Bu makalenin içeriği, travertenler pamukkale ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. travertenler pamukkale hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu makalesinde travertenler pamukkale’yi keşfedelim.

Yakın zamanda güncellenen Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu içindeki travertenler pamukkale ile ilgili bilgilerin özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için travertenler pamukkale dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir travertenler pamukkale

Pamukkale Travertenlerinin yanı sıra Kleopatra Havuzu olarak bilinen Antik Havuz da gezilebilir ve yüzülebilir. Gittiğimde Pamukkale hakkında öğrendiğim bir şey var: Bütün alan kilometrelerce uzanan kocaman bir park! Golf arabaları ile gezilebilen Hierapolis antik kenti, Kleopatra Havuzu ve travertenler içinde yer almaktadır. Antik kenti pek ziyaret edemedim ama şapkanız, güneş kreminiz ve güneş gözlüğünüz varsa gerçekten görülmeye değer. Antik Havuz ve travertenler için mutlaka mayo, havlu ve çıkardığınız ıslak mayoları koymak için bir çanta getirin, soyunma odasına girince keko gibi anladım fdjjsdlkjg 😀 Bu beni şaşırtmadı çünkü böyle yapıyorum zaman zaman şeyler. Şans eseri CANIM müze kartım sayesinde %10 indirimli yeni bikinim oldu, şanslı mıyım şanssız mıyım, sanırım şanslıyım! Herkese müze kart tavsiye ediyorum, müze karta aylar önce 60 TL ödemiştim ve sanırım şu ana kadar yüzlerce lira değerindeki müze ve benzeri yerlere giriş bedavaydı, CANIM MÜZE KART. Denizli’de tıp okuyan sevgili kuzenimin evinde kaldım. Sabah Denizli otogarına gidip minibüsle yarım saatte Pamukkale’ye ulaştım ve Hierapolis kapısında indim. Akşam hava karardıktan sonra (Travertenler akşam karanlığında da ziyaret edilebilir!), Minibüsle Denizli’ye döndüm. Denizli’de pek bir şey yapamadım ama keşke dev horoz heykeline çıkabilseydim. Bu bölümde yetenekli lise arkadaşım Alpacon’un yaptığı müziklerden de faydalandım, spotify’da dinleyin!: Bu arada beni Instagram’da takip edin, her gün gezimi paylaşıyorum!: .

travertenler pamukkale konusuyla ilgili bazı görüntüler

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu
Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu

Okuduğunuz Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıdaki diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

travertenler pamukkale ile ilgili bazı öneriler

#Pamukkale39nin #Tadı #Böyle #Çıkarılır #pamukkalevlog #postmodernanadolu.

pamukkale,Pamukkale travertenler,Pamukkale gezilecek yerler,türkiye turu,türk gezgin,türkiye gezi,gezi belgeseli,dünyayı geziyorum,pamukkale travertenleri,Hierapolis antik kenti,Pamukkale giriş ücreti,Afrodit havuzları,tatil vlog,Pamukkale vlog,Pamukkale turizm,Pamukkale antik havuz,Pamukkale Hierapolis,Pamukkale hava durumu,arabayla Ege turu.

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu.

travertenler pamukkale.

travertenler pamukkale içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin travertenler pamukkale içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Stein Machen diyor ki:

  Videoların terapi gibi, enerjin harika ve çok komik birisin bence. Önce yeni videolarını izledim, sonra 4 yıl öncekilerden başladım..

 2. önder torun diyor ki:

  güzel video olmuş emeğine sağlık . M.s 7. yüzyılın sonlarında büyük bir deprem olmuş ve Antik havuz oluşmuş . Ms 60 senesindeki depremde de kuzey roma kapısı tarafında , agora tarafında bulunan şehir merkezi antik havuz çevresine taşıyıp m.s.1 yüzyılda romalılar Hierapolis antik kentine altın çağını yaşatmışlar

 3. Türkay Tasasız diyor ki:

  Defne hanım, asıl güzel travertenler, terliğinizi çıkardığınız yerden, sağa doğru gittiğinizde yolun sonundaki travertenler daha doğal, daha beyaz, manzara olarak daha güzel. Herkes orayı bilmez. Bir dahaki gelirsiniz o bölgeyi tavsiye ederim. Iyi çalışmalar dilerim. Denizli'den selamlar saygılar.

 4. Salih Ulastir diyor ki:

  O traverten havuzlarının doğal olmadığını, aslında çimentoyla oluşturulmuş kücük havuzlar olduğunu, o havuzların üstüne Kalsiyum Hidro Karbonat'ın çökelmesiyle bembeyaz hale geldiğini, doğal bir görünüm kazandığını söylesem. Pamukkale travertenlerinde bile beton var.
  🙁

 5. serkan güleryüz diyor ki:

  misha tv bayadır yoktu yeni videoların, senin enerjini özlemişim bide bu arka fondaki ritimli enterasan müziğini 😀

 6. Atakan Durkal diyor ki:

  Şarkıyı merak edenler için :
  Smooth operator yahut your love is king şarkılarından biri olmalı Sade adlı şarkıcıdan

 7. Free Seyyah diyor ki:

  İyi ki oraya gitmişsin. İyi ki bu seriye başlamışsın. İyi ki iyiii kiii… dlkfdfsdka
  İYİ Kİ VARSIN VE İYİKİ SENİ TANIMA FIRSATI BULMUŞUM.

 8. Mualla Alis diyor ki:

  Az önce tesadüf yuotup'da bir video izlemek için girdim karşıma BURSA'da çektiğin video çıktı 16 yıldır Bursa'da olmama ragmen anlatımındaki enerjin beni aldı götürdü😊ve hemen sayfana abone oldum👍 böyle başarılı gençlere torunum yasindada olsa saygı duyuyorum 👏👏 yolun hep açık olsun canım 🤲🧿🍀🌿

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir