kayhan pideli köfte eker meydan bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. kayhan pideli köfte eker meydan hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Pideli ve Köfteli – Mahir Usta Bursa makalesinde oneofakindbnb.com ile kayhan pideli köfte eker meydan’yi analiz edelim.

Pideli ve Köfteli – Mahir Usta Bursa içindeki kayhan pideli köfte eker meydan ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için kayhan pideli köfte eker meydan dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar kayhan pideli köfte eker meydan ile ilgilidir

Baba Oğul Keşifte olarak bu hafta sizlere Yeşil Bursa’nın gastronomi markalarından biri olan ünü tüm Türkiye’ye yayılan Pide Köfte ve bu ismin mucidi Hüsamettin Usta’nın oğlu Mahir Usta Yeşil Pide Köfte’yi tanıtıyoruz. Mesleğe İskender kebap ustası olarak başlayan merhum Hüsamettin Usta, sonradan “Gariban İskenderi” olarak anılacak olan pideli köfteyi bulmuştur, markalaştırmış ve gelecek nesillere aktarmıştır. Bu leziz videoda Pideli Köfte, harika tatlılar ve Mahir Usta’nın keyifli sohbetini izleyeceksiniz sakın kaçırmayın pişman olursunuz. Mahir Usta Yeşil Pide Köfte Adres: Osmangazi Mahallesi, Kayhan Çarşısı No:43, 16333 Osmangazi/Bursa Telefon: (0224) 222 84 44 BABA OĞUL AT DISCOVER Sosyal Medya: Facebook : www.facebook.com/babaogulkesifte Instagram: www.instagram. com /babaogulkesifte Öneri ve Düşünceleriniz İçin babaogulkesifte@gmail.com Merhaba Biz Batuhan ve Deniz, “Baba ve Oğul Keşfi”mizde eğlenceli, keyifli, heyecanlı, en güzel, en ilginç ve en yeni yerleri keşfediyor ve sizlere ulaştırıyoruz. kanal… İlk videomuzu izlemek için; Matbah Restaurant Batuhan’ın Et Profesörü ile kavgasını izlemek için; Kahve Ustası Videomuz için; Şerbetçi Ali Baba videomuzu izlemek için; Baba oğul bizi takip eden, abone olan ve beğenen takipçilerinize teşekkür ederiz! .

kayhan pideli köfte eker meydan içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Pideli ve Köfteli - Mahir Usta Bursa
Pideli ve Köfteli – Mahir Usta Bursa

Görüntülediğiniz Pideli ve Köfteli – Mahir Usta Bursa hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin her gün gönderdiği diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

kayhan pideli köfte eker meydan ile ilgili öneriler

#Pideli #Köfteli #Mahir #Usta #Bursa.

baba oğul,keşif,mekan,bursa,yeşil,mahir usta,pideli köfte,pide,köfte,kayhan çarşısı.

Pideli ve Köfteli – Mahir Usta Bursa.

kayhan pideli köfte eker meydan.

kayhan pideli köfte eker meydan hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. kayhan pideli köfte eker meydan hakkındaki makaleyi oneofakindbnb.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. bosverbeolm diyor ki:

  @10:02 yalan. yapma abi iyi pideli köfte yapıyorsunuz ama sosyal medya gazıyla olmayan şeyleri söyleme. sen oranın eskisi değilsin. idris ve eski güven pideli köfte var orada. bilen bilir.

 2. Mavi Bereli diyor ki:

  şimdi yedim burda beş para etmez bi yer ne bi ikram var ne bir hizmet nede lezzet garsonlar çok samimiyetsiz karşı dükkândaki yemek yiyen bayanları incelemekten kendı müşterileriyle ilgilenmeye fırsat bulamıyorlar pişman oldum geldiğime mekan sahibinin oğlu sanırım kasada duran yakışıksız tavırlar milletin karısını kızının hakkında süzerek garsonlarla pısır pısır konuşmalar kimseye tavsiye etmiyorum videodaki gibi değil insanları kandırmayın

 3. Elif Yıldız diyor ki:

  Konuştuğunuz ızgara ustası babamdı😂 video şans eseri denk geldik keyifle izledik başarılarınızın devamını dileriz🙏😊

 4. Ozgur Sahin diyor ki:

  Baba fena çocuk çok çocuk kaliyo öğrenecek abisi adı üstünde çocuk baba yemin ederim çok akıllı ve etkileyici akicida bir usluba sahip çocuk arada giriyo konuşmaya bozuyo sen bekle enson konuş batu babani iyi dinle saygilar

 5. Onur Demir diyor ki:

  Severek izliyorum sizi daha fazla videolarınızı bekliyor olacağım. Bilmediğim bir pideli köfteyi sayenizde öğrendik. Bu tarz videoların zengin türk müdavimizi bizlere göstermiş oluyorsunuz. Umarım daha fazla kitleyicilere ulaşırsınız…

 6. İlsu Derse diyor ki:

  Keşke dükkanları ayırmasaydınız Mahir abim.. sizin dükkanda da defalarca yedim ama benim ayağım her zaman yeni Hacıbey kebapçısına tam karşı dükkana babanın dükkanına gidiyor, o ocağın lezzeti başka yerde yok. Üzgünüm.

 7. Ali Baştürk diyor ki:

  Baba oğul güzel bir iş yapmışlar. Batu ya çok yüklenmeyin. Çocuk daha küçük yıllardır program yapmıyor. Büyüyünce daha iyi işler yapar

 8. Abdullah Ata diyor ki:

  OLUMSUZ YORUM YAPANLAR COK OLACAK HADSIZ KISILER COK OLACAK ONLARA KULAK ASMAYIN MEYVE VEREN AGAC TAŞLANIR..! baba oğul tebrikler size

 9. Hakan diyor ki:

  Hocam Doğru mekan tercih etmişsiniz..Lakin nacizane bir şey paylaşmak istedim..Kayhan çarşısında 100 tane Pideli Köfte mekanı yok ..

 10. Tuba Yıldız diyor ki:

  Baba oğul harikasınız her zaman ki gibi☺Yolum düştüğünde gideceğim ilk yer.Gönlünüze emeğinize sağlık☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir