Sentinus Beach, Kusadasi , Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

sentinus beach ile ilgili öneriler

#Sentinus #Beach #Kusadasi #Corendon.

[vid_tags].

Sentinus Beach, Kusadasi | Corendon.

sentinus beach.

sentinus beach içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘ın sentinus beach içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Sentinus Beach, Kusadasi | Corendon | sentinus beach ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik” te bir düşünce

  1. akın oral diyor ki:

    09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
    01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir