Makale içeriğinde 21 masa tartışacak. Bengali Serial makalesinde 21 masa hakkında bilgi edinelim.

Sun Bangla TV Serial

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için 21 masa dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler 21 masa

Sun Bangla TV’de yayınlanan Bengalce dizisi “Nayantara”nın Tam Bölümünü izleyin. SUN NXT Uygulamasında tüm Sun Bangla Full bölümlerini ÜCRETSİZ izleyin. Teklif 31 Temmuz’a kadar yalnızca Hindistan ve Bangladeş’te geçerlidir. Buradan indirin: Android – iOS: Hindistan – Web’de izleyin – Nayantara: 10 yıllık evlilikten sonra, Addev (Gourab Mondal) ve Averi (Payal De) ilk çocuklarının doğumuyla ebeveynliği deneyimlemek üzereler. Doktor, Avery’yi çocuk doğurmaya devam etmeye karar verirse hayatı tehdit eden komplikasyonlarla karşılaşabileceği konusunda uyarır. Averi, Addev’e bunu babalık mutluluğunu yaşatmak ve kendi anne olmak istediği için söylemez. Öte yandan Avery, Addev için dünyalara bedeldir, bu yüzden kesinlikle hayatını çocuğa tercih edecektir. Avery, Tara’yı (Hiya Mukherjee) doğurur. Avery, Tara’nın doğumundan birkaç dakika sonra ölür. Doktor Addev’e Avery’yi uyardığını ancak Avery’nin dinlemediğini söyler. Karısının ölümüyle harap olan Addev, Gelir Vergisi Dairesi’nin ofisine baskın düzenlediğini öğrenir. Adidev, hayatındaki talihsizliğin kaynağının Tara olduğuna inanmaya başlar ve kalbinde Tara’ya karşı nefret büyür. Öte yandan Adidev’in ikinci karısı Madhuja (Swarnakamal), Tara’yı kendi kızı Preeti’den daha çok seviyor. Ama Adideb buna da tahammül edemez. Tara’nın tek dileği, babasının sevgisini kazanabilecek mi? Sun Bangla YouTube kanalına ABONE OLUN ——————————————- – ——————— En Son Güncellemeler İçin Bizi Takip Edin: Facebook: Twitter: Instagram: —————- – ———————————————— # NayantaraSeri #SunBanglaSerial #NayantaraBölüm .

21 masa ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Nayantara - Full Episode | 21 July 2022 | Sun Bangla TV Serial | Bengali Serial
Nayantara – Full Episode | 21 July 2022 | Sun Bangla TV Serial | Bengali Serial

21 July 2022 , Ardından, aşağıdaki her gün One Of A Kind Bed & Breakfast güncelleyen diğer konuları okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

21 masa ile ilgili anahtar kelimeler

#Nayantara #Full #Episode #July #Sun #Bangla #Serial #Bengali #Serial.

Bengali serials,Sun Bangla Serials,Sun Bangla Serial Episode,Sun Bangla Episode,Sun Bangla Episode Today,nandini sun bangla serial,Nandini Serial,nandini serial episodes,Nandini serial bangla,kanyadaan serial episodes,kanyadaan sun bangla,sun bangla tv serial,kanyadaan serial episode,nayantara serial,laxmi store serial,mompalak serial,agnishika serial,nayantara serial episode,nayantara sun bangla serial.

Nayantara – Full Episode | 21 July 2022 | Sun Bangla TV Serial | Bengali Serial.

21 masa.

21 masa hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com 21 masa hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Jakir Laskar diyor ki:

    Etodin por finally you Tube e tahole ei serial gulo dekhte pabo 😍😍❤️❤️🙂🙂💔💔💕💕💋💋

  2. কামরুল হাসান diyor ki:

    কেউ আমাকে বলোনা প্লিজ। মেনোকাকে প্রেগন্যান্ট করলো কে??

  3. মিষ্টার নদী খান diyor ki:

    আদিদেব আপনি মারা গেলে সভার ভালো হতো😄😄😄

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir