Bu makalenin konusu oyuncak müzesi kurucusu etrafında dönecek. oyuncak müzesi kurucusu ile ilgileniyorsanız, bu Oyuncak Müzesi Gezisi makalesinde oyuncak müzesi kurucusu konusuna açıklık getirelim.

Oyuncak Müzesi Gezisi içindeki oyuncak müzesi kurucusu hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için oyuncak müzesi kurucusu dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik oyuncak müzesi kurucusu

Sunay Akın’ın İstanbul Göztepe’de kurduğu Oyuncak Müzesi’ni ziyaret ettim. Bir neslin oyuncaklarla oynarken hayallerinin nasıl o milletlerin gerçekleri haline geldiğine tanık oldum. İnanın bu vlog, bu müze kısa. ————————— 🎬YouTube: 📸 Instagram : 📘Facebook: ————– —————— Müzik “Jeff kaale” ( .

oyuncak müzesi kurucusu içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Oyuncak Müzesi Gezisi

Görüntülediğiniz Oyuncak Müzesi Gezisi hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb günlük güncelleme yapan diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

oyuncak müzesi kurucusu ile ilgili öneriler

#Oyuncak #Muzesi #Gezisi.

oyuncak müzesi,vlog,istanbul,vlogger,oyuncak,sunay akın,sunay akın müze,sunay akının müzesi,oyuncak müze,OYUNCAK MÜZESİ.

Oyuncak Müzesi Gezisi.

oyuncak müzesi kurucusu.

oyuncak müzesi kurucusu hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast oyuncak müzesi kurucusu hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Murat Unel diyor ki:

  Evet, o futbol oyunu ile ÇOK uzun süre oynadık erkek kardeşim ile.
  Müzik çok güzel, basçı nakış gibi işlemiş şarkıyı.
  Emeğinize sağlık.

 2. Ahmet Işık diyor ki:

  ustad videolarini begenerek izliyorum. aktardigin mesajlari da cok onemli buluyorum. musadenle kucuk bir duzeltme yapmak isterdim. "bu video'da bitti" cumlesinde da'nin kesme isaretsiz ayri yazilmasi gerekmekte. saygilar

 3. Sertan Yiğit diyor ki:

  1- kesinlikle oynadım o futbol oyunuyla ( futbolla ilgim olmamasına rağmen)
  2- Alf ❤️
  3- hayallerimizde olmayan şey nasıl gerçeklerimizde olabilir ? Çok felsefi ve derin 👍🏻
  4- Mona Lisa oyuncağı Addams Family annesine benziyor ( bizim zamanımızın tasviri) 🙂
  5- "çocukların hayal gücünü sınırlayarak bu ülkenin geleceğini sınırlamayın" 👍🏻başka derin felsefe 🙂
  6-ilk keşfetme olduğundan bu kadar yorum. İlk kez bi vlog'a yorum yapıyorum idare et 🙂

 4. ilhan Yer diyor ki:

  Kardeşim güzel çekim daha önce ikizlerimi götürmüştüm,dediğin gibi ben daha büyük bir keyif almıştım.Uzaktakiler gidemeyenler için mükemmel olmuş.
  Emeğinize ayaklarınıza Sağlık..

 5. Kadir Pirasoğlu diyor ki:

  Sunay abinin evi ve ofisi de müzenin arka tarafındaki binada yer alıyor. Oralarda denk gelip, sohbet etmenizi isterdim. Kanalınız yeni sanırım, başarılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir