Makalenin içeriği karamelli bira etrafında dönecektir. karamelli bira arıyorsanız, bu POPCORN'UN 3 HALİ (Kavanozda, baharatlı, karamelli) makalesinde karamelli bira konusuna açıklık getirelim.

Yakın zamanda güncellenen POPCORN'UN 3 HALİ (Kavanozda, baharatlı, karamelli) içindeki karamelli bira ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için karamelli bira dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Bazı açıklamalar karamelli bira ile ilgilidir

Pat, pat, pa-pa-pa-pa paat! Evde duymak istediğim ses bu, POPCORN patlaması. Normalini mikrodalgaya koyduğum kavanozda çok çakal, baharatlısını da özel yöntemlerle tencerede yapıyorum. Bir de ülkemizde pek bilinmeyen evrensel bir klasik olan karamelli patlamış mısır var. İlk öğrenen siz olun, ilk söyleyen siz olun, “Eama Eğmirciğm? Karamele ne dersin?” Deme, yap efsane olacak, herkes yedikten sonra, “Aha bu tadı beklemiyordum!” diyecek! .

karamelli bira Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

POPCORN'UN 3 HALİ (Kavanozda, baharatlı, karamelli)
POPCORN'UN 3 HALİ (Kavanozda, baharatlı, karamelli)

Görüntülediğiniz POPCORN'UN 3 HALİ (Kavanozda, baharatlı, karamelli) hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

karamelli bira ile ilgili birkaç anahtar kelime

#POPCORN39UN #HALİ #Kavanozda #baharatlı #karamelli.

yemek,tarifi,pratik,emir,yargın,çakal,tarif,hızlı,kolay,lezzetli,lezzet,nasıl,yapılır,patlamış mısır,ay pop,nutzz,bademli,ekşi krema,şekerli,caramel,tatlı,popcorn nasıl yapılır,mısır nasıl patlatılır,popcorn tarifi,karamelli popcorn,baharatlı popcorn.

POPCORN'UN 3 HALİ (Kavanozda, baharatlı, karamelli).

karamelli bira.

karamelli bira içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘nin karamelli bira içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Elifnur Özel diyor ki:

  yaa kavanozda olanı denemek istiyorum ama mikrodalgada tepesini kapatınca gümler mümler mi acaba korkuyorum :((

 2. Hasan Gürkan Bozkır diyor ki:

  bir patlamış mısır bağımlısı ve sevdalısı olarak baharatlı denemelerimde baharatların yanması sorunuyla karşılaşıyordum, taktiği kaptım ilk kurşun atıldığında baharatları atacağım. teşekkürler emir abi kralsın valla harika bi adamsın seviliyosun

 3. Sarya Zengin diyor ki:

  Baharatlisini yaptım. Tadı oldukça güzel oldu , fazla baharat sevdiğim için biraz daha koydum. Ancak dediği gibi baharatlari birkaç mısır patladıktan sonra koyup iyice karistirmama rağmen misirlari kaseye koyarken dibindeki yaniklari görünce dünyam karardı :))

 4. Önder Altunsöz diyor ki:

  Tek başıma mısır patlatacaktım. Videonun sonunda yalnızlığımızı yüzümüze vurmayaydın iyiydi 🙄🙄 turşu almaya gidiyorum.

 5. Efe Eren Kocabıyık diyor ki:

  bunlar gider de amerikalıların şu popcorn'a tereyağını boca etmesi kadar iğrenç bir olay yok, temennim tereyağlı microwave popcornlarının türkiye'ye gelmemesi 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir