Makalenin içeriği pavurya balık hakkında konuşacak. pavurya balık ile ilgileniyorsanız, bu Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile pavurya balık hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı içindeki pavurya balık ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için pavurya balık dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

pavurya balık ile ilgili içerik

Marmara’nın güzelliklerinden görüntüler. Münzevi yengeç bıçağımı kırdı, bu nasıl bir güçtür. zor tuttum. vatozlar ve kiklas… .

pavurya balık hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı
Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı

Okuduğunuz Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

pavurya balık ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Pavurya #nın #gücüne #bakın #bıçağı #kırdı.

marmara,zıpkınla balık avı,kikla,vatos,pavurya,spearfishing,spearing,balıklar,balık,deniz,soğuk deniz.

Pavurya nın gücüne bakın bıçağı kırdı.

pavurya balık.

pavurya balık içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com pavurya balık hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. PRENSES NAZ diyor ki:

  ya olcay Allah aşkına bi iban atıver sana aylık para gönderelim ne bilim döner falan ye yapma şu sporu. sen evindeyken bir dev gelip mızrakla seni şişlese hoşuna gider mi? On tane canlı deldin yiyeceğin bir tane

 2. Whiskey diyor ki:

  Sanki onları öldürmeseniz yiyecek başka birşey bulamayacaktınız,
  insanmısınız lan siz.. hayvanı köşeye sıkıştırmış bıçak çekiyo.
  Garibim de kendini savunmaya çalışıyor can havliyle.
  Canın büyüğü küçüğü olmaz. 😭

 3. Erdinç Türkoğlu diyor ki:

  Dalgıçsın, tüple dalış yapmışsın ve Yengeç bıçaklıyorsun. Videodaki arkadaş büyük bir girdap içinde. Bir uzman görmesi lazım.

 4. Sinan Tunçyürek diyor ki:

  Sana nurdan küfür etmek bile gelmiyor içimden niye yalan söylüyorsun ki senin bıçağın özellikli bir bıçak sapı çıkabiliyor orda kopcalari var yanında attığın başlık izlersin diyemi milleti niye yanlış yönlendiriyor sin

 5. serkan krck diyor ki:

  Yaw reis zıpkın ile avı bilmem ama kayaya doğru ateş ettiğinde balığın içinden geçiyo zaten zıpkın ucu yamulmuyo mu veya kırılmıyo mu?

 6. Ayşe Tuna diyor ki:

  Olcay kardeşim çok güzel bir video olmuş yaptığın işi yapmaya, video çekmeye devam et. Burdaki birkaç dangalağın yorumuna bakıp hevesini sakın kaybetme!

 7. Özkan CEYLAN diyor ki:

  Heryer deniz yıldızı yeşillik otluk ne güzel yermiş böyle yerde dalmak nasip olmadı hiç. neresi burası ?

 8. LONE GREY WOLF diyor ki:

  Dostum nacizane tavsiyem pavuryaların sadece kıskaçlarını tüketiyorsan eğer biraz daha daşşak ortaya koyabilirim de diyorsan pavuryaların canını almadan büyük kıskacını koparmak suretiyle de amacına ulaşabilirsin. Kıskaç belli bir süre sonra geri çıkıyor zaten..

 9. tasiyici crow diyor ki:

  bu bıçak sağlam ama kullanmayı bilmedinmi böyle sonuçlar çıkıyor bu bıçak dürtmeye kanırtmaya gelmez sadece balıgın beyninden tek hareket ile öldürmeye yarıyor birde zıpkıncıyım diye geçinme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir