Bu makale bir şişe bira kaç kalori hakkında tartışma sağlayacaktır. bir şişe bira kaç kalori arıyorsanız, bu Şarap Kaç Kaloridir? Şarabın Kalori Hesabı Neye Göre, Nasıl Yapılır? yazımızda bir şişe bira kaç kalori’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte inceleyelim.

Şarap Kaç Kaloridir? Şarabın Kalori Hesabı Neye Göre, Nasıl Yapılır? içindeki bir şişe bira kaç kalori ile ilgili içerikleri en doğru şekilde özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bir şişe bira kaç kalori dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

bir şişe bira kaç kalori ile ilgili birkaç açıklama

Görüntüler bir şişe bira kaç kalori içeriği ile ilgilidir

Şarap Kaç Kaloridir? Şarabın Kalori Hesabı Neye Göre, Nasıl Yapılır?
Şarap Kaç Kaloridir? Şarabın Kalori Hesabı Neye Göre, Nasıl Yapılır?

Okuduğunuz Şarap Kaç Kaloridir? Şarabın Kalori Hesabı Neye Göre, Nasıl Yapılır? hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla makale arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bir şişe bira kaç kalori ile ilgili anahtar kelimeler

#Şarap #Kaç #Kaloridir #Şarabın #Kalori #Hesabı #Neye #Göre #Nasıl #Yapılır.

berna kızılhan,şarap bilgisi,şarap hakkında her şey,bir kadeh şarap kaç kalori,1 kadeh kalori,kalori hesabı,kalori nedir,nasıl hesaplanır,alkol kalori,sek dömisek yarıtatlı tatlı şarap,ayhan sicimoğlu.

Şarap Kaç Kaloridir? Şarabın Kalori Hesabı Neye Göre, Nasıl Yapılır?.

bir şişe bira kaç kalori.

bir şişe bira kaç kalori bilgisiyle oneofakindbnb.com güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast bir şişe bira kaç kalori hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Kemal Kargin diyor ki:

  Merhabalar Berna Hanim
  Hem sizin icin hem de takipcileriniz icin bilgi olsun diye paylasmak isterim. Zira hesabiniz malesef tamamen yanlis. %20 lik bir hataniz var hesabinizda. Örnek sarapta ki kalori miktari 682 degil 546kcal olacaktir. Hatta 682Kilokaloriye sahip hicbir sek sarap yoktur. Yüzde 15 sek sarap bile ancak 630kcal kadardir.
  Söyle izah edeyim. :
  Evet 1 gr Alkol 7 Kaloridir. Sorun suki alkolün özgül agarligi ile suyun ki ayni degildir.(Faktör 0,8)
  %13 Alkol iceren Sarap taki alkol miktari 78gramdir(97,5 degil). 78X7= 546kcal eder.
  Formül ise su sekildedir:
  750ml X 13:100 X 0,8 = 78 gram ( Buradi ki 13 rakami alkol orani olup, bunu 14 veya 15 ile degistirdiginiz de %14 de = 84gram (588kcal), %15 de = 90gram (630kcal) cikacaktir.
  Takdir edersiniz ki burada ki fark hakikaten büyük, bu yüzden yazmak istedim.
  Saygilar efendim.

 2. Raci Bostanci diyor ki:

  Çok güzel bbir bilgi. Demek ki ben gecede 136.5 x 10 = 1365 kalori alıyormuşum. Günde 2000 kalori almalıysam 2000 – 1365 = 635 kalori daha alabilirim. Eksik olan 635 kalori için digestive bir önerin var mı? 😀😀

 3. Alim Oztekin diyor ki:

  Bu kalori hesabına göre ne kadar çok güçlü alkolü ne kadar çok içersem o kadar enerjik olurum. İçelim enerjikleşelim! 🙂

 4. Ahmet Selman Özer diyor ki:

  Buradan lise yıllarımda ki kimya hocama sesleniyorum. Keşke o da bu kadar güzel örneklerle anlatsaydı dersi de her sene kimyadan bütünlemeye kalmasaydım. (Kimya dersinden kalıyordum ama gerisinin alakası yok) şakası bir yana afiyet olsun.

 5. Academix diyor ki:

  Kullanılan üzümlerin içindeki doğal şekerlerin kaloriye etkisi olur mu acaba hocam? Yoksa dahil mi yaptığımız işleme?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir