Bu makale long island kokteyl içindekiler hakkında açıklama sağlayacaktır. long island kokteyl içindekiler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu New york sour kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! makalesinde oneofakindbnb.com ile long island kokteyl içindekiler’yi keşfedelim.

New york sour kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! içindeki long island kokteyl içindekiler ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için long island kokteyl içindekiler dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir long island kokteyl içindekiler

New York Sour, Whiskey Sour tarifini (viski, limon, şeker, yumurta akı) bir şamandıra kuru kırmızı şarapla günceller. Şarap, içeceğe aromatik niteliklerini ve koyu kırmızı rengini verir. Raporlar, New York Sour’u 1870’lere veya 1880’lere kadar takip ediyor, ancak bu süre zarfında Continental Sour da dahil olmak üzere başka isimler altında çalışıyordu. New York Sour’un Chicago’da yaratılmış olması mümkündür, ancak zamanla New York etiketi tutundu ve asla bırakmadı. Bu tarif, New York Distilling Company’nin kurucu ortağı ve alkollü içkiler ve kokteyller konusunda önde gelen bir uzman olan Allen Katz’dan geliyor. Temelde çavdar viskisi veya burbon önerir. Çavdar çivili ekşi, burbon versiyonundan daha belirgin baharat notalarına sahip olacak, ancak her iki ruh da takdire şayan bir performans sergiliyor. Oradan, taze limon suyu ve basit şurup kokteyli dengede tutarken yumurta akı ipeksi bir doku ve ışıltılı bir kafa ekler. Son olarak, kırmızı şarap yavaşça üstte yüzerek çarpıcı bir görselin yanı sıra kuru ve meyveli bir aroma sağlar. MALZEMELER 5 cl jack daniels 1 oz (30 ml) taze yumurta akı 1/2 demerara şurubu 1/2 oz ( 25 ml ) limon suyu kırmızı şarap (üzerine biraz ekleyin) NASIL YAPILIR Tüm malzemeleri bir çalkalayıcıya koyun ve ardından buzsuz köpük yapın. 10 saniye çalkalıyoruz, sonra aynısını buzla yapıyoruz. Daha sonra süzgeç ile bardağımıza süzdükten sonra üzerine kaşık yardımıyla kırmızı şarabımızı koyuyoruz. Etiketler #kokteyl yapımı, #kokteyller, #kokteyl tarifleri, #klasikkokteyller, #alkollü kokteyller, #alkollü kokteyller, #kokteyl hazırlama, #kokteyl yapımı, #alkollü koleksiyonlar, #alkollü kokteyller, Önerilen Videolar Pornstar martini Kokteyl Kokteyl Canewyorksor Kokteyller Mavi okyanus Canewyorks… kokteyl ABONE OL Herhangi bir sorunuz veya başka kokteyl önerileriniz mi var? Yorumlarda bana bildirin! MÜZİK telif hakkı olmayan-müzik-modern-teknoloji-arka plan-trance-müzik-mokkamusic-robot LİSANS Creative Commons Atıf lisansı (tekrar kullanılabilir)

long island kokteyl içindekiler konusuyla ilgili fotoğraflar

New york sour kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim!
New york sour kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim!

Görüntülediğiniz New york sour kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim! hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün her gün yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

long island kokteyl içindekiler ile ilgili anahtar kelimeler

#york #sour #kokteyl #hazırlanışı #sunumu #izleyelim #öğrenelim.

[vid_tags].

New york sour kokteyl hazırlanışı ve sunumu izleyelim öğrenelim!.

long island kokteyl içindekiler.

long island kokteyl içindekiler bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb long island kokteyl içindekiler hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir