Bu makalenin içeriğinde yeni rakının içinde neler var ele alınmaktadır. yeni rakının içinde neler var hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Merve Özbey – Çilingir makalesinde yeni rakının içinde neler var’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile analiz edelim.

Merve Özbey – Çilingir bölümünde yeni rakının içinde neler var ile ilgili en alakalı içeriği özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için yeni rakının içinde neler var dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Paylaşım konuyla ilgilidir yeni rakının içinde neler var

Merve Özbey’in Wovie etiketiyle yayınlanan single’ı “Çilingir”, 4K çözünürlüklü video klibiyle netd müzik’te. Söz – Müzik: Onur Can Özcan Kurgu: Celil Yavuz Yönetmen: Gülşen Aybaba bu ay netd music’te Yeni Hit Şarkılar Türkçe Pop “Çilingir” Sözlü Bu şehirde güneş batarken birçoğunuz gökyüzünde beliriyor. Sorunumu çok iyi biliyorlar. Bütün yıldızlar bu gece masamda. Eve girmezseniz rakı girer. Birlikte girerseniz, ah ne güzel bu gece. Fantezi ve gerçeklikle bağdaşmayan bir film. Çıldırmamak mümkün mü? Buna değer gurur duy; Erkekler ağlamaz diyen seni tanımıyor galiba… Bu şehrin beni anlamaya niyeti yok, seni unutmak istemiyorum, Rakı’nın ısınmaya niyeti yok… çilingir denilen bu masa sadece kapınıza diz çöker derman bulmaz. Bu şehrin beni anlamaya niyeti yok, seni unutmaya niyetim yok, Raki’nin ısınmaya niyeti yok. Göz kapaklarım yorgun, Yüreğim uykusuz. Kabuslarını görürse açmaya korkar… Facebook Twitter Instagram YouTube .

yeni rakının içinde neler var ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Merve Özbey - Çilingir
Merve Özbey – Çilingir

Görüntülediğiniz Merve Özbey – Çilingir hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün gönderilen daha fazla bilgi için hemen aşağıda

Daha fazlasını görün

yeni rakının içinde neler var ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Merve #Özbey #Çilingir.

netd Müzik,Musik,musiqi,музика,muziek,musique,musiqaa,موسيقى,şarkılar,şarkı,müzik,Official,netd,Hit Şarkılar,izle,klip,Top 10,top 20,en hit,çok dinlenen,yeni şarkılar,en yeni şarkılar,2022 hit şarkılar,Turkish Music,turca musica,Türkçe Müzik,Merve Özbey – Çilingir,Merve Özbey,Çilingir,Turkish Pop,2022 türkçe pop,pop şarkılar,Türkçe pop.

Merve Özbey – Çilingir.

yeni rakının içinde neler var.

yeni rakının içinde neler var içeriğiyle Oneofakindbnb güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. oneofakindbnb.com yeni rakının içinde neler var hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. CrewStar diyor ki:

  Gizemli star sayesinde yine bomba gibi sarki dinliyoruz gizemli starin da şaheser sarkilari var seslendirirseniz cok seviniriz takipteyiz başarıları dilerim

 2. bghm diyor ki:

  1.- Sol elinize öpücük verin 2.- Sevdiğiniz kişinin adını söyleyin 3.- Elinizi kapatın 4.- Haftanın herhangi bir gününü söyleyin 5.- Adınızı söyleyin 6.- Elinizi açın 7. Bu yorumu kopyalayın ve 15 yayında yorum yapın. Seçtiğiniz gün, sizi öptükleri, çıkma teklifi ettikleri, sizden hoşlandıklarını söylediklerini veya size sarıldığı gün olacaktır deneyin

 3. Azadi Duygucu diyor ki:

  Avcılarda oturan kendini sanata vermiş sanat aşığı Gizemli Star 'ın tavsiyesiyle dinlemiş olduğum bu güzel eseri sizlerin de dinlemesini tavsiye ediyorum emeği geçen herkese sonsuz teşekürler. Gizemli Star tavsiyesi ile müzik dinlemek bir ayrıcalıktır.✌🏽😎👏🏽👏🏽👏🏽👌🎵🎶🎼🎙🎹🎸🎤

 4. çağlar koç diyor ki:

  Herşeyden önce çok naif,sıfır ego,güzel bir insansın.
  Bunlar olunca buram buram bir kalite müthiş bir ses ve sanat kokuyor
  Kalbimizin en güzel yeri sana ait merve özbey💐

 5. S Cetin diyor ki:

  Solistin sesini bastiran bir uğultu var arkada. Çok baskın. Merve hanimin sesi zaten harika bir enstruman ben o sesi daha öz duymak isterdim🤗 iyi calismalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir