Bu makalenin içeriği muğla kleopatra plajı hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. muğla kleopatra plajı ile ilgileniyorsanız, bu SEDİR ADASI (KLEOPATRA) DRONE ÇEKİM MARMARİS YELKENLİMİZ DORİS YELKENLİ VE MOTORLU ÇİFT VLOG makalesinde oneofakindbnb ile muğla kleopatra plajı’yi keşfedelim.

SEDİR ADASI (KLEOPATRA) DRONE ÇEKİM MARMARİS YELKENLİMİZ DORİS YELKENLİ VE MOTORLU ÇİFT VLOG bölümünde muğla kleopatra plajı ile ilgili en alakalı içeriği özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için muğla kleopatra plajı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar muğla kleopatra plajı ile ilgilidir

8 metrelik yelkenlimiz Doris, Muğla, Gökova Körfezi’ndeki Sedir (Kleopatra) Adası’ndadır. Bu ada, altın rengi kumları ve antik Kedreai kalıntıları ile ünlüdür. Karbonatlı kum, oluşması uzun zaman aldığı için eşsiz ve değerlidir. 8 metrelik yelkenli teknemiz Doris ile yaptığımız Gökova turunun en güzel duraklarından biri Sedir Adası oldu. Kleopatra Adası olarak da bilinen adanın kumları ve Kedreai antik kentinin kalıntıları oldukça ünlüdür. Gökova, Akyaka, Datça veya Marmaris’e gelen herkesin mutlaka uğraması gereken bir adadır. Müze kartınızı unutmayın. Tekneniz yoksa Çamlı köyünden kalkan taksi tekneleri ile de gelebilirsiniz. Efsaneye göre Kleopatra bu adada sevgilisi Antonius ile tanışmış ve Mısır’dan değerli kumları getirmiş. Nitekim bu kum, uzun vadede karbonatlı çamurdan oluşan yumuşak sarı bir kumdur. Sadece Girit adasında bir karısı vardı. Üzerine havlu sermek bile yasak, korunuyor ve adadan çıkarılmasına izin verilmiyor. Kedrai kenti ise Karya ve Dorlar döneminde en parlak dönemini yaşamıştır. Bu gezi vlog bölümünde yelkenlimiz Doris ile Antalya-Yunanistan Patmos arasında 1 aylık gezimizi sizlerle paylaşıyoruz. Yelkenlimiz Doris, yüzer salma ve dıştan takma motora sahip 8 metrelik Macgregor26x Amerikan yapımı bir yelkenlidir. Teknemiz ile yaklaşık 6 yıldır denizdeyiz. Bu maceraları sizlerle buluşturmak bizim için büyük bir zevk. Bu sezonki seyahat bölümlerimiz ise şu şekilde; Antalya-Kalkan (Solo cruise), Kalkan-Marmaris (Bölüm 1), Marmaris-Bodrum (Bölüm 2), Ören-Karacasöğüt (Bölüm 3), Gökova-Bodrum (Bölüm 4), Bodrum-Kalymnos (5. Bölüm) maceralarımız , Kalimnos (Bölüm 6), Kalimnos-Leros (Bölüm 7), Leros-Lipsi (Bölüm 8), Lipsi-Patmos (Bölüm 9), Patmos-Dönüş (Bölüm 10). Yelken ve Motor Çifti olarak gezilerimizi kanalımızda sizlerle paylaşıyoruz. Yelkenlimiz Doris (Macgregor26x) ve motosikletimiz Honda Transalp XL650 ile motovlog hazırlayarak çeşitli geziler yapıyoruz. Seyahat tutkumuz, yelken ve motor tutkumuz bizi büyük maceralara götürüyor. Kanalımıza abone olmayı unutmayın 🙂 Çekim malzemeleri: Parrot Bebop 2 Drone FPV seti Zhinyum Smooth Q Samsung Galaxy S8 -S7 Panasonic HD HS 80 El kamerası Eken 4k Aksiyon Kamerası.

muğla kleopatra plajı hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

SEDİR ADASI (KLEOPATRA) DRONE ÇEKİM MARMARİS YELKENLİMİZ DORİS YELKENLİ VE MOTORLU ÇİFT VLOG
SEDİR ADASI (KLEOPATRA) DRONE ÇEKİM MARMARİS YELKENLİMİZ DORİS YELKENLİ VE MOTORLU ÇİFT VLOG

Görüntülediğiniz SEDİR ADASI (KLEOPATRA) DRONE ÇEKİM MARMARİS YELKENLİMİZ DORİS YELKENLİ VE MOTORLU ÇİFT VLOG hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb ‘nin her gün yayınladığı birçok konuyu hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

muğla kleopatra plajı ile ilgili anahtar kelimeler

#SEDİR #ADASI #KLEOPATRA #DRONE #ÇEKİM #MARMARİS #YELKENLİMİZ #DORİS #YELKENLİ #MOTORLU #ÇİFT #VLOG.

”yelkenci”,”macgregor”,”macgregor26x”’,”sail”,”sailboat”,”sailing”,sailvlog”,”yelken”,”yelkenli”,”deniz”,”tekne”,”demir,atma”,”skipper”,”kaptan”,”yelkenli,tekne”,”yelken,”doris”,”denizci”,”Drone”,”gezi”,”travel,gökova tekne turu,gökova turu,muğla’da gezilecek yerler,sedir adası,kedreai,kleopatra adası,island,cleopatra island marmaris turkey,cleopatra island,dron,kumsal,marmaris tekne turu,akyaka tekne turu,parrot bebop 2,ada turu.

SEDİR ADASI (KLEOPATRA) DRONE ÇEKİM MARMARİS YELKENLİMİZ DORİS YELKENLİ VE MOTORLU ÇİFT VLOG.

muğla kleopatra plajı.

muğla kleopatra plajı hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast muğla kleopatra plajı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Bells Bubbles diyor ki:

    Question: at Sedir island did you see any evidence that Naomi Campbell Eye Of Horus Eco House is there?
    Thank you for great drone footage and music.

  2. Eleştirmek Gerek diyor ki:

    Merhabalar , Güzel Bir Tanıtım Videosu Olmuş Başarılı.Geçen sene Tur ile Oradaydım. Herkese Tavsiyem Muhakkak Görmeniz , Nasıl gidicez çok pahalıdır diye sakın düşünmeyin İstanbul , Ankara , İzmir veya diğer bir çok şehrimiz den Tur firmalarının Kültür Turu Adın da Akdeniz ve Egemizin Bir çok yerine Turları var.Fiyat Derseniz Kişi Başı Geçen sene ben Her şey dahil 1.800tl. ye Akdeniz – Ege 7 gün 6 gece Müthiş bir tatil yapmıştım.Tekne Turları Muazzam , İşte sedir Adasına da bu şekil de gidip Görmüş ve Balıklar ile Birlikte Yüzmüştüm. Bu sene En fazla kişi başı 2.000tl. gibi fakat kişi sayısı artınca fiyatta düşüyor Bilginize.Hayatınızda Zorluklar Olur Ama Onu Kolaya Dönüştürmek İçin Hiç Bir Zaman Pes Etmeyin Ve Doğru Yoldan Şaşmayın.Videolarınızı Takibe Alıyorum.Size de İyi Tatiller ve Bol Eğlenceli Vakitler Diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir