Bu makale, mojito tarifi hakkındaki bilgileri güncelleyecektir. mojito tarifi ile ilgileniyorsanız, bu Mojito nasıl yapılır? makalesinde oneofakindbnb mojito tarifi’yi açıklığa kavuşturalım.

Mojito nasıl yapılır? içindeki mojito tarifi ile ilgili içeriğe ayrıntılı olarak genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için mojito tarifi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

mojito tarifi ile ilgili bazı içerikler

Mojito yapmayı öğrenin. .

mojito tarifi konusuyla ilgili görüntüler

Mojito nasıl yapılır?
Mojito nasıl yapılır?

Okuduğunuz Mojito nasıl yapılır? hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, her gün One Of A Kind Bed & Breakfast güncelleme yapan başka konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

mojito tarifi ile ilgili bazı öneriler

#Mojito #nasıl #yapılır.

mojito,mojito yapımı,mojito tarifi,mojito tarif,kokteyl,kokteyl yapımı,kokteyl tarifi,kokteyl tarifleri,kokteyl hazırlama,evde kokteyl yapımı.

Mojito nasıl yapılır?.

mojito tarifi.

mojito tarifi bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast mojito tarifi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Vedat Bayram diyor ki:

  Mojito
  4 Cl Rom ( Baccardi)
  Havana da kullanılabilir.
  Lime 3 adet kafi.
  Kırık buzu alt kısım için değilde direkt olarak İce cube atıp üst katmana kırık buz ilave edersen görüntü bakımından daha iyi olur.
  Ve şeker şurubu yerine esmer şeker direkt üstüne eklersen buda görüntüye ekstra bir ihtişam katar.

 2. Alper Şenel diyor ki:

  Elinize saglikta 2 cl nasil bardagin çeyreğini kaplar anlayamadim yani limelarin hacmini de hesapliyorum o kadar kaldirmamasi gerekiyor sanki. 2 cl dediginiz nedir ki 1 2 cmi gecmez genelde bardakta, ayrica ezilmis limelar kotu görünüm saglamaz mi. Yine de her turlu lezzetli bi kokteyl ama sunumda kaybi var gibi.

 3. Kaan Karakaya diyor ki:

  Eğer buna cevap yazarsan sevinirim bende barmenim ama bence kırık buz kullanma alt kısma normal küp buz sonrasında o klasik görüntüyü bozmamak için üstünede kırık buz atarsan hem daha uzun soluklu bir içki olur hemde klasik görüntü bozulmaz

 4. UĞUR SAVAŞ diyor ki:

  Yorumlara bakıyorum da herkes çok iyi biliyor, herkes profesör sanki. Adam elinden geldiğince yapmış emeğe saygı duymak gerekir. Beğenmemiş olabilirsiniz ama bu kadar ağır eleştiri kabul edilemez kaldı ki, gayet güzel oldu sunum da harika yapan arkadaşın eline sağlık.

 5. Elif Gür diyor ki:

  Sizinle tanışabilir miyiz Yacht hostesiyim servis kokteyli konusunda kendimi geliştiriyorum tecrübelerinizden faydalanmak isterim .

 6. Halil Akkoc diyor ki:

  Kardeş önce buz koy sonra crush ice 2 Cl şeker şurubu çok fazla soda yerinede sprite koyarsan kahve karıştırır gibi karistirmana gerek kalmaz resmen bozdun öle bişey olsaydı anlamı olmazdı

 7. Atilla Akkaya diyor ki:

  Bacardi şişesini adamın neresine sokarlar böyle yaparsan onu bilmem . Arkadaşım hadi bilmiyosunuz reklamını izleyin en azından

 8. Furkan Batuhan Karakoc diyor ki:

  Mojito full crush ice ile yapılmaz sana işi öğretenin ben taaa ilk baş kırık buz koymassın normal buz koyup karıştırıp en üste crush ice koyarsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir