Bu makale gökdere kültür merkezi hakkında net bilgiler sağlayacaktır. gökdere kültür merkezi hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi oneofakindbnb.com bu MİNİ GÖKDERE TURU makalesinde gökdere kültür merkezi’yi açıklığa kavuşturalım.

gökdere kültür merkezi ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde MİNİ GÖKDERE TURU özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için gökdere kültür merkezi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler gökdere kültür merkezi

Şubat ayında şehir merkezine çok yakın olan Gökdere’ye yaptığım turu sizlerle paylaşıyorum. Asfalt yoldan ulaşılan yeşillikler arasında son derece sessiz ve huzurlu bir ortama sahiptir. Yazın daha keyifli olan ve küçük bir su birikintisine de sahip olan bu yere bisikletçiler yoğun ilgi gösteriyor. Sebebi ise yazın bahardan gelen buz gibi sularda yüzmenin verdiği keyiftir. görmenizi tavsiye ederim. Yeni rotalar ve yeni yerler keşfetmeyi seven bir doğa aşığı Vedat Karakaya. Bisiklet, araç veya trekking ile yaptığım turları ve gezileri burada paylaşıyorum. 2013 yılında açtığım kanalıma Ocak 2019 itibari ile video yüklemeye başladım. Antalya’da tek, 5-6 kişilik küçük gruplar halinde veya ortalama 15 kişilik hafta sonu gruplarında günübirlik turlar yapıyorum. Çadır konaklamalı kamp turları da düzenliyoruz. Videolarımı izleyenlere rota ve ziyaret edilen bölge hakkında cesaret verici bilgiler vermeye çalışıyorum. Destek olmak için “ABONE OL” butonuna basarsanız çok sevinirim. .

gökdere kültür merkezi içeriği ile ilgili bazı görüntüler

MİNİ GÖKDERE TURU
MİNİ GÖKDERE TURU

Görüntülediğiniz MİNİ GÖKDERE TURU hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından oneofakindbnb.com her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

gökdere kültür merkezi ile ilgili birkaç anahtar kelime

#MİNİ #GÖKDERE #TURU.

antalya,gezi,seyahat,travel,bisiklet turları,camp,kamp,kamp yeri.

MİNİ GÖKDERE TURU.

gökdere kültür merkezi.

gökdere kültür merkezi bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com gökdere kültür merkezi hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

MİNİ GÖKDERE TURU | En detaylı gökdere kültür merkezi hakkında tüm bilgiler” te bir düşünce

  1. Keşfi Ulaş diyor ki:

    Merhabalar hocam, buraya hiç gitmemiştim. Yakın zamanda uğrayıp bakacağım sanırım buraya 🙂 Toprak yola saptıktan sonra ne kadar mesafe gidiyoruz? Bu yer yoldan görünüyor mu? Bulması zorlu mudur acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir