Bu makalenin içeriği bursa ocakbaşı meyhane hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı makalesinde bursa ocakbaşı meyhane’yi açıklığa kavuşturalım.

Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı’da bursa ocakbaşı meyhane ile ilgili içeriğin ele alınması

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bursa ocakbaşı meyhane dışında bilgi ekleyebilirsiniz One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar bursa ocakbaşı meyhane

Bu akşam Kaş ruhunu en iyi yansıtan restoranlardan biri olan Müpptela Ocakbaşı’ndayız. @mupptelaet Kaş’a ne zaman gelsem en az bir kez akşam yemeği yediğim bir mekandır. Yeşillikler içinde bahçesi, sıcacık atmosferi, farklı ve leziz mezeleri, etleri, kebapları, güler yüzlü personeli ve yemeğe eşlik eden harika Türk sanat müziği seçkileri ile ocak ve meyhane kültürünü bir arada sunan samimi bir Kaş meyhanesidir burası. Sahipleri Seda Hanım ve Fatih Bey güzel enerjilerini buraya yansıtıyorlar. Tekrar geliyor. Bir sürü müdavimim var. Fiyatlar lezzete, sunuma, ortama ve kaliteye göre oldukça uygun. Türk Lokumu Bonfile en popüler et, gerçekten yumuşak. Mezelerden; Köpeoğlu, Atom, Hibeş, Seizotlu Cacık, cevizli kuru domates, Girit mezeleri, közde patlıcan salatası tavsiye ederim. Menüde Peynirli Köz Patlıcan, Pastırmalı Humus, Dana Antrikot, Hellimli Antep Fıstıklı Kasap Sucuk, Lokum, Beyti Sarma, Şaşlık, Adana kebabı ve klasik kebaplar modern sunumlarla yorumlanıyor. Et, özel olarak yetiştirilmiş kuzulardan elde edildiği ve kebap haline getirilerek servis edildiği için lezzetlidir. Etin iyi dinlenmiş ve iyi pişmiş olması çok önemlidir. Yanına Gevurdağ Salatası ısmarladınız mı, gerisi detay… Kaş’a yolunuz düşerse şirin bahçesiyle Kaş’ın ruhunu yansıtan Müpptela Ocakbaşı’na mutlaka uğrayın derim. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız keyifli bir yer. Müpptela Ocakbaşı, Kaş’ın merkezinde yer almaktadır. Adres: Andifli Mahallesi İlköğretim Okulu Sk., 07580 Kaş/Antalya .

bursa ocakbaşı meyhane hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı
Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı

Okuduğunuz Müpptela Ocakbaşı Kaş , Ardından, günlük güncelleme One Of A Kind Bed & Breakfast hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bursa ocakbaşı meyhane ile ilgili öneriler

#Müpptela #Ocakbaşı #Kaş #Kaşta #İyi #Meyhane #Ocakbaşı.

Müpptela kaş,Müpptela ocakbaşı,Müpptela ocakbaşı kaş,Kaş’ta nerede yemek yenir,Kaş’ta yemek,Kaş’ta ocakbaşı,Kaş’ta en iyi meyhane.

Müpptela Ocakbaşı Kaş | Kaş’ta En İyi Meyhane Ocakbaşı.

bursa ocakbaşı meyhane.

bursa ocakbaşı meyhane hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com bursa ocakbaşı meyhane hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Enes Varlık diyor ki:

    Cok güzel bir mekan ana yemekleri şahane işletmeleri baya iyi 3 4 defadır gidiyorum ve kaş'a gidip de bu mekana gitmeyen herkes cok şey kaybeder özellikle ustaları cok iyi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir