Makalenin içeriği otantik gemi restaurant ile ilgili olacaktır. Trend Oteller makalesinde oneofakindbnb ile otantik gemi restaurant hakkında bilgi edinelim.

Trend Oteller içinde otantik gemi restaurant ile ilgili en alakalı bilgileri sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için otantik gemi restaurant dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

otantik gemi restaurant ile ilgili bazı içerikler

Geminin Tarihçesi… 1961 yılında İstanbul Şehir Hatları’nda kullanılmak üzere İngiltere’den satın alınan (Glasgow’da inşa edilen) gemiye, çıkan çatışmada ilk ölen Turan Emeksiz’in adı verildi. 28 Nisan 1960’ta İstanbul Beyazıt Meydanı’ndaki öğrenci protestolarında. Gemi 45 yıldır aynı isimle Kadıköy-Eminönü-Sirkeci hattında yolcu taşıyor. 2006 yılında Türk Deniz İşletmeciliği’nden emekli oldu. Hurdaya çıkarılan gemi Güzelyalı Belediyesi tarafından satın alınarak ilçeye getirildi. BCR Turzim Tekstil İnşaat ve Sanayi A.Ş. Güzelyalı Belediyesi tarafından açılan ihaleye katıldı. 15 yıl boyunca geminin yönetimini üstlenir. Yüksek Mimar Hulki Türe tarafından gerçekleştirilen restorasyon çalışmaları sonucunda Haziran 2008’de Otantik Otel adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Tesis hakkında daha detaylı bilgi için: Tirilye bölgesi hakkında detaylı bilgi için

otantik gemi restaurant konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Otantik Gemi Otel – Mudanya | Trend Oteller

Trend Oteller içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

otantik gemi restaurant ile ilgili öneriler

#Otantik #Gemi #Otel #Mudanya #Trend #Oteller.

[vid_tags].

Otantik Gemi Otel – Mudanya | Trend Oteller.

otantik gemi restaurant.

otantik gemi restaurant hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast otantik gemi restaurant hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir