Bu makale mersin derece netleştirecek. mersin derece ile ilgileniyorsanız, hadi oneofakindbnb.com bu Mersin'de aşırı sıcaklar bunalttı! Termometreler tam 38 dereceyi gösterdi makalesinde mersin derece’yi açıklığa kavuşturalım.

En eksiksiz Mersin'de aşırı sıcaklar bunalttı! Termometreler tam 38 dereceyi gösterdi içinde mersin derece ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için mersin derece dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler mersin derece

Mersin’de termometreler 38 dereceyi gösterirken, aşırı sıcak kentte yaşayanları bunalttı. Mersin Şehir ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Bahar Aydınlı, yüksek tansiyon ve beyin kanaması riskine karşı uyarıda bulunarak, “Güneş ışınlarının en dik olduğu öğle saatlerinde kimse mecbur kalmadıkça dışarı çıkmasın” dedi. Aşırı sıcaklık ve nemin bir araya gelmesiyle havanın bunaltıcı bir hal aldığı kentte çok sayıda vatandaş yaylalara ve plajlara akın etti. Yaylalara gidenler serin havanın, sahildekiler ise Akdeniz’in masmavi sularında yüzerek bronzlaşmanın tadını çıkardı. Şehirde güneş altında termometreler öğle saatlerinde 38 dereceyi gösterdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre hava sıcaklığı bugün en yüksek 33 derece olarak ölçüldü. Algılanan sıcaklık 43 dereceye yükseldi. Nem oranının gün sonuna kadar yüzde 87’ye ulaşacağı bildiriliyor. ‘ÖĞLE YEMEĞİNDE DIŞARI ÇIKMAYIN’ Mersin Şehir ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Bahar Aydınlı, aşırı sıcakların yarın da devam edeceği konusunda uyardı. Büyük dikkat gerektiren bir döneme girdiğimizi kaydeden Dr. Aydınlı, “Yüksek tansiyon ve sıcakların getirdiği beyin kanamaları gibi durumlarda çok dikkatli olunmalı ve en kısa sürede hastaneye başvurulmalıdır. mümkün. Öğlen güneş ışınları en güçlü olduğu zaman kimse dışarı çıkmasın.” #haber #gündem #son dakika.

mersin derece içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Mersin'de aşırı sıcaklar bunalttı! Termometreler tam 38 dereceyi gösterdi

Öğrendiğiniz Mersin'de aşırı sıcaklar bunalttı! Termometreler tam 38 dereceyi gösterdi hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

mersin derece ile ilgili anahtar kelimeler

#Mersin39de #aşırı #sıcaklar #bunalttı #Termometreler #tam #dereceyi #gösterdi.

dha,demirören haber ajansı,dha canlı,son dakika,güncel haber,haber,haberler,günün özeti,haber burada,haber ajansı,canlı haber,haber bültenleri.

Mersin'de aşırı sıcaklar bunalttı! Termometreler tam 38 dereceyi gösterdi.

mersin derece.

mersin derece içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. One Of A Kind Bed & Breakfast mersin derece hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir