Bu makale alkollü mojito tartışacak. Müdavim Vlog makalesinde oneofakindbnb ile alkollü mojito’yi analiz edelim.

alkollü mojito ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Mojito Kokteyl

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için alkollü mojito dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir alkollü mojito

Küba’nın ulusal içeceği olarak kabul edilen Mojito, rom, misket limonu, nane, beyaz toz şeker ve soda kullanılarak yapılan ferahlatıcı bir kokteyldir. Cevat Yıldırım’ın Mojito kokteyl tarifi. Mojito kokteylinin tarihçesini linkten okuyabilirsiniz. .

alkollü mojito konusuyla ilgili fotoğraflar

Mojito Kokteyl | Müdavim Vlog

Müdavim Vlog içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

alkollü mojito ile ilgili anahtar kelimeler

#Mojito #Kokteyl #Müdavim #Vlog.

mojito kokteyl,mojito kokteyli tarifi,mojito nasıl yapılır,mojito tarifi,mojito kokteyli nasıl yapılır,cevat yıldırım,kokteyl,kokteyl yapımı.

Mojito Kokteyl | Müdavim Vlog.

alkollü mojito.

alkollü mojito bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com alkollü mojito hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Yiğit gülen diyor ki:

    bilmeyen yok mojitoyu 😀 ben size gerçeğini söyleyim dicem ama utanıyorum çünkü herkes birşeyler söylüyor neyse hadi söyleyim orjinal mojitoyu videodaki kullanılan herşey doğru fakat sıralama yanlış mojito tartışma ve yapim aşamasında esmer şeker kullanılırsa o kişi mojito yu bilmiyordur öncelikle bunu söyleyim gerçek mojitoda kullanılan şeker demerara şekeridir bu esmer görünümlü fakat kokteyl i bulandırmaz malumunuz türkiyede bulunmaz bu yüzden beyaz şeker çoğu kübalıda beyazdan yapar maliyet açısından buda olur ama esmer şeker değil neyse yapim aşaması şu : beyaz şeker 2 bar kaşığı arkasından rom eritene kadar karıştır daha sonra yarım lime 4 bölünmüş şekilde suyu çıkartılır en fazla 3 baskıda asitide sini çıkarmadan sonra nane patlatılır içine atılır nane nin sadece yaprakları değil dallarıda atılır tüm o freshliği mentolü dalındadır çünkü ondan sonra buzunuz küçükse crash yapmanıza gerek yok büyükse yapin sonra top soda yapip bar kaşığı ile karıştırın daha sonra süsleme bukadar

  2. zekolat diyor ki:

    2çeşit mojito vardır asia ve euro birinde kırık diğerinde parça buz kullanılır ayrıca şuruptan daha önemlisi beyaz değil esmer şeker kullanılır. mudler yani havan ile lime'ı öyle öldüresiye sıkıp kabuğundaki acıyı çıkarmak tam yamyam işi ki;ayrıca hijyen açısından ahşap havan değil ağzı tırtıklı metal havan kullanılır sarımsak dövmüyorsun, nane ile okadar oynaşmaya gerek yok tek clap yeter. iş yapın şu otellerde şov değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir