Bu makalenin bilgileri ayancık nerede ile ilgili olacaktır. Son yılların en büyük sel felaketini yaşayan Ayancık: Sadece havadan ulaşılabiliyor makalesinde ayancık nerede’yi açıklığa kavuşturalım.

NTV

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ayancık nerede dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

ayancık nerede ile ilgili içerik

Son yılların en büyük sel felaketini yaşayan Sinop’un Ayancık ilçesinde köprüler çöktü, yollar çöktü. İlçe merkezine girişler tamamen kapalı. 12 bin kişinin yaşadığı ilçeye sadece hava yolu ile ulaşım sağlanıyor. İşte selin ne kadar şiddetli olduğunu ortaya çıkaran NTV drone kamera görüntüleri. Haber: Osman Terkan Kamera: Ahmet Akpolat 👇 DAHA FAZLASI İÇİN ABONE OLUN YouTube: Twitter: Instagram: Facebook: Google Haberler: #Sinop #Ayancık #sel .

ayancık nerede hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

NTV | Son yılların en büyük sel felaketini yaşayan Ayancık: Sadece havadan ulaşılabiliyor

Okuduğunuz NTV , Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

ayancık nerede ile ilgili birkaç öneri

#NTV #Son #yılların #büyük #sel #felaketini #yaşayan #Ayancık #Sadece #havadan #ulaşılabiliyor.

ntv,ntv.com.tr,haber,Sinop,Ayancık,sel.

NTV | Son yılların en büyük sel felaketini yaşayan Ayancık: Sadece havadan ulaşılabiliyor.

ayancık nerede.

ayancık nerede hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ayancık nerede hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Coşkun Aksu diyor ki:

  Dere yatağı olan yerleri evde olmaz mahallede olmaz olmuyorda şekilde görüldüğü gibi yazık bu insanlara ev kolaymı olınıyor

 2. nalan aslan diyor ki:

  İnsanların acısını paylaşmayı beceremiyorsanız bari çenenizi kapatmayı becerebilin. Karadenizi bir kere bile görmemiş insanlar gelmiş dere yatağı bilmem ne diye akıl veriyor. Metrekareye 240 kilo yağış düşmüş her yer olmuş dere zaten. O zaman siz de çok katlı evde oturmayın deprem riski var, denize yakın evde oturmayın deniz seviyesi yükselir, ormana yakın oturmayın orman yangını çıkabilir. Doğal afet bu. Köprüleri yıkılan o çayda su bile yok normal zamanda, içinde inekler otluyor. İstanbulda derenin içinde oturan insanlar gelmiş akıl öğretiyor. Canımız sıkkın zaten, olmayan aklınızı da alıp defolun şuradan.

 3. Sebo Sahingöz diyor ki:

  Doğa ile inatlaşılmaz.
  Yaşadığın bölgenin doğasını öğren sonra ona göre yaşa.
  Bu söylediğim genç nesillere, yaşlı, eti ,beyni, çürümüş insanlara değil onlar akıllanmaz.
  Şimdi gelir bir lavuk bana yorum yazmaya , sen yaşlı insanlara neden hakaret ediyorsun diye .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir