Bu makalenin bilgileri yoroz ordu ile ilgili olacaktır. yoroz ordu ile ilgileniyorsanız, bu Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri! makalesinde oneofakindbnb ile yoroz ordu hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri! içindeki yoroz ordu ile ilgili içeriğin özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için yoroz ordu dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir yoroz ordu

Bir süre önce Ordu Yorum Instagram hesabımız üzerinden sizlere sormuştuk. Turizm açısından ‘Ordu’da mutlaka görülmesi gereken 10 yer’ videosunu izliyoruz ve vereceğiniz cevaplar sonucunda bu 10 lokasyonu belirliyor ve kendi çektiğimiz ve hazırladığımız videoyu izliyoruz… 00:00 Açılış Bölüm 00:52 Taşbaşı Kilisesi 02:03 Karaoluk Çiseli Şelalesi 03:12 Aybastı Perşembe Yaylası 04:13 Hoynat Adası – Perşembe Sahil Yolu 04:56 Bolaman 05:07 Timsah Adası 05:11 Yalancı Yason 05:20 Çaka Plajı 05:32 Gölköy Ulugöl Tabiat Parkı 06:33 Altınordu Plajı 07:51 Board Kalesi – Yoroz Tepe 09:14 Yoroz Tepe 10:35 Çambaşı Yaylası Kayak Merkezi 11:55 Çambaşı – Ablak Taş 12:12 Çambaşı – Taşbaşı Obası 13:07 Yason Burnu 14:22 Boztepe ve Teleferik 15:41 15 Yer Listesi 15:55 Kapanış ● Drone: Yasin Mert Güney ● Kurgu & Kurgu: Kerim Gültaş ● Editör: Ozan Gürhan Karahan Music by Michael FK & Liam Thomas – Hold Me: ● Spotify ▸ ● Bandcamp ▸ ● Soundcloud ▸ ● Instagram ▸ Liam Thomas: ● FB ▸ ● BC ▸ ● SC ▸ .

Görüntüler yoroz ordu içeriği ile ilgilidir

Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri!
Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri!

Görüntülediğiniz Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri! hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Sonra Oneofakindbnb günde günde güncellenen başka içerikleri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

yoroz ordu ile ilgili anahtar kelimeler

#Ordu39nun #Görülmesi #Gereken #Yeri.

ordu,gezi,altınordu,yasonburnu,yason,boztepe,sahil,çambaşıyaylası,kayak,ulugöl,gölköy,çiselişelalesi,kurulkalesi,yoroztepesi,ablaktaşı,çambaşı,kuzeyyıldızıilkaşk,taşbaşıobası,aybastıperşembeyaylası,yayla,aybastı,taşbaşı,klise,tarih,deniz,doğa.

Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri!.

yoroz ordu.

yoroz ordu içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast yoroz ordu hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Şükriye Üncü diyor ki:

  Videoları çekip yayınlayan kapanışta en en güzel Mesudiye ili ve ilçesi ile yaylaları tanıtım yapan kardeşime ağzına yüreğine sağlık diyerek mesaj yazarak teşekkürler YouTube'dan da güzel Memleketimi videolarını paylaş

 2. Galip Gülmez diyor ki:

  İlk defa aralık 2021 de 2-3 günlüğüne gelmiştik büyük dede memleketi ordu'ya…Çok beğendik,aklımız kaldı…Denizi yeşili iç içe,insanı candan,gönlü bol şahane bir yer…Zamanımız kısıtlı olduğu için sadece ordu çarşısı-boztepe-çam burnu-hoynat adası-yason burnu-perşembe-ünye-fatsa yı görme imkanımız oldu…Eminim daha görülecek çok güzel yerleri vardır…Valla kıymetini bilin ordu'nun,şuursuzca yapılaşmaya,betonlaşmaya,gökdelenlere karşı çıkın,sakın ola ki izin vermeyin,huzurlu bir şekilde yaşayın…Tekrar gelmek dileğiyle,tüm ordu'ya selamlar…

 3. Selçuk Aydemir diyor ki:

  Kanımca çok eksik bir liste … 10 yerle , 15 yerle sınırlandırmak yanlış diye düşünüyorum. Her ilçeden bir yer olmalıydı. Biraz subjektif bir yaklaşım olmuş. Ama video olarak, kurgu olarak güzel ama dediğim gibi çok çok eksik var.

 4. Necip Öztürk diyor ki:

  Tebrikler. Güzel bir video olmuş. Arkadaş gruplarında paylaştım. Yıllardır İstanbul'da yaşıyor, her yıl mutlaka Ordu'ya gidip geliyorum.
  Bir arkadaşıma anlatmakta zorlanırdım. Şimdi kısa zaman içinde görüntülü olarak anlayabilirler. Ordu'nun doğasını anlatmak için çok yer ve çok malzeme var.
  Her Türk vatandaşı mutlaka Ordu'yu, ilçelerini, denizini, doğasını ,derelerini ve yaylasını görsün.
  Ellerinize sağlık ve emekleriniz için teşekkürler.

 5. Murad YILDIZ diyor ki:

  Yıllar sonra bile izlenir bu video, ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. Başarılanızın devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir