Bu makale pasaport pizza bursa netleştirecek. pasaport pizza bursa ile ilgileniyorsanız, bu PASAPORT PİZZA’dan PİZZA ALDIM ONU DENİYORUM makalesinde pasaport pizza bursa’yi analiz edelim.

pasaport pizza bursa ile ilgili içeriği PASAPORT PİZZA’dan PİZZA ALDIM ONU DENİYORUM içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için pasaport pizza bursa dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

pasaport pizza bursa ile ilgili bazı bilgiler

Bazı görüntüler pasaport pizza bursa konusuyla ilgilidir

PASAPORT PİZZA’dan PİZZA ALDIM ONU DENİYORUM
PASAPORT PİZZA’dan PİZZA ALDIM ONU DENİYORUM

Okuduğunuz PASAPORT PİZZA’dan PİZZA ALDIM ONU DENİYORUM hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün yayınladığı diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

pasaport pizza bursa ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#PASAPORT #PİZZAdan #PİZZA #ALDIM #ONU #DENİYORUM.

[vid_tags].

PASAPORT PİZZA’dan PİZZA ALDIM ONU DENİYORUM.

pasaport pizza bursa.

pasaport pizza bursa hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘nin pasaport pizza bursa içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. SUZAN ALTINDAĞ diyor ki:

  Ben ailem ile birlikte Kastamonu'da Pasaport Pizza'ya gitmiştik ve büyük boy pizza söylemiştik. Pizza da hiç bir sıkıntı yoktu ve büyüklüğu sandığımızdan daha büyüktü tadından bahsedersem harıkaydı. Benden sana iki tane tavsiye eğer pizza yemek istiyorsan pizzanın nerede ve hangi şubesinde daha güzel yapılmış olduğunu araştır. İkinci olarak sana göre bilindik yerlerin yaptığı pizzaların güzel olmadığını düşünüyorsan bilindik yerlerden alma. Nefret yorumu olarak algılama, bunlar benim öznel düşüncelerim.

 2. İrem Kaya diyor ki:

  O sırada ayda bir arkadaşlarımla okuldan sonra cuma günleri pasaport pizzaya giden
  Ben: yoo sana kötü denk gelmiş gayet güzel bir kere

 3. Nazra diyor ki:

  Pasaport pizza yerine kesssinlikle dominos bence suana gore uyguna olan pizzalarda var mesela 2 tane orta boy 95 tl ve lezzetide guzel

 4. Kerem diyor ki:

  Abla kusura bakma ama bu sefer harbi kazıklanmışsın oraya 10 lira deseler yine almam o ne öyle kuru hazır pizza gibi😅

 5. Meleksu diyor ki:

  Bence o yapan yere gore degisiyor bizim aldigimiz yer tam o anda yapip pisiriyor ve cok lezzetli bence yapan kisinden kaynakli abla💖😊

 6. ʘ̮͡ʘİl๓เşşʚɞ diyor ki:

  Pizza tek satilabilmeli patatesmis ezmeymis kolaymış almak isteyen alır istemeyen almaz. Sinemada öyle ya ben sinemada bişey yemek hoşuma gitmiyor illla aldiriyorlar mısırı bokunu şeyini mecburi fiyata dahil ediyorlar

 7. Rifat Melek Kadir diyor ki:

  Cok pahali ya🤦‍♀️ ben fransada yasiyorum ve burda bir normal boy pizza 8 10 euro arasi
  Bunu bide birim olacak dusunsek burda 10 tane pizza aliris
  Allah yardimcinis olsun insallah sartlariniz cok zor oldu

 8. Hayden Huya diyor ki:

  Ekmek üstü salça gibi buranın pizzaları. Fiyat biraz daha uygun diğer yerlere göre popüler oldu bence yoksa gideri yok asla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir