Bu makalenin içeriği mojito alkollü hakkında açıklama sağlayacaktır. mojito alkollü hakkında bilgi ediniyorsanız, bu MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO makalesinde mojito alkollü’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile tartışalım.

mojito alkollü ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için mojito alkollü dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler mojito alkollü

Ayrıca mojito tarihinin 16. yüzyıla kadar uzandığı söyleniyor. Küba’da doğan Mojito’nun adı ilk zamanlarda “El Draque” idi ve denizci Sir Francis Drake onuruna hazırlanmıştı. O zamanlar rom yerine kullanılan Aguardiente içeceğinin acı tadını yumuşatmak için şekerli karışımlar eklenirdi. 19. yüzyıldan itibaren Aguardiente benzeri romun dünyanın birçok yerinde yayılmasıyla bu kokteyl yeni bir tat kazanmıştır. Tarihe geçen ilk kokteyllerden biri olan Mojito’da kullanılan mojo sosundan geldiği söyleniyor. Mojito, resmi olmasa da Küba ve Karayip adalarının ulusal kokteylidir. Ernest Hemingway, yaşamının yirmi yılını Küba’da geçirmiş, Nobel ödüllü ünlü bir Kuzey Amerikalı yazardır. Hemingway’in sürekli içki içtiği barlar ve kaldığı otel de görülecek yerler listesinde. Ernest Hemingway, bu harika kokteylin dünya çapında tanınmasına çok katkıda bulundu. Umarım bu lezzetli kokteyli beğenirsiniz… Malzemeler 10 adet. taze nane yaprağı 5 cl. ROM. 2 yemek kaşığı esmer şeker. 1/2 adet. Misket Limonu. 1/2 su bardağı maden suyu. 1/2 bardak kırılmış buz. Mojito hazırlanışı Esmer şekeri bardağa aktarın. Taze nane ve limon suyunu ekleyip küçük bir tahta kaşık yardımıyla iyice ezin. Ezilmiş buz ekleyin ve rom ve soda ekleyin. Taze nane ve limon dilimlerini ekleyip soğuk olarak servis yapın. BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN! : Web Sitesi : Instagram : @bugunbiraradayiz Facebook : @bugunbiraradayiz Twitter : @bugnbiraradayiz .

Görüntüler mojito alkollü içeriği ile ilgilidir

MOJİTO NASIL YAPILIR - HOW TO MAKE  A MOJİTO
MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO

Okuduğunuz MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

mojito alkollü ile ilgili öneriler

#MOJİTO #NASIL #YAPILIR #MOJİTO.

mojito,rom,mint,lime,cocktail,kokteyl,alkol,alchol,how to make mojito,bar,barmen,gurme,gourmet,blogger,blog,vlog,bacardi,limon,vedat milor,ron,how to make,how,havana,El Draque,Sir Francis Drake,Aguardiente,küba,karayip,Ernest Hemingway,Hemingway,travel,travelguide,instagram,twitter,facebook.

MOJİTO NASIL YAPILIR – HOW TO MAKE A MOJİTO.

mojito alkollü.

mojito alkollü hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb mojito alkollü hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Ahmet Altıkardeş diyor ki:

    yalnız naneyi o şekilde ezersen acısı çıkar ve kötü bi aroma yaratır, buzu koyduktan sonra naneyi kokusu çıkması için elinde hafifçe patlatıp eklemeniz gerekirdi saygılarla..

  2. Metin Tuna diyor ki:

    Video ile açıklama kısmi birbirlerini tutmuyor. Video da 1adet lime ve 1.5 kaşık şeker var, açıklamada ise 1/2 lime ve 2 kaşık diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir