Bu makale, muğla da kiralık ev ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. muğla da kiralık ev hakkında bilgi ediniyorsanız, bu ORTACA ESKİKÖY DE KİRALIK BAHÇELİ EV makalesinde oneofakindbnb.com ile muğla da kiralık ev’yi analiz edelim.

muğla da kiralık ev ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz ORTACA ESKİKÖY DE KİRALIK BAHÇELİ EV

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için muğla da kiralık ev dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Bazı açıklamalar muğla da kiralık ev ile ilgilidir

Gayrimenkulümüz Muğla ili Ortaca ilçesi Esküköy mahallesinde bulunmaktadır. Köyün en sakin yerinde olan evimiz iki katlıdır. Kiralık evimiz 1. katta yani zemin kattadır. Rezidansımızın zemin katta 3 girişi vardır. 1. giriş çelik kapılı ana giriştir. 2. giriş mutfak kapısından çıkışlı olandır. hem bahçeye hem de asmanın sonundaki garaja bakmaktadır. Evimizi kiralayacak olan aileye ayrıca bahçeden bir bölüm verilecektir. Evimizi kiralayan kişi bu bahçe bölümünü dilediği gibi kullanabilir. Evimizin bahçesinde karadut ağacı, erik ağacı, portakal ağacı, nar ve incir limon ağacı bulunmaktadır. Rezidansımızın ön bahçesi tamamen yemyeşil nar bahçesine bakmaktadır. Kontağımız tamamen yeşil bir doğadadır. Rezidansımız 2 oda, 1 salon, 1 büyük mutfak, 1 banyo ve wc’den oluşmaktadır. Dalyan’dan, iztuzu plajından veya Gökova’dan başlayan onlarca koydan herhangi birinde rezidansımızdan aracınızla denize girebilirsiniz. Bölgede çok sayıda kaynak suları ve kaplıcalar bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için Yaşar Yıldız. 0 532 372 58 85 0 252 282 9080 Teşekkürler, iyi günler. Kanalıma abone olmayı ve videolarımı beğenmeyi unutmayın. GAYRİMENKUL GÜNCEL AYLIK KİRALAMA BAĞLANTISI: .

Bazı resimler muğla da kiralık ev hakkındaki bilgilerle ilgilidir

ORTACA ESKİKÖY DE KİRALIK BAHÇELİ EV
ORTACA ESKİKÖY DE KİRALIK BAHÇELİ EV

Okuduğunuz ORTACA ESKİKÖY DE KİRALIK BAHÇELİ EV hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

muğla da kiralık ev ile ilgili bazı öneriler

#ORTACA #ESKİKÖY #KİRALIK #BAHÇELİ.

#KİRALIK,#kiralıkev,#kiralıkbahçeliev,#kiralıkmüstakilev,#kiralıkmüstakilbahçeliev,#kiralıkbahçelimüstalikev,#doğalyaşam,#organikyaşam,#ortaca,#muğla,#eskiköy,#muğladayaşam,#egeyegöç,#egedeyaşam,#dalaman,#sarıgerme,#iztuzu,#egetürküleri,#egeyeyerleşmek,#egedeyaşamak,#yasakelma,#gönüldağı,#mahkum,#kuruluşosman,#yargı,#üçkızkardeşfragman,#teşkilat,#veranda,#2 odalı ev,#eskiköyevi,#köyevi,#köyhayatı,#köydeyaşam,#köydehayatvar,#köyeyerleşmek,#köyegöç,#köyde huzurlu hayat.

ORTACA ESKİKÖY DE KİRALIK BAHÇELİ EV.

muğla da kiralık ev.

muğla da kiralık ev içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Oneofakindbnb muğla da kiralık ev hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Kadriye Gölçek diyor ki:

    Halan kiralık mı yaz kış oturmalı istiyorum beni fiyat olarak ayxınlatırmısınız karı kocaemekliyiz teşemürler

  2. Ayhan Altınkaya diyor ki:

    Gerçekten çok beğendim ama şimdi değil eylüle yakın böyle bı ev arıyorum umarım verilmez diycem de kalmaz eminim ki kalır da benim bu ev inşallah💚💚

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir