Makale çiçek ızgara nilüfer tartışacak. çiçek ızgara nilüfer arıyorsanız, bu Rıza Baba'ya Yanar Dönerli Tabak Gelirse

123. Bölüm özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için çiçek ızgara nilüfer dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

çiçek ızgara nilüfer ile ilgili içerik

Arka Sokaklar’ın tüm bölümlerini bu linkten izleyebilirsiniz: Arka Sokaklar, yapımcılığını Kanal D’de yapan, yapımcılığını usta yönetmen Türker İnanoğlu’nun, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un üstlendiği efsanevi Türk dedektif dizisidir. Dizi, İstanbul sokaklarında suçluları kovalayan bir ekibin sıra dışı maceralarını ve aile hayatlarını konu alıyor. Ekip, görevleri sırasında sürekli olarak farklı ve çeşitli insan hikayeleriyle karşılaşır. Zaman zaman yüzümüzü güldüren, yer yer yürek burkan bu hikayelere meslek yıllarının verdiği tecrübe ve babalık ile yaklaşan ve ekibin diğer genç üyelerine yol gösteren polis şefi Rıza Baba’dır. Dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul yazdı. Dizinin yapım şirketi Erler Film’dir. Dizinin müziklerini Murat Evgin yaptı. Unutulmaz diziler, unutulmaz roller, unutulmaz sahneler; Unutulmaz Dizi Kanalında sizlerle. İzlemenin keyfini çıkarın. Arka Sokaklar Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Menajer), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Bronz), Balım Gaye Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz ( Dr.Eren), Efe Aydın (Fatih), Garip Kont.

çiçek ızgara nilüfer içeriği ile ilgili resimler

Rıza Baba'ya Yanar Dönerli Tabak Gelirse | 123. Bölüm
Rıza Baba'ya Yanar Dönerli Tabak Gelirse | 123. Bölüm

Okuduğunuz Rıza Baba'ya Yanar Dönerli Tabak Gelirse , O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

çiçek ızgara nilüfer ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Rıza #Baba39ya #Yanar #Dönerli #Tabak #Gelirse #Bölüm.

arka sokaklar,erler film,Zafer Ergin,Şevket Çoruh,Özgür Ozan,Oya Okar,Mesut Güneri,Rıza Soylu,Rıza Baba,Hüsnü Çoban,Selin Koçoğlu,Ozan Çobanoğlu,Alp Korkmaz,Hakan Çınar,Ali Akdoğan,Türker İnanoğlu,Murat Evgin,metin tekin,back streests,turkish police,istanbul,hüsnü,suat,komik,komedi,unutulmayan diziler.

Rıza Baba'ya Yanar Dönerli Tabak Gelirse | 123. Bölüm.

çiçek ızgara nilüfer.

çiçek ızgara nilüfer içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com çiçek ızgara nilüfer hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Ahmetsevim2 ANITKABİR diyor ki:

    Hep garson yüzünden hım rıza babalar rezil oluyorlar ali dayak yıyor 🤜🤛 rıza baba odunu veriyor hım gülmek olay odun rezilik bir arada olmak efsane sahneydı senarist 🤚🤚🤜🤜yanar döner sonra ekip dalga geşmesi haaha

  2. Temel Yetim diyor ki:

    7:45 deki gözlüklü adam 139 muydu 140 mıydı neydi nesutun eski başkomseri ilhan atala (atala amir) öldüğünde sürekli mesuta ne yapıcaz abimizin intikamını almıycakmıyız lan diyipte sonradan mırzanın öldürdüğü ayı asım değilmi yoksa benmi yanlış anladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir