Bu makalenin içeriği yeni rakı içindekiler tartışacak. yeni rakı içindekiler arıyorsanız, bu Rakı Nedir, Nasıl Üretilir, Üretimde Nelere Dikkat Edilir – Fügen Basmacı Anlatıyor (Tüm Röportaj) yazımızda yeni rakı içindekiler’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte inceleyelim.

Rakı Nedir, Nasıl Üretilir, Üretimde Nelere Dikkat Edilir – Fügen Basmacı Anlatıyor (Tüm Röportaj) içindeki yeni rakı içindekiler ile ilgili içeriğe ayrıntılı olarak genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için yeni rakı içindekiler dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar yeni rakı içindekiler

Türkiye’de rakının kodeksini yazan ilk kişi olan YeniMasa’nın ilk konuğu: TAPDK Emekli Alkol ve Alkollü İçecekler Daire Başkanı ve Tekel Alkollü İçkiler Kurumu Emekli Müdür Yardımcısı Fügen Basmacı. Rakı kodeksi nedir? Rakı nasıl üretilir? Rakı alırken nelere dikkat edilmelidir? Sahte rakı ve etil alkol – anason karışımı içeceklerin tehlikeleri nelerdir? Tüm bu soruların cevabı YeniMasa’da! .

Bazı resimler yeni rakı içindekiler hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Rakı Nedir, Nasıl Üretilir, Üretimde Nelere Dikkat Edilir - Fügen Basmacı Anlatıyor (Tüm Röportaj)
Rakı Nedir, Nasıl Üretilir, Üretimde Nelere Dikkat Edilir – Fügen Basmacı Anlatıyor (Tüm Röportaj)

Görüntülediğiniz Rakı Nedir, Nasıl Üretilir, Üretimde Nelere Dikkat Edilir – Fügen Basmacı Anlatıyor (Tüm Röportaj) hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün yayınlanan oneofakindbnb.com ‘yi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

yeni rakı içindekiler ile ilgili birkaç öneri

#Rakı #Nedir #Nasıl #Üretilir #Üretimde #Nelere #Dikkat #Edilir #Fügen #Basmacı #Anlatıyor #Tüm #Röportaj.

rakı,sahte rakı,rakı kodeksi,rakı nasıl üretilir,sahte rakı nasıl anlaşılır,büis,etil alkol,rakı nasıl yapılır,distilat,distilasyon,fermantasyon,manşe,suma,muhabbet,meyhane,rakı sofrası.

Rakı Nedir, Nasıl Üretilir, Üretimde Nelere Dikkat Edilir – Fügen Basmacı Anlatıyor (Tüm Röportaj).

yeni rakı içindekiler.

yeni rakı içindekiler hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast yeni rakı içindekiler hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. PALA diyor ki:

  Napsın millet bir şişe rakı alacaksın 3 tanede devlete alıyorsun. Tek alkol değil herşeyden muazzam oranda vergi alınıyor. Alkol zehirlenmesinin en büyük suçlusu hükümettir net.

 2. Bülent Ermiş diyor ki:

  Rakiyi böyle ayrintili anlatabilen henuz başka video bulamadim.emeginize sağlik.Yanliz benim birkaç hususta sorularim olucak. rakiya etil alkol katilirsa ki kanunen 4250 sayiliya gore %40 katilir.Etil alkol derecesi %90 ve uzeri oluyor.Bunda da sodyum benzonat kullaniliyor.
  1 bu aciligi gidermeyi neden beceremiyorsunuz
  2 raki sumasina neden baska tarimsal urunden elde edilmis etil alkol ekliyorsunuz.
  3 bundaki amaç turk alkollu içkisinin kalitesini dusurup yabanci alkollu içkilere yonlendir mek mi
  4 distilasyonda 65 derecede metil alkol buharlasir.Yani zehiri ayirmak kolay.
  5 piyasada metil alkol satisi yasak iken neden hala alkol zwhirlenmesi diye insanlari korkutuyorsunuz
  6 ömrunuzde urettiginiz rakiyi içtiniz mi
  7 yasayla korunan tek alkollu içki dediniz ;iskoç viskisi,burbon viskisi,irlanda viskisi bunlar kanunla korunmuyor mu?
  Rakiyi bir tekelden alin zehir votkasi zaten leş

 3. Emre Edali diyor ki:

  valla ben şekeri marketten anasonu aktardan ekmek mayasınıda bakkaldan alıyorum rakı yapıyorum sabahları rakıyla yüz yıkıyorum tayyibe selam düdüklü tencereye devam

 4. Rıfat Kılıç diyor ki:

  Konuştuklarının hepsi bos hanım efendi tek diyecegin şey vardı bence alkole koyulan fahiş vergiler kaldırılsın!!!

 5. büşra demir diyor ki:

  Herşeyin ötesinde muazzam bir dil kullanımı ve hakimiyeti var. Bu da aslında konu üzerindeki uzmanlığını da kanıtlayan bir diğer unsur. O kadar uzman ve anlaşılır bir dille izah ediyor ki hayran kalmamak mümkün değil.

 6. ARİF AYTEN diyor ki:

  İnsanlar ımbikde yapıyor tekelin rakısı dan daha iyi kendi damağında göre anasonda gerittirip ben şahsen Burdur dan sahibinden Com da ilanı var yakup Atalay beyden alıyorum. Zahmetli oluyor ama kesinlikle tekel rakısı daha icmezsiniz bedavadan verseler.. Hem toplu üretim yapılıp maliyeti 5 tl olan bir 35 lik rakının, 77 tl olması çok abest. Ve bunu aciklilikla soyluyemek orda görev yapmış ve emekli olan birinin dile getirmemesi daha üzücu kınıyorum nü tutumu dan dolayi..

 7. ALİ SERVİ diyor ki:

  Alkollü içkilerin tüm dünyada pahalı vs bahsetmiş ama Kıbrıs ile farkımız nedir neden devleti şuan izlediği politikada eleştirmemesi hayretle karşıladım. Emekli olmuş ama hiç o konuya değinmedi şuan ki fiyatlar normal mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir