Bu makale, negroni bar hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. negroni bar ile ilgileniyorsanız, bu Negroni Live Bar makalesinde oneofakindbnb.com ile negroni bar konusunu tartışalım.

Yeni güncellenen Negroni Live Bar içindeki negroni bar ile ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için negroni bar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir negroni bar

BENİ INSTAGRAM’DAN EKLE @slickbartender_ NEGRONI KOKTEYL İÇİN CAM KARIŞTIRMA TIKI BAR KAŞAĞI İş/Colab İletişim: vladymyrburyanov@gmail.com Mail: 2283 Bridlewood Drive 89119 Las Vegas NV #Negroni #NegroniWeek .

Bazı resimler negroni bar içeriği ile ilgilidir

Negroni Live Bar

Görüntülediğiniz Negroni Live Bar hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Sonra Oneofakindbnb günde günde güncellenen daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

negroni bar ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Negroni #Live #Bar.

cocktail recipes,easy cocktails,cocktail video,negroni week,negroni,negroni recipe,gin,live bar,pov,gopro,hero 7,negroni week 2019,GO.

Negroni Live Bar.

negroni bar.

negroni bar hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. oneofakindbnb.com negroni bar hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Prophesier diyor ki:

  Nice video as always, I'm a new watcher of your videos but I love the videos you make and the style in which you film them!
  Are you an EBS instructor aswell? I see it all over in the background, haha. I am actually doing a course next year with EBS in Greece, I can't wait to learn and experience what it's like to be behind a bar.
  Keep up the great videos!

 2. WhoPranks diyor ki:

  Ля, чел, пожалуйста, делай компиляции, чтобы видосы до 10 мин дотягивали, чтобы они хоть в поиске появлялись повыше, такой контент годнейший пропадает. По 3 мин клёвый формат конечно, удобный, но видосы так на дне помойке ютуба лежат

 3. Optimistic Leo diyor ki:

  Is there different kinds of Campari cause I've made a Negroni before and my drink appeared more red. The Campari your using looks kinda orange.

 4. Stan Musnikov diyor ki:

  СУПЕР. Не перестаёшь удивлять. Только мне кажется когда хочется выпить лёд пилить в лом.😂

 5. Sergio Kriemhild diyor ki:

  Отдельного внимания заслуживает звуковое сопровождение каждого действия)😂

 6. Alfonso Cruz diyor ki:

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 i can not say more than that My friend!! And i olso love negronis!!!🍻🍻🍻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir